Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей112Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитеся до Вєрки Сердючки?

Голосовавшие
57. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Добре

27 47.37%
  • Ніяк

10 17.54%
  • Погано

20 35.09%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 18
Показано с 81 по 90 из 178.
    2.0

Re: Верка Сердючка

Victorious, ну піарщики не пальцями роблені! а моск бува просить відпочинку... єдине - кожен відпочиває по-своєму. як на мене, то була б собі смердючка, але нах її так піарити? її участь в Євровіжені показала якого рівня нині це збіговисько. хоча була ж там колись Абба, Селін Діон та інші? а у нас по всьому, закінчилися нац герої. смердючка нейтральна істота, за неї не будуть гризти горлянки як у ситуації Ленін vs Петлюра. не треба просто маскульт виносити на подіум як єдино можливу "развлєкуху". Я пам"ятаю концерт Ніни Матвієнко на ювілеї композитора Киви, коли ЇЇ ГОЛОС проймав до глибин нутра, білети були по 5 гривень. Скіки платять за вхід у палац "Україна" коли там гоцає смердючка я навіть боюся припускати. все має право існувати, але коли на передньому плані урод, а ми говоримо про духовну столицю збиваються орієнтири і розуміння дійсності.

Uksus, щодо "тєлека" і т.п. - ніхто не застрахований від того, що сидячи на вокзалі, в маршрутці, стоячи на зупинці не побачить чогось гидкого йому. це я так, про пасивний вплив. у деяких людей (наприклад у мене) виникає глобальний супротив штучно прищеплюваним еталонам "краси", "життя", "поведінки" і т.п. типу, носиш телефон ХХХ в кишені і тобі ніфіга не треба - ти успішний. тусуєшся на паті УУУ - і ти в ценрі уваги. ну і подібне. Якщо є альтернатива, рівноцінно доступна - проблеми немає. Але це ми тут з вами по нету лазимо, а в селі Великі Колдобоїни навряд чи є нет, супутникові канали чи альтернатива п"яти радіостанціям, дві з яких радіо Шансон. От вони і слухають то шо є. Найспритніші валять на пошуки Істини, але людська натура така, що природна лінь понад усе. Це я пишу для того, щоб хтось не думав шо це просто тупий гон на генія всіх віків та народіа Смердючко Веро. просто у монети зазвичай два боки. Мені краще видно один, а хтось розглядає протилежний.

ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Так Nickelback же і є МакДональдс. Nickelback — це попса, а Сердючка — фолковий андерґраунд
    Мені здається, чи це була дійсно образа?
    Хтось там про особистості і переходи говорив - ось вони.

Ніхто не чіпає ваших улюбленців. Якщо Сердючка таковою для когось є - прошу, скажіть, і тут перестануть висказуватись..скажуть, канєшна-канєшна, а как же, хароша музичка, гоп-ца-ца...

До речі, Одо, Ви слухали Нікельбек? Мабуть ні, бо язик не повертається сказати - попса...

Якшо немає вже доводів і слів на захист Сердючки, то не треба перескакувати на інших виконавців.
    2.0

Сердючка - фолковий андерґраунд, о да! фразу в цитатнік! бгггг! пьятьорка з плюсам! і давайте без особистостей, бо я почну розказувати, що я думаю про Muse, якшо в когось авка тирена з албума, то здається мені, шо тому комусь Muse небайдужа група.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    И как же их "задрали" другим, этих людей?
    На радио и ТВ сплошные сердючки и барби (круглосуточно).
    Рамштайну и Nickelback
    А може воно і накраще?
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    не говоря уже о Бахе и Моцарте не пробиться.
    А Моцарта Бетховен вважав попсою, а самого Бетховена мало не тогочасним панком вважали, ну і що?
    2.0

Сердючка — це високе мистецтво незрозуміле (глибоко) широким народним масам, життя та побут, манери спілкування, яких, власне, і стали підґрунтям та естетичним приводом її мистецтва.
    - широкі народні маси її якраз і наярюють як похльобку... Одо, ви ото сурйозно так думаєте? я шось перестаю вас поважати зовсім...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, знаєте, при совку була метода - радіоконцерт. люди знали хоч, яка вона класика, а нині шо - спитайте на вулиці молодь, шо вони окрім Лунної сонати знають і До Елізи? ніфіга не знають, бо звідки їм... ви зараз розмірковуєте, як підліток, який не хоче вдівать презік, і мороче голову цвітами, які ну нікак нюхать в протівогазі. а якщо людина не має можливості слухати класику в консерваторії чи театрі? а якщо плохенький бумбокс - це її все. то шо, не слухать зовсім? в свою чергу смердючка від квадро ліпшою не стане. ...
    Зрозумійте просту річ, класика була музикою свого часу і такою вона і лишилася, це мелодії тієї епохи, що вже неактуальні сьогодні, бо сьогодні має инакший мелос і потребує инших звуків, як і кожна нова доба. Класика — це музейний експонат, там йому і місце і знатимуть його лише ті, що полюблять ходити по музеям, тому ніц поганого у тому, що молодь чи діти не слухають класику не вбачаю, навпаки було би про що задуматись, коли б вони її слухали, це був би вельми тривожний дзвіночок, щодо життєздатности нашої цивілізації, що почала "харчуватися" мертвечиною, замість того, щоб створювати свої власні культурні цінності співзвучні нашому часу.
    2.0

А може воно і накраще?
    ви правда думаєте що бабрбі і сердючки кращі? чи аби людей подіставати?
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Класика — це музейний експонат, там йому і місце і знатимуть його лише ті, що полюблять ходити по музеям,
    Смердючку. як народного генія і представника високого мистецтва срочно в музєй!!!! бажано забальзамувать на радість прийдешнім поколінням
    2.0

Зрозумійте просту річ, класика була музикою свого часу і такою вона і лишилася, це мелодії тієї епохи, що вже неактуальні сьогодні, бо сьогодні має инакший мелос і потребує инших звуків, як і кожна нова доба. Класика — це музейний експонат, там йому і місце і знатимуть його лише ті, що полюблять ходити по музеям, тому ніц поганого у тому, що молодь чи діти не слухають класику не вбачаю, навпаки було би про що задуматись, коли б вони її слухали, це був би вельми тривожний дзвіночок, щодо життєздатности нашої цивілізації, що почала "харчуватися" мертвечиною, замість того, щоб створювати свої власні культурні цінності співзвучні нашому часу.
    шедеврально!!! за такою логікою Фьодор Міхалич, Еко, Булгаков, Шекспір, Бодлер, Бунін...ну вобщем... ви зрозуміли шо можна продовжувати до нескінченності - рухлядь, і читати то всьо - "харчуватися падлом"! уууу... нада читать Донцову, дивицця кіно "Гітлер Капут" і морально разлагацця. а як же Кастанеда? він тож за три десятки років скисне і піде в музей.... хуух....
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Смердючку. як народного генія і представника високого мистецтва срочно в музєй!!!! бажано забальзамувать на радість прийдешнім поколінням
    Саме таку еволюцію і проходить мистецтво, коли Ви ще цього не знаєте, спочатку це виклик, революція, всенародне обурення, як, нпр., "Портрет Курсіски" Коровіна, який глядачі вимагали зняти з виставки, як такий, що обурює і мало не розбещує глядачів, а сьогодні він преспокійно висить у музеї і глядачі позіхаючи проходять повз нього, невбачаючи ніц такого, що може не лише обурити, а навіть зачепити хоч чимось. Sic transit gloria mundi, так би мовити.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 18

Внешние ссылки (?)