Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей112Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитеся до Вєрки Сердючки?

Голосовавшие
57. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Добре

27 47.37%
  • Ніяк

10 17.54%
  • Погано

20 35.09%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 18
Показано с 131 по 140 из 178.
    Пророк

Re: Верка Сердючка

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Маю право висловлювати свою думку так само, як і Ви свою, чи не так?
    Несомненно.

А у якій саме формі її висловлювати теж маю право обирати. А думки Ваші стосовно Сердючки є незаперечним обкакуванням цього чудового артиста.
    А вот насчет формы не уверен.
    Например, я бы предпочел в диалоге с оппонентом сердючкин языковый запас не использовать. Таких форм выражения и на улице можно наслушаться сколько угодно. Мы же культурные люди, тут на форуме.

Odo
    -

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Несомненно.
    І то хліб.
    А вот насчет формы не уверен.
    Например, я бы предпочел в диалоге с оппонентом сердючкин языковый запас не использовать. Таких форм выражения и на улице можно наслушаться сколько угодно. Мы же культурные люди, тут на форуме.
    А що таке культурність? От для мене Сердючка це культурна людина, для Вас — ні. А судді хто?
    Пророк

...А що таке культурність? От для мене Сердючка це культурна людина, для Вас — ні. А судді хто?
    Образ Сердючки не есть образ культурного человека - имхо.
    И сия некультурность воспевается на сценах, что не есть гуд, при
    вакууме культурности.

А Данилко, возможно и культурный человек. Хотя образ играемый,
    повидимому, и на нем оставляет отпечаток.
    Пророк

Я й не знала, що стільки людей висловить своє "фе" Сердючці... Почитала, і ністільки не стала менше любити цього актора. Навіть поважати стала більше- це ж доводиться стільки років нести себе через увесь негатив! Людина робить свою справу, робить успішно. Зайняв свою нішу в мистецтві.
    Я поважаю думку своїх друзів, але тут ми маємо різні погляди....
    2.0
    черешенько, різні то й різні... але то не привід сваритися і дутися, звинувачувати когось у чомусь... чмирити інтереси інших людей і підносити "актора" на вершину всіх олімпів. я не вважаю його митцем, так балаганне посміховисько, але то його вибір, сам придумав, хай агрібає негатив. побачимо років через 10 шо з того буде. колись говорили - "Висоцький геній" і зараз його твори єсмь раритет для вибраних. ті кому зараз 10 - 15 років не знатимуть шо воно за дядька такий був... час покаже..
    wwa
    Завсідник

вакууме культурности.
    +100%
    А Данилко, возможно и культурный человек. Хотя образ играемый,
    повидимому, и на нем оставляет отпечаток.
    Не путайте сценический образ "Верку Сердючку" и реального артиста Андрея Данилко!!!! Данилко реальный талант и кумир своего времени! Смотрел прямой эфир с ним (не в образе), умнейший, образованный, культурный человек с развитым тактом и чувством юмора!
    Odo
    -

вакууме культурности.
    А образи Проні Прокоповни та Голохвостого, це образи культурних людей? А їм навіть пам’ятник поставили, чому, як думаєте?
    А Данилко, возможно и культурный человек. Хотя образ играемый, повидимому, и на нем оставляет отпечаток.
    Відбиток залишається на кожному акторі тієї ролі, яку він грає. Але образ Сердючки, це зворушливий і впізнаваний образ величезної частини оточуючих, рідних і близьких людей. Ви до всіх них ставитеся з презирством?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    черешенько, різні то й різні... але то не привід сваритися і дутися, звинувачувати когось у чомусь... чмирити інтереси інших людей і підносити "актора" на вершину всіх олімпів. я не вважаю його митцем, так балаганне посміховисько, але то його вибір, сам придумав, хай агрібає негатив. побачимо років через 10 шо з того буде. колись говорили - "Висоцький геній" і зараз його твори єсмь раритет для вибраних. ті кому зараз 10 - 15 років не знатимуть шо воно за дядька такий був... час покаже..
    Коли це про мене, то я поставив Сердючку не на вершину Олімпа, а туди де вважаю його місце, серед митців, що чудово відчули фольклорні сучасні їм мотиви і зробили з них чудове мистецтво. Згадайте хоча б Михайла Старицького з його "За двома зайцями", чи того ж Котляревського.
    Пророк

Цитата:
    Допис від RAMM
    вакууме культурности.

А образи Проні Прокоповни та Голохвостого, це образи культурних людей? А їм навіть пам’ятник поставили, чому, як думаєте?
    ....
    .
    Пример Проні Прокоповни та Голохвостого тут не работает.
    Это два персонажа вырваны вами из цельного произведения - это раз.
    Автор хотел сказать нечто данным призведением, для этого и были
    выписаны эти образы.
    Актеры, сыгравшие Проню Прокопивну та Голохвостого, сыграли не
    только эти роли - это два.

И три у меня написано - "некультурность воспевается на сценах, что не есть гуд, при вакууме культурности. " -
    В данный момент у нас в стране наблюдается недостаток культурности, и персонажи подбные Сердючке еще более усугубляют эту проблему.

.... Але образ Сердючки, це зворушливий і впізнаваний образ величезної частини оточуючих, рідних і близьких людей. Ви до всіх них ставитеся з презирством?

.
    Пане, Odo, я вас ооочень попрошу не приписывайте другим страшные прегрешения (это я про "до всіх них ставитеся з презирством?").
    Поверьте, я тоже могу задавать такие "каверзные" вопросы.

С уважением,
    Искренне ваш,
    RAMM.
    part of me

Наведіть приклади, будь ласка, де Данилко в образі Верки Сердючки "воспевает некультурность".
    2.0

fragov, а ви знаєте таку фішку як "опиши предмет не називаючи його"? отут цей випадок. "а горілка це горілка" - афігеть пісня. ну горілка і шо? алкоголізм з такими розкладами звучить "це весело і прикольно, наливай!" така собі ненав"язлива реклама. якраз цю тему фігарять на весіллях, дюж харашо під неї стопарь за стопарьом.

а тут тож так нічо, дюж культурно, куда там нам!

Так шо меня не любишь?
    Так шо не приласкаешь?
    Пади тады в садочек
    Нажрися червячков.

суб"єктивно звісно. ви скажете, що то просто прикольно і позитив. може бути. але ще раз кажу, нефіг робить з ню нацгероя і дати людям можливість вибору, а не три Сердючки чи попси на 0.005 нормальної творчості.

А Проню не чіпайте, це ідейні персонажі з розвінчанням їх нутра потім. А тут по ходу такого не очікується... не треба просто плутати цирк і музику. Вєрка не співачка, а клоун. І не вона одна, на М1 таких пачки.
    хоча не було б спору, якби суб"єкт А сказав мені нра, а суб"єкт Б - мені нєд. а виводити її поміж адекватних творців, уж прастітє...

Голохвостого
    прастітє, а не Голохвастова???? і до речі, саме прізвище говорить, яка його натура.

шидЕвр

Моё сердце разбито,
    Как хрустальная ваза.
    Та хрустальная ваза,
    В которую ты всё вставлял своё пиончик.
    Вот ваза в осколках,
    Какая досада.
    И ты рядом с другой, и тебе моя ваза не нада.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 18

Внешние ссылки (?)