Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
Закрытая тема
Страница 6 из 8
Показано с 51 по 60 из 74.
    Пророк

Re: Мазепа-фест 2009

та на біса той скай, разом з гудімовим! краще б "Телевізор" привезли. більше б толку було, а то оці ляля-фафа, а тут би зразу про крємлядь ТИДИЦ - і всьо понятно. шкода(

Завсідник

Согласен полностью с тобой, к черту эту попсу м и "псевдо гламурный рок" даже как то стыдно что пригласить не кого в Украине.
    ри?

Добре, що погода дійсно сонячна - ніщо не псує Мазепа-фест, як дощі :(
    Сьогодні спішитиму на Сестру Кері і Нове покоління!! Ну і Контрабас послухати ж - через отого такого парубка, шо бренькав нам влітку біля багаття .
    І досидіти б до Дезл Дрімс....
    А завтра ДЕЛЬТОРА!!! Шось більше нічого такого, хоча може я не гурман?!
    ри?

Ітак....
    Kids Room 402, Great Сrunch, Сестра Керрі, «Нове покоління», «Анімато», Етцетера, «Контрабас», ГАЛяК - не попалааааааааа
    «Арахнофобія» - не понра
    «П@ПА КАРЛО» - у минулому році взяли і піснями, і своїм виглядом (згадується "дівчинка з голубою волоснею" :). В цьому році не відволікалася на прикид, слухала пісні - хороші тексти, хороша музика.
    МУРЕНИ - як на мене, то повне ГЕ!!!!!
    Теноре Бельканте - емммм....нууууу....кхмммм....ну вобщєм странно, ну та нічого, і таке треба було кудись увіпхати.
    «Онейроїд» - якби не дико красивий голос бек-вокалістки, я б не слухала. А так перші дві пісні ще й нічого. От якби знать, як вони називаються
    Дніпрогес - на диво сподобалося! Кльовий ритм! Було шкода, шо дві сестри відлинили - оце б відірвалися на повну
    «Транс-Формер» - ще одне ГЕ....
    Dazzle Dreams - не рок, але мене потягло до сцени і трошки колбаснуло Давно такого не було)))
    змія болотяна ОЧКОва

laithemmer, сьодня атарвьомся!
    Пророк

laithemmer, ну і де ти там вчора стрибало, чому я тебе не бачив?
    і вобше... я думав, форум організовано війзьме участь у культурному заході, а ви десь розбіглись... тіко Ялина та Uksus вірні друзі.
    мені все сподобалось. може тому, що я мав з собою у фляжці Старовинну і кільце домашньої ковбаси, не знаю, але звук був добрий, драйвово, я би сказав, ніхто не розчарував. та й хто міг би мене розчарувати, як я їх майже всіх вперше чув?
    цікаво, що народ зібрався - від готів до дівчат з голими спинами в рожевих туфлях на шпільці. але ніхто не побився. я було переживав, як бельканте заспівали - читав, що в минулі роки полтавські гопи закидали пляшками Тараса Компанійченка. а тут гопів щось взагалі не бачив.
    Архипчук задовбав жартами нижче пояса. І ще: я не зміг купити футболку з символікою фесту - що це таке, де ініціатива? нема охочих заробити?
    зато Полтава вночі - залита електричним світлом, гарна. дощик пішов, коли рушив потяг (як вам там на другий день?). в Києві їхав додому першим поїздом метро. поряд їхала дівчина, верталась з нічної зміни - стриптизерка. скромна, мила. вчиться на соціолога.
    гідний фінал рок-феста, подумав я.
    модератор

С каждым годом всё хуже и хуже...
    змія болотяна ОЧКОва

деньог все менше і менше ...
    ри?

Victorious, а ось ми Вас бачили - пробігла худа знайома постать мимо, не встигли і рота розкрити. Я, правда, гав ловила, але Сашко сказав - оно Вікторіус, Я - Дееее?! А Вікторіуса і слід простив:) Так шо були, бачили.
    Сьогодні на жаль до кінця відсидіти не вдалося....
    --------

Да.Эт точно все хуже и хуже
Закрытая тема
Страница 6 из 8