Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей112Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитеся до Вєрки Сердючки?

Голосовавшие
57. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Добре

27 47.37%
  • Ніяк

10 17.54%
  • Погано

20 35.09%
+ Ответить в теме
Страница 10 из 18
Показано с 91 по 100 из 178.
    Пророк

Re: Верка Сердючка

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    ...
    Зовсім навпаки: Сердючка — це високе мистецтво незрозуміле (глибоко) широким народним масам, життя та побут, манери спілкування, яких, власне, і стали підґрунтям та естетичним приводом її мистецтва.
    ...
    жизнь и быт и манери общения народных масс непонятны самим же этим массам Чего же эти массы так обожают Сердючку?

Или, пане Odo, это стеб?

Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    шедеврально!!! за такою логікою Фьодор Міхалич, Еко, Булгаков, Шекспір, Бодлер, Бунін...ну вобщем... ви зрозуміли шо можна продовжувати до нескінченності - рухлядь, і читати то всьо - "харчуватися падлом"! уууу... нада читать Донцову, дивицця кіно "Гітлер Капут" і морально разлагацця. а як же Кастанеда? він тож за три десятки років скисне і піде в музей.... хуух....
    У кожного класика свій термін придатності, хтось раніше, хтось пізніше, але дійсно всі скисають. От скажіть, тільки чесно, коли востаннє читали Ілліаду та Одіссею, га?
    2.0

RAMM, +100!!!!!!
    ПиСи: Коровіна тож в музєй! ааа... він уже там... угу...
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Саме таку еволюцію і проходить мистецтво, коли Ви ще цього не знаєте, спочатку це виклик, революція, всенародне обурення, як, нпр., "Портрет Курсіски" Коровіна, який глядачі вимагали зняти з виставки, як такий, що обурює і мало не розбещує глядачів, а сьогодні він преспокійно висить у музеї і глядачі позіхаючи проходять повз нього, невбачаючи ніц такого, що може не лише обурити, а навіть зачепити хоч чимось. Sic transit gloria mundi, так би мовити.
    Так а я про шо? Смердючка уже достойна свого місця в музеї поряд з Коровіним. Або краще поряд з Моцартом і Мадільяні.

Покойся с мірой, геній народний, так би мовити.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    жизнь и быт и манери общения народных масс непонятны самим же этим массам Чего же эти массы так обожают Сердючку?

Или, пане Odo, это стеб?
    Ніякий не стёб, народні маси її обожнюють (коли припустити, що це дійсно так?) вельми поверхово, за ознакою подібности, вони щось упізнають знайоме і їм це подобається, їх це тішить, глибоко над творчістю Данилко вони не розмірковують, саме тому я вжив слово "глибоко". Тоді, як люди, котрим дійсно цікава його творчість звертають увагу на зовсім инші речі у його грі. Але для цього треба любити і глибоко відчувати та розуміти мистецтво, а таких завше було обмаль. Бажаючих же "обкакати" якогось актора завше вистачало, що власне і спостерігаємо у цій темі, мабуть це від надміру цієї речовини у їх душах.

ПиСи: Коровіна тож в музєй! ааа... він уже там... угу...
    Саме там, і вже давно.
    2.0

Odo, прикиньте, не так давно, на останній сесії, правда вибірково, бо часу не було. а шо ви прям так далеко залізли? класики в той час ше не було, беріть її розквіт і "разнообразіє" у 18-19 століттях. з того часу - Мільтон, Бодлер. Пізніше Кафка. А композитор Кива, земляк наш і в 21 столітті в класичному дусі творив музику до творів Тичини наприклад. То цього теж сучасній молоді знать не треба? тіки через музєй?
    а збірка Міфів Давньої Греції бу а збірка Міфів Давньої Греції була в дитинстві настольною книгою міжжупрочім...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Так а я про шо? Смердючка уже достойна свого місця в музеї поряд з Коровіним. Або краще поряд з Моцартом і Мадільяні.

Покойся с мірой, геній народний, так би мовити.
    А ось тут я би непогодився. Практика показує, що доки широке народне і завше безглузде обурення чимось не пройшло, доти у музей певному митцю, ще зарано.

Odo, прикиньте, не так давно, на останній сесії, правда вибірково, бо часу не було. а шо ви прям так далеко залізли? класики в той час ше не було, беріть її розквіт і "разнообразіє" у 18-19 століттях. з того часу - Мільтон, Бодлер. Пізніше Кафка. А композитор Кива, земляк наш і в 21 столітті в класичному дусі творив музику до творів Тичини наприклад. То цього теж сучасній молоді знать не треба? тіки через музєй?
    а збірка Міфів Давньої Греції бу а збірка Міфів Давньої Греції була в дитинстві настольною книгою міжжупрочім...
    Ну так коли в останнє Ілліаду з Одіссеєю перечитали або може Ґете, Еразма Ротердамського у купі з Шекспіром, га?
    2.0

Odo, прастіте, а як часто ви слухаєте Сердючку і скіки альбомів маєте???
    Odo
    -

Odo, прастіте, а як часто ви слухаєте Сердючку і скіки альбомів маєте???
    Подобаються окремі хіти, деякі з них вже наводив у цій темі. Ну так я чекаю на Вашу відповідь, щось заважає відповісти?
    2.0

Odo, а мені Ілліада може не подобається? ви таке припускаєте?.. ви ж не жерете все підряд? от і я не жеру. і класику теж вибіркову слухаю. розумієте, у людини є така штука - смак називається. якщо я люблю клавесин, а тромбон ненавиджу, то я буду слухати клавесин.
    До речі, про обурення і мистецтво. Не пам"ятаю який саме "художник" морив собаку голодом в галереї, типу це мистецтво. Таке ото саме як смердючка, тіки без жертв...хоча, дивлячись з якого боку...
+ Ответить в теме
Страница 10 из 18

Внешние ссылки (?)