Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
Закрытая тема
Страница 8 из 8
Показано с 71 по 74 из 74.
    Особый статус

Re: Мазепа-фест 2009

Ялина, Я думаю, що кількість все одно повинна бути, так? Тобто чимось же потрібно заповнити два дні виступів, ось і запрошують різні гурти. А їхня якість поступово підіищуеться на протязі цих двох днів ) Тим більше потрібен деякий контраст. Мені перший день майже не сподобався (Папа Карло лише), а ось другий день так, було багато цікавого і приємного. Але вважаю, що хедлайнери (Гудімов, Скай) штучні, краще вже б Худкі Смоуж завершував :))

Пророк

Yonshi, ясно, що на 5-6 гуртів організатори мазепа-фе ніколи не підуть, політика фесту не та. але хоча б гуртів по 10, шоб встигнути запам’ятати бодай назву групи, а не так як вони мелькають на сцені фіть-фіть.... )
    чомусь в голові крутиться аналогія з "як не з’їм, то понадкусюю", хоч 3 пісні, хоч нема часу на визвучку, хоч тяп-ляп, хоч група може зіпсувати про себе перше враження (яке, як ви знаєте, лише одне) - але от нехай.
    а варіантів заповнення двох днів фесту вистачає - можна розширити формат, зробити дві сцени (хехе, ну це я загнала, каюсь, просто порівнюю з іншими фестивалями), урізноманітнити програму літературою, виставками полтавських художників. ну вихід же є, погодьтесь.
    Пророк

Для рок-фестиваля бесплатного для зрителей (за исключением денег, которые они потратили на себя - на напитки и тп) Мазепа-фест очень даже вполне.
    part of me

Закрытая тема
Страница 8 из 8