Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
    les
    Філософф

Балканська музика

Люблю етно, фольк.
    Балканська музика для мене - королева цих стилів.
    Чи має право на існування така назва? Чи є тут ще її поціновувачі? Хто як собі її уявляє?
    Якшо балканська музика - королева, то її королем є Горан Брегович. Про нього можна створювати окрему тему. Я його слухати можу безкінечно.
    Якось так склалося, шо з того, шо бачив вживу, найбільше уособлювали балканську музику цигани : сербський "Кел", македонські "Кочані оркестар" та Езма Редзепова, румунські "Фанфаре чіокарлія".
    Бачив виступ Іво Папасова з Болгарії, якого називають батьком балканської весільної музики. Класно! Але почитав - Папасов цигансько-турецького походження.
    Чи є балканська нециганська музика?
    З тих балканців, шо не цигани, бачив тільки виступи на Євробаченнях. І майже все мене чіпляло.
    Серб Желько Йоксимович, шо у 2004 поступився Руслані першим місцем з композицією "Лане моя", мені сподобався більше за Руслану. Було колись в мене декілька його кліпів - все подобалося.
    Босняки "Харі Мата Харі" з піснею "Лейла" (яку для них написав все той же Желько) посіли третє місце здається у 2006 році. "Лейла" вийшла не гірша за "Лане моя".
    А ота дівчина-колобок з Сербії, шо посіла 1 місце 2007? Попри зовнішність співала неперевершено!
    Але все це вже естрада.
    От чи можна її віднести до балканської музики?
    От відбувся на вихідних "Балкан-Фест" у Києві. Ну не зрозумів я, як балканська музика стосується "Гайдамаків" та "Гоголь борделло". Нє, шо ті, шо інші так драйвово та голосно виступали, шо я й досі глухуватий. Але я навіть натяку на Балкани не почув.
    Кустуріца зі своїм сербським "Зе ноу смокінг оркестра" звісно ж мають з Балканами шось спільне - вони звідти - але балканського там теж було не дуже багато. Шось таке - буфонада з міксу стилей.

Хто має які думки з цього приводу?

сдавайсь!!!

Re: Балканська музика

.....мммм классно тоби
    ри?

Не поціновувач етно і фолку, але дещо любиться і слухається.
    les, якшо чесно, ну дууууууже ліниво шукати, та й часу шось сьодня - все у роботі. Не будеш ти (нічо' шо на ти?) таким люб'язним накидать ссилок на музику? хоч пару штук...
    Вдруг мені сподобається і я ще шось хороше для себе відкрию.

П.С. А хто такий Горан Брегович? дада, є такі люди, які ніколи про нього ані слова не чули!
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    .....мммм классно тоби
    От я б тебе у аватар межі вухами поцілував, якби ти мені трохи розгорнутіше пояснив, у чому саме мені класно (я б за себе порадів) і як це до балканської музики.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А хто такий Горан Брегович?
    це музикант з неголівудською посмішкою. в білому костюмі.
    Goran Bregovic - Mesecina
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    у чому саме мені класно (я б за себе порадів) і як це до балканської музики.
    бо ти був на балканфесті!
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Не поціновувач етно і фолку, але дещо любиться і слухається.
    les, якшо чесно, ну дууууууже ліниво шукати, та й часу шось сьодня - все у роботі. Не будеш ти (нічо' шо на ти?) таким люб'язним накидать ссилок на музику? хоч пару штук...
    Вдруг мені сподобається і я ще шось хороше для себе відкрию.

П.С. А хто такий Горан Брегович? дада, є такі люди, які ніколи про нього ані слова не чули!
    Пошукаю та скину, але не зараз - теж іноді працюю
    Горан Брегович - композитор, музикант, який створив саундтреки до фільмів Кустуріци "Час циган", "Арізонська мрія" та "Андеграунд", а також до французського фільму "Королева Марго".

Я його чув вживу 2005, коли Богословська привозила його до Києва на Михайлівську площу. До того я теж не дуже знав, хто він, хоч тоді вже переслухав безліч його пісень.
    Пророк

"Kayah "Trudno Kochac" (Bregovic) + Gypsy

а я найбільше мабуть люблю його з Каєю альбом)
    і фільми куштуріци теж без його музики не уявляю)
    ри?

Послухала Бреговича (ну те, що Вікторіус виклав). Шось в мені циганська кров не те що не ворухнулась, а здається вмерла смертю храбрих))) Зараз ще Кобіту потрушу, і дізнаюся вже напевно.
    Але ссилок теж чекатиму!
    Пророк

ну на іще. а далі вже сама)))
    Goran Bregovic - Bubamara

Goran Bregovic & Iggy Pop - In the Death Car

бо буде не до роботи!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя