Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей112Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитеся до Вєрки Сердючки?

Голосовавшие
57. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Добре

27 47.37%
  • Ніяк

10 17.54%
  • Погано

20 35.09%
+ Ответить в теме
Страница 11 из 18
Показано с 101 по 110 из 178.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Верка Сердючка

Ок, чім далі в ліс, тим товщі партизани. Ми вже й так далеко.
    ОДО,поясніть тоді нам (тим у кого ***** внутрі перебор) глибинний зміст цієї пісні. Може ми таки зрозуміємо в чому ж неправильність нашого сприйняття Сердючкиної геніальності і таки скажемо Вам «Дяк» за то шо очі на високе мистецтво відкрили

Нихт ферштейн.
    Зибен, зибен, ай-лю-лю
    Зибен, зибен, айн, цвай!
    Зибен, зибен, ай-лю-лю
    Ай вонт ю си (4раза)
    Раша гуд бай…
    Танцен!
    Русские! Ну, ручки!
    Украина це клево!
    Нихт ферштейн.
    Зибен, зибен, ай-лю-лю
    Зибен, зибен, айн, цвай!
    Зибен, зибен, ай-лю-лю
    Айн, цвай, драй!
    Танцен!
    Зибен, зибен, ай-лю-лю
    Зибен, зибен, айн, цвай!
    Зибен, зибен, ай-лю-лю
    Айн, цвай, драй!
    Танцен!
    Танцевать корошо!
    Где руки, руки, руки!
    Ай вонт ю си (4 раза)
    Раша гуд бай…
    Ай вонт ю си (4раза)
    Раша гуд бай…
    Танцен!
    Русские! Ну, ручки!
    Украина це клево!
    А Украина любе
    танцювать!
    Танцюемо Майдан!
    Най-най да-лу-ла
    Най-най,
    на-лу-ла-ла…
    О,кей, хеппи енд.

2.0

Odo, тваю дівізію, казала ж на останній сесії, менше року тому. не подобається мені Іліада, панімаєте????
    а шо ви про собачку скажете?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, а мені Ілліада може не подобається? ви таке припускаєте?.. ви ж не жерете все підряд? от і я не жеру. і класику теж вибіркову слухаю. розумієте, у людини є така штука - смак називається. якщо я люблю клавесин, а тромбон ненавиджу, то я буду слухати клавесин.
    Е ні, смак смаком, а Ви скажіть, коли в останнє перечитували? Про це було моє питання.
    До речі, про обурення і мистецтво. Не пам"ятаю який саме "художник" морив собаку голодом в галереї, типу це мистецтво. Таке ото саме як смердючка, тіки без жертв...хоча, дивлячись з якого боку...
    Так, є такі види мистецтва, як перформанс, якими маси обурюються загалом, ну як же це можна? Я Вас розумію, мистецтво така штука елітарна і не завше, навіть, моральна, тому поспішаю всіх заспокоїти, мистецтво часто незрозуміле не лише глядачеві, але і самому митцю, більше того, чим талановитіше мистецтво, тим загадковіше.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ок, чім далі в ліс, тим товщі партизани. Ми вже й так далеко.
    ОДО,поясніть тоді нам (тим у кого ***** внутрі перебор) глибинний зміст цієї пісні. Може ми таки зрозуміємо в чому ж неправильність нашого сприйняття Сердючкиної геніальності і таки скажемо Вам «Дяк» за то шо очі на високе мистецтво відкрили ...
    Глибинний змість цієї пісні, як і будь-якої пісні взагалі далеко не лише у самому тексті, а у поєднанні всіх елементів шоу, включно із сценічним костюмом і, навіть, рухами співака, це єдине і нерозривне ціле, Ви і цього не знали?
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Глибинний змість цієї пісні, як і будь-якої пісні взагалі далеко не лише у самому тексті, а у поєднанні всіх елементів шоу, включно із сценічним костюмом і, навіть, рухами співака, це єдине і нерозривне ціле, Ви і цього не знали?
    так поясніть мені недалекій! оте, шо звалося шоу на Євробаченні бачили. на пальцях змальовувати його не потрібно.
    ри?

Офтоп:
    Я мабуть тріхо не тудой потрапила. Я наче про Сердючку читала, а вийшло про гі*но в душах і про наше тотальне незнання...
    Як приємно дізнаватися про себе і оточуючих шось нове
    Перебор((
    Odo
    -

Odo, тваю дівізію, казала ж на останній сесії, менше року тому. не подобається мені Іліада, панімаєте????
    Ай-ай-ай, молодь значить критикуємо і повчаємо, що класику не люблять, а самим лише з-під палки класику читаємо. Не любимо, так і вони не люблять те, що Ви любите, а люблять щось своє, чого Ви репетуєте? Чим Ваші смаки кращі, після цього від їхніх?
    а шо ви про собачку скажете?
    "тваю дівізію" © вже сказав, читайте уважніше, ще про ослика згадайте, що фарбою по полотну квецяв, ну дуже смішна байка про "розтлінних буржуазних митців"

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    так поясніть мені недалекій! оте, шо звалося шоу на Євробаченні бачили. на пальцях змальовувати його не потрібно.
    Якось одна дама спитала Льва Толстого, про что ета Ваша "Война і мір"? На що письменник відповів: "А Ви почитайте, там все написано". Так, що дивіться, там все показано, коли вмієте бачити і розуміти справжнє яскраве і талановите мистецтво.
    2.0

Odo, у кожного своє розуміння мистецтва... але є ще поняття етики... але це тема іншої бесіди (з Грінпісом наприклад хе-хе)
    Пророк

Есть еще одна проблема, это больше проблема Данилки.
    Он натянул на себя образ Сердючки и нещадно его эксплуатирует.
    Все его воспринимают как Сердючку, даже в "гражданской" одежде.
    И зрители, и сценаристы, и режиссеры. Сыграть другой образ, например
    трагедийный, уже будет очень трудно - зрители все равно будут
    видеть в нем Сердючку, да и режиссеры не возьмут.
    Вообще то для актера это трагедия, когда к нему прилипает один образ, тем более такой. Актеры,и певцы в частности, хотят вжиться, пережить, показать на сцене разные образы. Это интересно и им (испытать себя) и зрителям (разнообразие).
    Хотя возможно это и не волнует Данилку.
    Но все жизнь трусить грудями...это будет жалкое зрелище...
    Odo
    -

Odo, у кожного своє розуміння мистецтва... але є ще поняття етики... але це тема іншої бесіди (з Грінпісом наприклад хе-хе)
    Є багато різних понять, етики, естетики, герметики і поетики, але до чого Ви це?
    2.0

Офтоп:
    Odo, при чому тут з під палки??? ви мені про КОНКРЕТНИЙ твір, а я вам про В ЦІЛОМУ... ну шо тут скажеш... це до Лайтового "узнаванія про себе нового"... як і про інших
+ Ответить в теме
Страница 11 из 18

Внешние ссылки (?)