Прямий міський номер і мобільний телефон всього за 276 гривень!
Перший національний оператор CDMA іде на зустріч всім бажаючим і продовжує акцію «Підключення 1 гривна»! З 1 по 31 січня всього за 276 гривень ви можете підключитися до тарифного плану «Моє місто 2009», отримати прямий міський номер, 100 гривень на рахунок і новий мобільний телефон!
Вибирайте будь-який інший тарифний план – «Інтертелеком» запропонує Вам телефон за спеціальною акційною ціною.Поспішайте! Кількість телефонів обмежена!
Підключайтеся до «Інтертелеком» і візьміть участь в акції «Всі друзі»!
З 1 по 31 січня, кожен абонент, що знов підключився, матиме можливість послати грошовий бонус - дарунок будь-якому абонентові «Інтертелеком». Хочете спілкуватися з друзями безкоштовно – запропонуєте їм підключиться до мережі Першого національного CDMA оператора України і спілкуйтеся всередині мережі по нуль копійок за хвилину!
У мережі «Інтертелеком» - всі друзі!
Підключайтеся до 3 G Інтернету і отримуйте стильний модем від «Інтертелеком» за ціною від однієї гривни!
У Новому році треба стільки всього встигнути! У наш час інформаційних технологій не обійтися без швидкісного 3G Інтернету від «Інтертелеком». Підключайтеся до тарифних Інтернет планів «Мобільне життя Revolution 95-275» і отримуйте брендований модем Huawei ЕС 226 за ціною від 1 гривні!