Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11
Показано с 101 по 108 из 108.
    Banned

re: Шкідливі звички

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    просто факты
    Какие факты? Кто сказал? Мас-медиа? Это же как нужно любить самонаебалово, чтоб просто искать подобную дичь и принимать это за факт. Та да-а-аааа...сейчас любой блогер, канал...та блядь ВСЕ говорят только

факты.
    Даже комментировать бессмыслено...

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Какие факты? Кто сказал? Мас-медиа? Это же как нужно любить самонаебалово, чтоб просто искать подобную дичь и принимать это за факт. Та да-а-аааа...сейчас любой блогер, канал...та блядь ВСЕ говорят только

Даже комментировать бессмыслено...
    Ты верующий в бога или исуса или в макаронного монстра?
    Хотя одноукйственно.
    :)
    конструктивный ответ, в твоем стиле.
    Нравится?
    Banned

Нравится?
    Да, потешаюсь.
    Пророк

Щас прийдёт Sky и напишет, что я тут одна оффтоплю!
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ну мы с ДжедиЛи хоть както касаемся темы курения, а ты, кому подмахиваешь?
    Banned

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Banned
    Banned

Re: Шкідливі звички

Пророк

Re: Шкідливі звички

Ответ Сообщение от motokross Посмотреть сообщение
    Скажем НЕТ никотину!
    New Zealand to ban cigarette sales for future generations - https://www.reuters.com/business/hea...ng-2021-12-09/

Внаслідок заборони жителі Нової Зеландії, яким зараз 14 або менше років, ніколи не зможуть купити цигарки

Жорсткі обмеження уряд Нової Зеландії пояснює тим, що інші заходи, спрямовані на припинення куріння, вимагають занадто багато часу.

Людям віком до 14 років з 2027 року ніколи не буде дозволено купувати цигарки, якщо пропозицію уряду, оприлюднену сьогодні, в четвер 09 грудня 2021 року, буде реалізовано.

Також нововведення у тихоокеанській країні обмежуватимуть кількість роздрібних продавців, уповноважених продавати тютюн, і вимагатимуть зниження рівня нікотину в усіх продуктах. Обмеження будуть запроваджувати поетапно з 2024 року.

"Ми хочемо переконатися, що молодь ніколи не почне палити, тому вважатимемо правопорушенням продаж або постачання тютюнових виробів наступним поколінням", - заявила заступниця міністра охорони здоров’я Нової Зеландії Айша Верралл.

За даними уряду, нині 11,6% усіх новозеландців у віці старше 15 років палять, а серед дорослих маорі (корінний народ Нової Зеландії) частка курців зростає до 29%.

Органи охорони здоров'я позитивно оцінили зусилля уряду, проте роздрібні торговці висловили занепокоєння щодо впливу на їхній бізнес і попередили про розвиток "чорного" ринку.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11

Теги для этой темы