Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 10
Показано с 81 по 90 из 98.
    2.0

Re: Мазепа Фест - 2008

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    і людей приходить туди багато тільки б пабухать. концептульно послухать музику ніхт не хоче.

ну да, ніщо не говорить краще, ніж власний приклад. Мені оте гасло гадське, стішок довбаний, про Ураїно-нікотін, ну прям як знущання з мас. Бо всім "глибоко поїбати" (с) С. Жадан на оті всі гаслі і писанину. Коротше, враження не ахті від отого всього. По собі скажу, притомили мене декларації, коли ніхто нічого конкретного не робить. І музика за тим йде на задній план.
    ПиСи: Сестри Тельнюк однаково кльові на оупен-ейрі і в камерному залі. Такі самі Піккардійці. Одним словом, без перлів не обійшлося. І скажемя дяк, за те, що вони приїхали.

змія болотяна ОЧКОва

Манюня, але виключно Сестри і Пікардійці. якби мені сказали "Шановна, у нас тут фест (і перерахували усі ті супер-бембезні гурти, які нам вуха мучали два дня) у клубєшніку (або закритому приміщенні)" та я б і з доплатой не пішла.
    патамушо рівень відверто пафнюжний. І музики там менше від усього. Менше від політики, менше від пафосу, менше від пива і горілки, менше від Архипчукових кілограмів ітп.
    радує тільки те, що це опен-ейр. Хотя. жевріє надія, шо колись воно таки зміниться на краще, знайде свою стежку. Бо поки у нас як у нас - ідея на 5; реалізація на 2.
    Генерал-хорунжий

Був на Чайці. Щодо гуртів.. класно! Проведення фесту - класно. Фото можна подивитись тут: http://picasaweb.google.ru/serghiy/20081

Щодо Крихітки Цахес.. непогано.. тільки чомусь всі гурти переробили аранжування.. воно не таке, як на студійних записах.. і в КиШ-а особливо. У когось з цьогорічного Мазепи фото є? Поділіться.

2.0

Мартин, фотографи створили спецову тему. так шо, вперед. Вона нині активна і постійно оновлюється!
    Green Girl
    Гість

здоров!!! я теж була на мазепі, але ближче до сцени)два рази злетіла з лавки, морда в пилюці, голос зірваний хД але було класно. а шо там було після пісні тартака ай лав ю бейбі?
    Новачок

Був. Як на мене громко, то не э музика хоча рок і полюбляю і слухаю досить часто
    Постійний відвідувач

[COLOR="Red"]Враження про цьогорічний фест
    [COLOR="Navy"]Організаторам дійсно треба зробити ЩОСЬ, а то який рік не спостерігаю на Мазепі жодної адекватної тари для сміття, хоча б декілька! Те саме стосується туалетів...і пів-фесту воює у кущах з комарами... Музика - на мою скромну думку, гірше, ніж у попередні роки, визвучка, рівень гуртів, про деякі полтавські "тіпа групи" я краще промовчу...всі і так бачили та чули цю, не повертається язик сказати, "музику". (слава богу, я тільки чула, бо на полт. гурти свідомо не пішла - відпочивала на травичці))) Увагу привернули, окрім вище згаданих Сестер і Терції, також ДримбаДаДзига - цікаві і музика і вокал)) та, здається, "Пассіто" - вони намаглися бути оригінальними)) ; від "Вія" чекала, чесно кажучи більшого...Атмосфера, загалом, була нічого) я поспілкувалася з файними людьми і цього вельми достатньо щоб сказати "Мазепа удалася")) Чула таку мульку, що Дахабраха не захотіла приїхати на фест, блін, і правильно вони зробили, а то якось аж соромно було б... Однозначно, кінодень і день фолку були найкращими на Мазепі за якістю))
    Постійний відвідувач

щось з кожним роком цей фест стає все більш лажовим :( шкода
    фільми були прикольні, фолькова музика (особливо гурт Бурдон), а рок-дні щось зовсім неякі...
    Атеїст
    Гість
    Ответ Сообщение от V00D00People
    Если хочется послушать" молодых и перспективных" то мона и на 16ть, а если что-то более менее сносное то уже после 19ти...
    Отак прохукується виступ ДМЦ (вони взагалі першими виступали), котрі на голову вищі за більшість учасників.
    Ответ Сообщение от nickeler
    На мотив NAVY команда мікс_шось (патаму шо в праграмці її нема кажися) отожгла про Василя і чорні вуса. Притягує увагу...
    "Ой лихо, не Петрусь - лице біле, чорний вус!"? Притягує увагу тим, що відкрито поклали на концепцію живого звуку і співали під стопроцентну фанеру. (типу апаратуру не змогли привезти, за словами Архипчука) Я такого на Мазепі ще не бачив.
    Ответ Сообщение от nickeler
    Але не можна порівнювати в настроєвому плані ці концерти - на Мазепі все було просто, легко і миролюбно. (тіки не давало спокою усталене "он стоїть мент. я ж нічо поганого не зробило. но всьо равно страшно")
    Втім міліція теж була коректна, кажуть за сценою когось ловили птахи-"беркути", але я того не бачило.
    В мене на очах відбулася невелика, але доволі жорстока бійка, міліція прибула вчасно й "додала" одному з учасників. Причому як на мене - абсолютно правильно.

Якщо цього не рахувати, то атмосфера і справді на славу вдалася. Коли на лавках когось заштовхували, йому одразу ж подавали руки, ніхто ні на кого не ображався, міліція наплічники не вивертала...
    Ответ Сообщение от Ктулху
    Еще боле улыбнула воспроизведенная в конце действа песня некой группы "Кому вниз", которые еще вольные певцы фашистских напевов про Нахтигаль. Кросавчеги.
    А, так ти в нас афа! То часом не твій брат по духу прийшов з прапором СРСР і під час УБН сестрам Тельнюк факери тицяв? Чого ж ти не допоміг йому у скрутну хвилину, коли в нього виникли проблеми з фашистськими бандитами? Між іншим, згадана тобою пісня щороку в кінці фестивалю звучить. Пора б уже приносити розтяжки "фашизм нє прайдьот!"

Писи. До речі, мене завжди цікавило, хто як розуміє пісню "Нахтігаль". Хто знає слова - поділіться своїм баченням, бо в мене є "думки з приводу", хотілося б трішки обговорити. Може, в окремій темі, щоб менше оффтопити?
    Новачок

Щоб скласти найбільш об'єктивну думку, цього разу я прийшла навіть на день етнічної музики, яку зазвичай ігнорувала. Обидва рок-дні (особливо перший) помітно програли у порівнянні з минулими роками. Музичний драйв був, проте його радше порівняти з голкою, що втратила гостроту. Вона ніби й коле, ніби й шиє, проте не так, як раніше. Щодо драйву енергетичного... З цією справою хлопці та дівчата справились набагато краще. Якщо на перший рок-день ще не всі "розгойдалися", то на другий показали викрутаси такі, як треба.
    Народ, хто слухав диски з Мазепа-фесту-2008? Поділіться враженнями.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 10