Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей112Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитеся до Вєрки Сердючки?

Голосовавшие
57. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Добре

27 47.37%
  • Ніяк

10 17.54%
  • Погано

20 35.09%
+ Ответить в теме
Страница 15 из 18
Показано с 141 по 150 из 178.
    Гість
    Гість

Re: Верка Сердючка

Він та й його персонаж Сердючка представляє собою негатив. А данилко неосвічена особа.

part of me

nickeler, ви не з тієї сторони дивитесь. Сердючка Данилко - є відзеркаленням сучасної культури, а не Сердючка впливає на сучасну культуру. Не було б "ой горілочка, горілочка" пили б мовчки або "владімірскій централ бєрєг сєвєрнииииий!"
    Пророк

Сердючка, если и есть отражением, то только одной части массовой (поп) культуры. И речь шла не о влиянии Сердючки на культуру,он
    плывет по течению этой культуры и влиять на нее может,
    а о влиянии его творчества на людей. Есть ли влияние культуры на людей? Конечно есть. Человек существо ленивое. И основная информация
    поступает в него из газет, радио и ТВ. Так вот, в этих источниках
    информации основное место отдано сердючкам, барби, северным централам и тп. Соответственно люди это потребляют регулярно.
    Такая культура легко воспринимается и пользуется спросом. Под нее можно кушать, выпивать, танцевать. Она легкая, не напрягает - как любят говорить.
    Плохо что альтернативы ей очень мало в медиа. Но надеяться, что что-то тут изменится не стоит. Хотя изобретенные радио и телевидение должны были служить вроде как всем
    part of me

Альтернатива нікому не потрібна. І не Данилко винен, що нічого іншого, що він може робить від нього не хочуть і не готові за те платити гроші. Такеші Кітано постійно звинувачували в тому, що його фільми зроблені за стандартом, коли він відійшов від стандартів і зробив фільм з душею, цей фільм забракували всі і критики, і глядачі. У відповідь він зняв фільм в якому висміює себе, свої творіння і людей, які не хочуть нічого іншого.
    Пісня Данилко, яка отримала друге місто на євробаченні - це відвертий стьоб над євробаченням, своїм образом і над тими, хто це все "хаває". Прочитайте уважно слова, він каже, що всі давно уже "уля-улю", і що хоча він і "ніхт ферштейн", але він зайняв друге місце. І як казав Одо, в Європі (та й в нас) люди які бачать не тільки фантик, а й що в середині зрозуміли, що він має на увазі.

Так хто винен Данилко, який створив образ, який подобається великій кількості наших співвітчизників, чи вони і в тому числі й ми?

Я теж колись бачив світ крізь рожеві окуляри, та коли опустився на землю, зрозумів, що те прекрасне про яке люди кажуть їм потрібне тільки на словах, в реальності ж все убого і пішло.

А казати, що Данилко пливе за течею? Ну що ж, а хто з нас нею не пливе?
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Альтернатива нікому не потрібна.
    ...
    Большому количеству людей - да.
    Но все же не так чтоб уж - всем.

І не Данилко винен, що нічого іншого, що він може робить від нього не хочуть і не готові за те платити гроші.
    Можно было делать и другое за меньшие деньги, если не только в них дело.

...
    Пісня Данилко, яка отримала друге місто на євробаченні - це відвертий стьоб над євробаченням, своїм образом і над тими, хто це все "хаває".
    ...
    Прямо обличитель Евровидения, но уж очень зашифрованный
    Я понимаю так, хочешь обличить, откажись привселюдно от награды и
    скажи все что думаешь о Евровидении. Вот это поступок.

Так хто винен Данилко, який створив образ, який подобається великій кількості наших співвітчизників, чи вони і в тому числі й ми?
    Я к сотворению его образа отношению не имею. Да понятие вины тут неуместно. Думаю это все же дело и ответственность творца творить образы и перекладывать их на других не стоит.

Я теж колись бачив світ крізь рожеві окуляри, та коли опустився на землю, зрозумів, що те прекрасне про яке люди кажуть їм потрібне тільки на словах, в реальності ж все убого і пішло.
    Но это не повод заполнять убогостью и пошлятиной радио и ТВ.

А казати, що Данилко пливе за течею? Ну що ж, а хто з нас нею не пливе?
    Понимаете, творец, если он таковым является всегда будет стремится
    вырваться за рамки. Далеко не всем это удается. Это очень трудно.
    И то что Данилко плывет по течению, и выдает такой продукт, это
    не есть его недостатком. Он делает то что он может.
    part of me

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А смисл? Розкидати бісер?
    А ви б відмовилися від всього того? Я б ні. І ніхто б того жесту не сприйняв, а там би ще постаралися показати це в потрібному світлі.
    Я к сотворению его образа отношению не имею. Да понятие вины тут неуместно. Думаю это все же дело и ответственность творца творить образы и перекладывать их на других не стоит.
    Ви повар, ви можете створити дивної краси і смаку витвори кулінарного мистецтва. Але доля вам випала готувати їжу вівцям. Ви б робили це день-у-день бачачи, що вони все це топчуть ногами і жеруть разом з помиями? Я вже навів приклад с Т. Кітано, думаю це для багатьох стало знаковим.
    Но это не повод заполнять убогостью и пошлятиной радио и ТВ.
    Він нічого не наповнює, він створює шоу. Заповнюють ТВ і радіо рейтинги. Знаєте хто впливає на рейтинги?
    Понимаете, творец, если он таковым является всегда будет стремится вырваться за рамки. Далеко не всем это удается. Это очень трудно.
    И то что Данилко плывет по течению, и выдает такой продукт, это
    не есть его недостатком. Он делает то что он может.
    Ви бачите все, що робить Данилко?

