Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей31Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 33 из 33.
    2.0

Re: Вопрос. Зачем пить, курить и принимать наркотики

cethy11, я чес кажучи думала в церкву Ні Свєт, Ні Заря. Ан ніт, оказується підпільник Кіндрат.
    Jedi_Lee, я з ...ммм... ІНТІЛЄГТУВАЛАМИ мабуть спілкування припиню. а то знаєте, в цій тільки темі дуже багацько такого, за шо можна нарватися на попередження.
    Victorious, ну може і так. єсть ціла добірка десь на форумі - фотки з життя наркоманів. але нашо ж так драматизувати? людині ніхто не поможе, якшо вона не ітиме на зустріч тому, хто хоче допомогти. максимум - простягнути руку. а ні, ну і ладно. гірше, коли це близькі люди, друзі. бо на просто "мальчіка з вулиці" витрачати душевні сили мені не дозволяє мізантропія тим більше, особисто мене не колише чим і в якій кількості закидається молодь по кабаках - їхній вибір, імхо. а то шо в них діти в клітинку народжуються - так це щас повсюдно, бо всяка там калабаска з сої, ГМО, сітро етсетера дає свої впливи. от то шо молодняк мре на уроках фізкультури - це вже цікаво.

Філін

nickeler, як виявляється, з плином часу кількість антиалкогольних дємонів на форумі не змінюється Щойно один пішов, як новий з"явився... Або це просто ще один цікавий клон відомої нам особи...
    2.0

Mr. dUSHA, ога, вони мутірують...свят-свят-свят
    ми думаєм шо не клон, но может буть рядом. Людина з Духовної семінарії таку пургу гнать не буде.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4