Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Профспілка патріотів


  Заклик!
  Я знаю що в наший країні багато розумних та патріотично налаштованих українців.
  Я (хто такий я, читайте нижче) бачу це коли читаю коментарі на політічні події в країні, чи читаю відгуки на пропагандисько – шовіністичні фільми Московії, багато розумних думок висловлюються на форумах у всесвітній мережі. Всі ми бачимо та розуміємо, що голос України стає все тихіше, а голосі українців патріотів розпорошені поодинокі та не мають сили. Заклик мій полягає у консолідації патріотів України!!! Об’єднання не навколо якоїсь політичної сили, блоку, партії, комерційної структурі! Ми маємо об’єднатися один з одним для нашої країни, для того, щоб знати, що залишились патріоти українці, які люблять власну оселю, свій дім, своє місто, свою державу!
  Мета об’єднання:
  По-перше, для власної душі, щоб розуміти, що Ви не на одиниці з власною думкою, що можливо ваш сусід або колега по роботі також має такі ж переконання, що й Ви; для того, щоб мати змогу спілкування з однодумцями (певного роду «клуб за інтересами»).
  По – друге: для того, щоб мати змогу робити колективні звернення у випадку, якщо ви вважаєте, що влада незалежно від її рівня порушує права українського народу. Зважаючи на те, що наш новий президент це не просто маріонетка, яку смикають за нитики, а повністю безхребетна лялька, кажучи російською «Петрушка». Я дуже занепокоєний тим, що таких порушень гідності українського народу стане дуже багато.
  По-третє, ми об’єднуємося для того, щоб об’єднати нашу країну. Ми патріоти України незалежно від того живимо ми в Севастополі чи в Івано-Франківську, в Донецьку чи в Києві. Я вважаю, що не важливо, на якій мові ми любімо Україну, головне - мати розуміння, що шкідливо для нашої держави. Тому мета нашого об’єднання - це зібрати в єдину силу патріотично налаштованих громадян, для яких не байдуже, що коїться в рідній країні!!!
  Для того, щоб почати об’єднання з однодумцями Вам достатньо лише направити листа електронною поштою на мою адресу bav83@meta.ua, в якому вказати ваше ім’я та місто, в якому ви живите. Я в свою чергу буду відсортовувати листи та повідомляти вам електронну адресу ваших земляків патріотів.
  Я – це звичайний киянин, якому боляче дивитися склавши руки як руйнують нашу державу.
  Мене звати Андрій, мені 27 років, юрист, патріот. Своє прагнення до зміцнення української держави я успадкував від свого дідуся Суковенка Віктора Івановича, який був великим патріотом нашої держави та статті якого ви могли читати у газетах «Нескорена нація», «Вечірній Київ» та ін., а також на деяких Інтернет порталах.
  Для об’єднання: Андрій місто Київ – bav83@meta.ua
  Прохання поширити це звернення далі в мережі!

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Профспілка патріотів


  Так! Батьківщина в небезпеці! Ганьба! Усі до барикад! бий москаліу! Рятуй неньку!
 3. #3
  JPM
  Offline
  Пророк

  Re: Профспілка патріотів


  всё пропало!
 4. #4
  Mac
  Offline
  Новачок

  Re: Профспілка патріотів


  Слава Украине!!!
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Скоро розпочнуться облави на Патріотів?
  Книголюб в разделе Теревені
  Ответов: 9
  Последнее сообщение: 09.08.2008, 03:07

Теги для этой темы