Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
Закрытая тема
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 74.
    2.0

Re: Мазепа-фест 2009

київській діаспорі привіт! приємно! це раз.
    два. вистава дійсно мега. І всплакнути було від чого. Але отой дискомфорт і правда тріхо поламав кайф. І плюс невимкнені мобілки, триндьож і намагання обговорити виставу в процесі. Але спектакль таки варто побачити. В мене гнітючого настрою не було, просто гарна, якісна постановка. Таке наше життя було, мабуть, що література саме така. І п"єси відповідно.
    На мультики не піду. По-перше не лю мультики. По-друге, я цього фізично не перенесу. Буду чекати відгуків товаришів.
    І ще- дякую КОМПАНІЇ за компанію!

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    йому сподобалися сцени з елементами еротики і побиття Матрони :) Він же її насправді паском лупцював?!! Чи мені одній так здалося? Аж хльоскало!
    мені теж так здалося, шо по-справжньому лупив.... чесно кажучи дивно, бо судячи зі звуків... було страшенно боляче...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Дуже-дуже сподобалось!
    Це було щось! Які емоції, яке дійство!
    Навіть те, що я не читала Матіос, не завадило мені зрозуміти, об чім річ і пройнятися виставою до глибини душі. Інколи ловила себе на думці, що не помічаю море народу кругом, ніби я сиджу в залі взагалі одна - сцена і я: настільки сюжет поглинув.
    І якось задуха не заважала - ну так, жарко, але ж ось воно, вистава яка! Д.-А. мого захоплення не розділяв, бо вмирав поруч від жари. Не знам, чи відпишеться, але йому сподобалися сцени з елементами еротики і побиття Матрони :) Він же її насправді паском лупцював?!! Чи мені одній так здалося? Аж хльоскало!
    До речі, після вистави взагалі не було гнітючості. Не знаю, чому. Мабуть через те, що такі сильні емоції вирували на сцені. Вийшовши з душної зали, відчувала тільки легкість - ніби камінь з душі впав.
    - цілком поділяю викладені емоції
    - а таки да, лупцював! я сидів у першому ряду, саме з того краю.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Блин, и правда была эротика? Ну ё-маё! А я ушел с 10-ти минут спектакля. Постановка хорошая, только жалобно очень,неохота было соплю мотать на кулак при хорошем настроении.
    Улыбнула вступительная речь. Никак побывал в клубе анонимных любителей ОУН-УПА)) Зик хайль, рейхс фюрер)))
    Захотелось дискуссии с депутатом, но, нажаль, не представилось такой волшебной возможности)
    Ну, поскольку театр Гоголя на ремонте, то на безрыбье и рак - блондинка, будем считать мой внутренний мир обогатившимся)))
    ри?

Вчора відбувся вечір анімаційного кіно. Зал був напівпустий, але задуха стояла більша, ніж напередодні.
    Приїхали там відомі дядьки-режисери і показували мультіки. Першим був мульт, древній як моє життя, але український - Як козаки у футбол грали. Потім про дівчат-українок, що продавали чоловіків, потім... ох багато їх було!
    Найбільше запам’ятався мульт молодого режисера Анатолія Лавринішина. Він показував свою курсову роботу - там було про ката і собачку) Ну дуже смішно!! А другий його мульт про зябликів був! Чуднеееееееее)))
    Шкода дуже, назву не пам’ятаю першого, а другий "Зяблик та інші".

Д.-А. сподобався найгрусніший з усіх грусних мультік - "Врятуй і збережи". Як він сказав: "Ось воно! Оце видно, шо це їх вчитель робив! Такий мульт! Найкращий! (і нічого хорошого в мультіку не було, бо там якийсь дядя прогнав свого ангела-охоронця і після цього його машина розбилась. І все це на чорному тлі....Мультік-грустік, бррр)
    Ще показували Трамвай № 9 - дуже життєво все намальовано/наліплено з пластиліну; про цифри короткометражку, теж дуже кльову - як цифрі 0 призначалося все нове і нове місце серед інших цифірок; про таракана - йому снилося жахіття, що його вб’ють лаптьом, а насправді підірвали, коли грабували банківський сейф, де він жив; Будиночок для равлика - як равлик втратив мушлю і ховався від змії у різних предметах. Сміху булооооо :)

Всі, хто не пішов - завідуйте чорною завістю! Да!
    Пророк

Забула спитати тих, хто ходив на "Солодку Дарусю". Там весь час хрестилися на сцені. Нам з Кобі видалося дивним те, що після кожного хрещення, вони завершали цей процес ще й тицянням в груди. Отак: раз-раз-перехрестився і чік себе в груди. А може так і треба? Раніше не помічала такого.
    Пророк

Трамвай №9

Мультик взяв перший приз на Берлінському кінофестивалі в 2003 р. І зник...
    Пророк

шукаю в неті "врятуй і збережи" і "будиночок для равлика" - не знаходжу
    ри?

Ось знайшла "Злидні" С.Коваля - він шкодував, шо цього разу не привіз мульт до Полтави: часу ж бо обмаль, а хороших анімаційний стрічок багато)
    http://video.i.ua/user/34416/7376/30844/

Шукаю А.Лавринішина про собачку і ката - і теж не знаходжу...
    Пророк

Тріо бандуристок з Полтави на Мазепа-фесті

раптом знайшов в інеті відео з Мазепа-фесту 2007 року. камерна частина.
Закрытая тема
Страница 3 из 8