АНДРЕЙ ДАНИЛКО: "МНЕ ХОЧЕТСЯ ПИСАТЬ МУЗЫКУ, ПОД КОТОРУЮ МОЖНО НЕ ТОЛЬКО ЗАНИМАТЬСЯ СЕКСОМ..."
    wwa
    Завсідник

Друзья форумчане!!!
    [COLOR="Red"]А давайте на сегодня объявим перемирие и поздравим Андрея Данилко с ДНЕМ РОЖДЕНИЯ на нашем форуме!!!!

Поздравляю Андрея Данилко с 35-ти летием!!!
    Желаю ему крепкого здоровья, любви, счастья, благополучия, творческих успехов!!!

[COLOR="#ff0000"]Желающие присоединяйтесь к поздравлениям!
    2.0

А ви б відмовилися від всього того? Я б ні. І ніхто б того жесту не сприйняв, а там би ще постаралися показати це в потрібному світлі
    а пам"ятаєте, як після подій 2004 Президент давав Скрипці Героя України. ТОй відмовився. а така регалія, це вам не шубу в труси запрвлять і не Євровіжен раком ставити! Але ж відмовився!
    Кажете, не потрібна альтернатива? А звідки ви знаєте? Мені потрібна, але в мене є нет. А в людей їх немає. Повторюся, не можна любити те, чого не знаєш. А звідки їм знати...

Ви повар, ви можете створити дивної краси і смаку витвори кулінарного мистецтва. Але доля вам випала готувати їжу вівцям. Ви б робили це день-у-день бачачи, що вони все це топчуть ногами і жеруть разом з помиями? Я вже навів приклад с Т. Кітано, думаю це для багатьох стало знаковим.
    ну тут людина сама обирає собі долю. можна все життя махатися десь і казати "я ненавиджу це" і долі гризти кактус, а можна все кинути і почати життя з чистого листа. Хоча останнє важче: треба відмовитися від того, що в тебе є. А це іноді дуже складно. ви ж любите роботу в мережі? і не працюєте муляром або вантажником? отак і тут. Данілка сам того хоче..
    вчора до речі, бачила плакат "Ток шоу зі Смердючкою"... чи це не агітки? знають менеджера, що народ прохаває, і не стрьомаються бабки вкладать. бо там роботи "митця" хватить до його пенсії.

А ваще хай живе!... З Днюхою його... Здоров"я і тверезого розуму. Аби хоч благодійністю для рівноваги зайнявся і просвітництвом у вільний від роботи час.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а пам"ятаєте, як після подій 2004 Президент давав Скрипці Героя України. ТОй відмовився. а така регалія, це вам не шубу в труси запрвлять і не Євровіжен раком ставити!
    Ну ви порівняли! Скрипку з Сердючкою
    Але реальність така, що в житті є все.
    Не може, наприклад, література складатися з самих лише шедеврів. Вони мають рости з якогось перегною.
    Коли я потрапляю на весілля десь на Полтавщині, я не дуже люблю співи про "я прийшов - тебе нема". Є купа набагато кращих пісень. Але ця - доходчива, і тут нічого не вдієш:)
    Інша річ, що треба мати можливість вибору.
    Пророк

Цитата:
    Допис від RAMM

А смисл? Розкидати бісер?
    Можно найти аудиторию, хоть и малую, для своего бисера, если он конечно есть.

Ви бачите все, що робить Данилко?

АНДРЕЙ ДАНИЛКО: "МНЕ ХОЧЕТСЯ ПИСАТЬ МУЗЫКУ, ПОД КОТОРУЮ МОЖНО НЕ ТОЛЬКО ЗАНИМАТЬСЯ СЕКСОМ...
    То есть, предполагаеться что под Чита-Дрита и тп можно заниматься сексом? Нет уж, увольте

Цитата:
    Допис від RAMM

А ви б відмовилися від всього того? Я б ні. І ніхто б того жесту не сприйняв, а там би ще постаралися показати це в потрібному світлі.
    Если бы передо мной стояла цель постебаться, то да.
    Но Данилко вез на Евровидение свою Сердючку не стебаться, а
    выигрывать призовые места. И свою победу считает достижением.
    И до Евровидения, и на нем, и после Данилка не изменял своей
    Сердючке. О каком стебе идет речь? Над кем? И в какой момент?
+ Ответить в теме
Страница 15 из 18

Внешние ссылки (?)