Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19.
    2.0

Попса або музикальний звіздєц!

людоньки, я ж не консєрватор! ви ж знаєте, і ваще я дуже ліберальна стосовно всяческіх перверзій. но сьогодні я какбе долбанулся, бо найшло отета http://www.borisapril.com/ і ще таке http://fun.mobus.com/17935.html
    сцуго! я думала то дєвка!!!! мамачки дарагіє, шо ж це робиться, при чому тут пісні до підарастичного чи даже я не знаю якого образу!!! і дівки сцять кипятком від того гермафродіта і хочуть його колєктівно трахнуть, бо він якоби дєвствєннік. хотя вообще, як то перевіряється? ну об"ясніть мені, яке відношення ОЦЬОГО до музики????
    божечко, вони їдять мій моск....
    або ще Алєкс Луна... ну я чесно думала, шо він один такий придурок, і чогось мені кацца, шо кастрірований в дитинстві, або то просто хтось харашо знає НьюЕндо чи Секвойю, бо голос в нього нереальний для пацика даже, не то шо для мужика...
    вобщем, хто шо думає? тоїсть я не питаю чи воно нам нужно, бо воно тіпа єсть.... куди ж його дінеш. просто це ми тіпа взрослі, і понімаєш шо Аксл Роуз, Бонджові і всяческі глем-рокери тупо смалили напалмом і приколювалися над дійсністю через свій імідж. а цих жеж виставляють як секс-сімволів!!! ви уявляєте - Оззі секс-сімвол?
    мамачкі.....

Пророк

Re: Попса або музикальний звіздєц!

Єта просто пісец, шановні...
    ри?

)))))))))))))))
    Яке воно чудне! Цікаво, у нього спецом такий імідж, чи він просто не може опрєдєліццо, ким хоче буть - дєвочкой чи мальчіком?! Наткнулась якось на серію Фабрики зірок, так він був такий манєрний, такий жеманний, такий "ойбоженітрогайтєміня, ятолькоукладкусдєлалО".

"Девственность Бориса Апреля будоражит умы его многочисленных фанатов! В группе порядка 3 000 участников и все они жаждут одного - лишить невинности 18-летнюю звезду" - ШО ЦЕ?! Вертаємося в Срєднєвєковья, коли бігали і махали тряпкою, як доказом невинності?! Тільки тут уже не дівчата, а хлопці будуть кровить?

П.С. О!! Я вспомнив одну пєсню про Олю! Правда це не Апрєль, а якийсь Дантес і хтось там ще... У пріпєві є такі слова: Дєвачка Оля - німнога болі, німнога болі)))
    Хто мені смисл пояснить? Кому болі? Дєвочці больно? Чи хлопцю од дєвочки?
    Здібна учениця

а мене цікавить чи він до фабрики зірок був такий самий чи це просто бажання виділитися на фоні інших конкурсантів спонукало його до вибору такого, еее, специфічного іміджу...
    part of me

Коли бачиш його фото - виникає сумнів, яку саму цноту він береже і для кого...
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    )))))))))))))))
    Хто мені смисл пояснить? Кому болі? Дєвочці больно? Чи хлопцю од дєвочки?
    Лайточка, та то ж тіпа РІФМА))))))))
    Инвалид умственного труда

а вы о чем? вы попсой интересуетесь?
    ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Лайточка, та то ж тіпа РІФМА))))))))
    і всьо? А я думала, пісні потрібен смисл. От чого я люблю рок - все ясно, слова зрозумілі, співається про життя, про якість траблєми. А тут наче і траблєма - больно ж людині - і в той же час нічого не зрозумієш....

2 rust, радіо сцукоопасне! :) попса так і вкрадається в твої вуха!! Мало того, потом весь день не можеш отдєлацца от мугикання: німнога боллі, німноооога болллііііі....
    2.0

fragov,коли бачиш його фото на ум спливає єдине слово - підарас! прастітє, не удержался.

rust, ми цікавимося дійсністю. попса зараз формує смаки малолєток. а врага, міжжупрочім, нада знать в ліцо. я християнстовм тоже цікалюся, так шо, це полєзно дл ярозуміння картини світу.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ...
    вобщем, хто шо думає? ....
    nickeler, ты же знаешь, спрос определяет предложение, и если
    "дівки сцять кипятком від того гермафродіта і хочуть його колєктівно трахнуть", то им будем выдано это мочегонное и виртуально-трахательное средство в любых количествах. К музыке, понятное дело, это отношения не имеет. Скорее к физиологии. Это бизнес, делание денежек.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы