Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25.
    скажений регент

Чому всіх цікавить або рок, або електронна музика?

Чому це так? А як же нормальна музика? Класика,джаз,блюз? Чи вже зовсім всі деградували?,:)

Пророк

Re: Чому всіх цікавить або рок,або електронна музика?

Ну зачем же так, сразу записывать в ретрограды человека если он слушает рок? По мне, есть музыка хорошая либо плохая, абстрагируемся от стилей.
    А время уж рассудит какому произведению оставаться на дни, года, десятилетия или века. И второе - любой из стилей находит своего слушателя.
    2.0

Luza, приїхали.... скіки ж вам годочків, шановна пані?... "нормальна музика" поняття ой яке неоднозначне. тим більше, елементарно джаз і класика не зовсім коректно підходять до ритму нинішнього життя. це так, з позиції "на загал". а в цілому, на вкус і цвєт всі фломастери різні.
    ри?

Нещодавно прочитала у котрійсь книжці, що блюз - музика негрів :) Ну це так, відступ.
    А якшо серйозно, ніхто ж Вам не забороняє грати чи слухати будь-який стиль, правда ж? Чи забороняє?
    Я меломан, тому в моєму плейлисті треки від блеку і хард року до відверто розової попси. Чому? Бо мені подобається різне. Бо настрій буває різний. Бо сьогодні сонце, а завтра дощ, тому сьогодні "Рамантіка - самальоти...", а завтра "Все, что не убивает нас сегодня..."
    На жаль, не маю серед своїх "улюбленців" ні джазу, ні блюзу - мені просто не імпонує ця музика. Хоча пам’ятаю, що на зеленій касеті у величезній стопці на домашньому столі у кутку є два треки джазу - і вони мені страшенно подобалися років з п’ять назад....
    Треба буде якось знайти і оцифрувати, чи що.

:) ніколи не знала, що люди, які слухають рок - ненормальні. Повісьте мене - я псіх :)
    Здібна учениця

laithemmer, посунешся на гілляці?)))

Luza, створіть опитування про музичні уподобання і побачите як легко в плеєрі однієї людини може поєднуватися класика і хеві метал, реп і блюз, джаз і поп
    Філософф

Ответ Сообщение от Luza Посмотреть сообщение
    Чому це так? А як же нормальна музика? Класика,джаз,блюз? Чи вже зовсім всі деградували?,:)

Какой сегодня день важненный! Узнала, что такое нормальная музыка и, что я - на 90% конченый элемент (не каждый день джаз-блюз-класика).
    А ведь так приятно деградировать под Майка Патона.
    Пророк

А я вчора з братом двоюрідним перетнулась так, надовго.
    Дійшли в розмові до того, хто що слухає. І от пацан видає: "Я слухаю "Бутирку"".
    "Бутиииркууу"?!
    А хто б міг подумати... Глянеш-нікоооли не скажеш! Нормальний же чєловєк! Не таксіт))
    Я йому порекомендувала побритись, купити спортівки і білу майку, а то нема повного ансамбля...
    От маю я право казати своє "фе"? Ні? Чи треба вчитись терпимості?
    скажений регент

По-перше: я не пані,а пан.:) по-друге:я мав на увазі те,що люди створювали музику,будували оперні театри... І для кого вони тепер? Для тієї молоді,що біля того самого музично-драматичного,киряють,плюються,та матюкаються? Навіщо на його реставрацію виділили кілька лимонів ,якщо старше покоління відійде й залишиться нинішнє? Хто туди буде ходити? Кому буде потрібен Прокоф'єв,Брамс,Чайковський?га? Дайте відповідь.:)
    2.0

Luza, прастітє... помилилося моя.
    ви мені одного місцевого песонажа нагадуєте. тіки в того ідея-фікс - "алкоголь зло".
    Для тієї молоді,що біля того самого музично-драматичного,киряють,плюються,та матюкаються?
    ну я матюкаюся, правда не біля тіатру. то шо мені, тож вішатися? ви репертуаром полюбуйтеся... де модерні речі? Наталка-Полтавка це канешна мега, но не можна ж тіки нею і жити. Кажуть "Едіт Піаф" гарно поставили, думаю вдасться подивитися, але "Вій" Влада Шевченка мене убив нафіг.
    Навіщо на його реставрацію виділили кілька лимонів ,якщо старше покоління відійде й залишиться нинішнє?
    хто вам ваще сказав, шо молодь в тіатри не ходить? де ви в якій забурбелівці живете? га? он хочте, 28 квітня приїздить в ДК ПТМЗ театр русской драмы им. Леси Українки. СолдАтиків привозить. Будь-ласка! І подивіться, скіки там буде молоді, і скіки старших. А коли приїздила пітерська рок-опера, то зал ломився. Стабільно. Під час кожної вистави.
    Мені здається ви просто не в темі. Інша справа, шо до нас ніхто не їздить. Або їздять, але маловато будєт.
    Кому буде потрібен Прокоф'єв,Брамс,Чайковський?
    шоб ви знали, в нас по однім радіві іде передача "Шедеври класичної музики". Так шо як бачите, комусь нада.
    розслабтеся і познайомтеся з нормальними людьми. і не зчиняйте бурю в стакані.
    Пророк

Ответ Сообщение от Luza Посмотреть сообщение
    По-перше: я не пані,а пан.:) по-друге:я мав на увазі те,що люди створювали музику,будували оперні театри... І для кого вони тепер? Для тієї молоді,що біля того самого музично-драматичного,киряють,плюються,та матюкаються? Навіщо на його реставрацію виділили кілька лимонів ,якщо старше покоління відійде й залишиться нинішнє? Хто туди буде ходити? Кому буде потрібен Прокоф'єв,Брамс,Чайковський?га? Дайте відповідь.:)

Так исторически сложилось что "люди створювали музику,будували оперні театри" не для "молоді, яка киряє,плюється,та матюкається", то бишь для пролетариата, а для более узкого круга слушателей. Пролетариат в театры не ходил и раньше, не ходит и теперь. А люди которые слушают Брамса и Чайковского найдутся во все времена, для них театры и представляют интерес.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя