Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 46.
    Гуру

Re: Екстрим: маунтін байк і крісла

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А хто сказав, шо шось нам заважає?
    )))))))))тем более! Никто не мешает_ВПЕРЁД И С ПЕСНЕЙ

Новачок

предлагаю выезд в Полтавский Дендропарк!время и место встречи обговорим по ходу!
    сдавайсь!!!

дендропарк это хорошо мы уже туда намылились
    только для этой вылазки как минимум неделя хорошей погоды нужна
    ато може засосать...грязно короче (пока что)
    я на своей стритовой резине в первую конаве уйду
    Новачок

согласен,я сам туда еще не потыкался,только по окрестностям,и вообще,велик еще не совсем готов после зимы)
    Добрий модер ))

А, може, спробуємо на вихідних?
    В суботу, наприклад. Наче, дощів не обіцяють.
    Новачок

я не против,но еще не знаю как с работой будет.моя аська 216158006 заходите.
    Пророк

я купила велічок!!!!!!
    Сьогодні, да.
    Спочатку пів дня не робила роботу, бо чекала на забирання веліка з магазину, а потім пів дня не робила роботу, бо треба ж було обкатати звіра.
    Обкатала трохи :).
    Забрала о 15.00, додому приїхала об 21.00.
    І так...в мене є питання:
    - де повинен їздити велосипедист за правилами дорожнього руху?
    - а насправді де треба їхати?
    А тепер враження:
    Якось я давно не ганяла на велічку - мабуть з осені(на чужих раніше час від часу нарізала). Так от... відновила свої враження з приводу перехрестя на Зигіна.....
    Спочатку в одну сторону, а потім в іншу.
    Скажіть чесно: як там їхати?!!!
    Я їхала так, наче я - машина, але з самою малою швидкістю, тобто, вижидала свій зелений, не робила нічого поганого, але виглядала досить ексцентрично посеред того перехрестя. Я їхала від інституту зв"язку у напрямку Подола, тож...стала в потік машин, який їхав по діагоналі, і стала з самого краю, бо я ж - вєлік, і тому..так вийшло, що я виявилася в в самій серединці площі.
    Один мужик з машиною, якого зупинила міліція дуже возмущався, коли побачив мене і махав міліціонеру, мовляв - он! дивіться! понарозвелося всяких лєсопєдістовв!!! - їх ловіть, а не порядних водіїв гальмуєте!!!!
    Було обидно і страшно.
    І далі я їхала весь час по дорозі, так як...на тротуарах непердбачувані люди і бордюри.
    Доїхавши до нашої відомої бруківки, яка скочує нас на Поділ...я на мить задумалася, як же мені їхати: по дорозі, чи по тротуарах...
    Потім згадала, як сама йду по тротуару, і шось шалене мчить мимо мене, здіймаючи вітер, на вєліку. Враження не самі приємні, бо все це відбувається на межі. Тобто...мій крок в сторону - і ми обоє лежимо в канаві.
    Отак проаналізувавши ситуацію...я обираю бруківку...
    .................................................. .................................................. ...
    а....даа, забула сказати - заднього амортизатора в мене немає

Думаю, збоку це виглядало симпатично - я летіла з відкритим ротом і просто молилася, щоб я і вєлічок добралися до асфальта не окремо, а разом.
    Пальці на руках вчепилися в кермо і гальма, пальці на ногах(через кросівки)впилися в колючі педалі...
    Я вижила!!!
    Навіть доїхала додому. Довелося змінити весь одяг і я могла кататися далі!
    Покатушки продовжилися з Уксус і ще однією дівчИною. Гайнули вздовж річки, за дамбу ген-геееен.
    Чудова природа, чудовий запах, просто супер!
    В процесі розкала їм, як я їхала по місту, і вони сказали, шо я таво...ну..не дуже нормальна. Бо всі порядні велосипедисти їздять виключно по тротуарам. І в них є девіз: "Краще збити пішохода, аніж машина зіб"є тебе"
    По дорозі додому я в"їхала в двох собак, бо поперлася за Уксус по тротуару.
    Так що...цікаво все таки...ДЕ Ж ЇЗДИТИ???!!!

А..ще питання - про щиток:
    Чому вважається, що вєлік з щитком - не модний?
    Куди не гляну - ні в кого щитків немає!
    Я от собі хочу - якийсь невеликий, симпатичний, легкий, але такий, щоб моя спина не була в багні.
    Я розумію - можна сказати, що не треба в дощ їздити і всяке таке, але ж...свиня калюжу знайде!
    Я от сьогодні ... знайшла Вляпалася в канавку.
    Фото велічка викладу завтра - сьогодні десь фотік дівся.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    І так...в мене є питання:
    - де повинен їздити велосипедист за правилами дорожнього руху?
    если верить ПДД то как можно правее на проезжей части и в один ряд, или на специальных дорожках для велосипедистов (не видел таких в Полтаве). по тротуарам и пешеходным дорожкам - запрещено. поворот налево и разворот разрешается на дорогах с одной полосой движения в каждом направлении и без трамвайного посередине. в других случаях нужно слазить с велика и нозями переходить. а так вроде все можно.

- а насправді де треба їхати?
    а на самом деле где хотишь - там и катайся , фигня это все главное шоб водилы не задавили, а ГАИшникам 300 лет ненужны велосипедисты

Один мужик з машиною, якого зупинила міліція дуже возмущався, коли побачив мене і махав міліціонеру, мовляв - он! дивіться! понарозвелося всяких лєсопєдістовв!!! - їх ловіть, а не порядних водіїв гальмуєте!!!!
    Було обидно і страшно.
    от вроде тот перекресток и нужно было пешком преодолеть. или просто по-тротуарам срезать - так даже ближе получается и без светофоров

Доїхавши до нашої відомої бруківки, яка скочує нас на Поділ...я на мить задумалася, як же мені їхати: по дорозі, чи по тротуарах...
    Отак проаналізувавши ситуацію...я обираю бруківку...
    .................................................. .................................................. ...
    а....даа, забула сказати - заднього амортизатора в мене немає
    эт зря, там внизу камушки и асфальт волнами вспучились, причем незаметные такие бугры получаются - убиться можно даже с задним амортизатором. хотя как раз на том спуске, спускаясь по-тротуару, я чуть не сбил свою первую бабку

А..ще питання - про щиток:
    Чому вважається, що вєлік з щитком - не модний?
    та как сказать...это всеравно как все катафоты, фонарь и звонок поцепить да и зачем с собой лишний груз возить? хотя щитки таки нужны, ибо в мокрую погоду полностью стираться после поездок приходится
    part of me

Завжди старайся їздити на тратурах, правила правилами - а життя і здоров'я, на мою думку, головне.
    Пророк

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Завжди старайся їздити на тратурах, правила правилами - а життя і здоров'я, на мою думку, головне.
    Не совсем согласен. По тротуару люди ходят. Ну ладно, взрослый
    человек. Но бывают и дети и мамы с колясками.
    А движение ребенка непредсказуемо.
    Причем часто наблюдаю езду велосипедистов по тротуарам на
    такой же скорсти, как и по проезжей части. Это не есть гуд.
    Сам использую оба способа передвижения и пешком и на вело.
    Как уже было отмечено трудные перекрестки, лучше преодолевать
    спешиваясь, по пешеходным переходам, тогда вы становить
    пешеходом. Так как оказаться в гуще машин не есть хорошо,
    учитывая класс наших водителей.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5

Внешние ссылки (?)

1. 25.05.2008, 02:16

Теги для этой темы