Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
Закрытая тема
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 74.
    ри?

Re: Мазепа-фест 2009

Дуже сильно благодарю, Паук :) Де єсть ДК ПТК - я в курсі, просто не знала, шо його переіменовано...Якось відстаю від життя міста.

сцуко бдющий О_о

ага.. ятож перший раз як почув, кажу: "шо такоє ОЦЕВУМ", а мені пальцем "ОЦЕ ОЦЕВУМ" )))
    А кстаті... рокдні хоть не в отому ОЦЕВУМу будуть?
    ри?

Нє, Вальдемарушка, на Співочому,..як всігда.
    Мєсто встрєчі ізмєніть ніззя, бл**
    ри?

Взагалі-то сьогодні вистава...
    Всі забули благополучно, да? :)
    сцуко бдющий О_о

та мене моя походу сказала шо притяне за шкабарки на ту Марію Матіос... а я так хочу в театр шо просто пыз..ц
    ри?

Waldemar, не вередуй! Треба бути освіченою людиною (в смислі не лампочкою освіченою)
    Здібна учениця

люди вставте мені трохи пам'яті (геть забула, що вистава сьогодні) і вражень (як було, чи сподобалось?)
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    як було, чи сподобалось?
    Я перша добралась додому, тому перше слово надається Черешні.
    Був аншлаг. Першу дію ми сиділи на східцях, так як не втовпились всістись на крісла. Далі люди почали потроху відсіюватись, бо вистава була складна + душно + не чути. Так що другу частину внімали вже з крісел.
    Зал аплодував стоячи довго. Дуже довго. Гра акторів-прекрасна!
    Але сам сюжет... Я і читала, то не дуже радісно було, а як дивитись, то взагалі жодної позитивної емоції. Гнітюче. Ну, так і задумано було. Для любителів саме те, що треба.
    Тобто відчуття "противоречивые": спектакль високого рівня, але вдруге не дивилася б, бо намагаюсь не насичувати життя негативом, а його в даному сюжеті перебір.
    Завтра мультики!
    Пророк

Кажуть, деякі навіть всплакнули...
    Дійсно, гарно люди грали, старалися - мені більше сподобалося мабуть ніж книга...
    але жарко було так, шо я не могла всплакнути - важко перейматися горем чужих людей, коли тобі самому дискомфортно фізично.
    От коли дискомфорт моральний і вистава попадає на потрібну струну... то сльози можуть бути через край, а коли тобі жарко або холодно(зазвичай в театрах і всякому такому страшенно холодно), то трагедія на сцені вже не є такою глобальною...
    ри?

Дуже-дуже сподобалось!
    Це було щось! Які емоції, яке дійство!
    Навіть те, що я не читала Матіос, не завадило мені зрозуміти, об чім річ і пройнятися виставою до глибини душі. Інколи ловила себе на думці, що не помічаю море народу кругом, ніби я сиджу в залі взагалі одна - сцена і я: настільки сюжет поглинув.
    І якось задуха не заважала - ну так, жарко, але ж ось воно, вистава яка! Д.-А. мого захоплення не розділяв, бо вмирав поруч від жари. Не знам, чи відпишеться, але йому сподобалися сцени з елементами еротики і побиття Матрони :) Він же її насправді паском лупцював?!! Чи мені одній так здалося? Аж хльоскало!
    До речі, після вистави взагалі не було гнітючості. Не знаю, чому. Мабуть через те, що такі сильні емоції вирували на сцені. Вийшовши з душної зали, відчувала тільки легкість - ніби камінь з душі впав. Втомленість після дня біганини наче рукою зняло (правда, може це дія півкулька подарованих Черешні черешень, які ми заточили ?!).
    Вражень вобщєм купаааааааа!

Сьогодні тікаю з роботи - і на анімаційне кіно :)

П.С. Київській діаспорі привіт ))
Закрытая тема
Страница 2 из 8