Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10
Показано с 71 по 80 из 98.
    2.0

Re: Мазепа Фест - 2008

Ктулху, ви ж самі гарно сказали про особливість шарових фестів - обов"язкова обробка публіки. Нині виходило відмежуватися від неї, бо була купа незнайомих груп, які зважачи на якість звуку не сприймалися.
    Два моменти запам"ятала:
    1. Власенко співає "я дерево " і більш нічого, патаму шо цензура сказала "онлі юкрейніан"
    2. На мотив NAVY команда мікс_шось (патаму шо в праграмці її нема кажися) отожгла про Василя і чорні вуса. Притягує увагу...

...далі буде

Гуру

aneisha, а что за перепалка, можете в двух словах пересказать?

nickeler, чувствуется советская закалка людей, отбиравших контент для концерта. Типа, вот вы спели про голубое небо, но враг, прослушавший эту песню может догадаться, что это бескрайние крымские степи.
    Філін

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    а че я никого рядом с дыркой в заборе с халявным хавчиком не видел?!
    Поперше халявного хавчика ніхто не пропонував, і кожен на общак щось своє докладав, а подруге - біля тії дірки тусувалось пів форума, ото тільки тебе й не було

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Моя заглянуло вчера на ПП, пришло уже под занавес, когда кончал издеваться над публикой предпоследний бэнд. Послушал немного Тартака. Мнение такое -
    Написане далі можна не читати саме по причині цієї цитати.
    змія болотяна ОЧКОва

Ктулху, Ви ж там були? от Архипчук два дні поспіль лякав міського голову "лисим чортом". тіпа, ти такий-сякий не хош ставить в Полтаві пам2ятника Мазепі. Ми вже й грошей назбирали... а ще нада поставить пам"ятник Петлюрі і Бандері. Я б на те, як він це робив, образилась. Бо наш ведучий такий супер-модний, такий прям бог, царь і управдом.
    більш коректно тему про байдужість, цинічність і неукраїнскість влади продовжив у своєму виступі пан Кульчинський. Потім десь з2явилась пані Семеняга. вона говорила про те, шо громада (читай влада) сама вирішуватиме питаня, які пов2язані з життям міста.
    Я дуже і дуже сумніваюсь, шо невтаємничені присутні могли для себе правильно змалювати проблему.
    Тим паче, що можна віднайти плюси і мінуси, як в однієї сторони так і в іншої. а політичність фестивалю як кажуть "на ліцо". нікуди від цього не дінешся.

організатори наприклад могли б тему з українськістю і пам"ятниками просувати і частіше, якшо їм так вже болить.
    А влада? Влада вона і є влада. тим паче, шо в неї нагальніших питань пруд-пруди.
    Філін

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    а что за перепалка, можете в двух словах пересказать?
    Як сказала aneisha, ті, хто були біля сцени, не слухали й не намагались розуміти ту перепалку. А ми так взагалі в той час сиділи біля тієї дірки в заборі, біля якої нас не знайшов Tail, і хавали щось смачне, запиваючи пивом і базікаючи про якісь свої більш приземлені справи.
    Гуру

Mr. dUSHA, Простите, моя должно быть оскорбило Ваши чувства. Позвольте, я съем свою шляпу. И запишите на мой счет шесть щелбанов (которые примет специально нанятое для этого доверенное лицо). Но все же меня гложет скверное предположение, что дальше Вы таки прочли. Или ошибаюсь?
    2.0

Ктулху,
    Mr. dUSHA, так рібята, тіха! Всьо за... ну вобщем.
    Хтось (не будем називать прізвища, бо серед нас він не тусуїцця) божився і клявся шо фест не буде заполітизований. А вийшло, абманулі дурачка на четіре кулачка, як співала Янка і далі по тексту.
    Перепалки ті всі до сраки, великої і жирнючої. Бо народ і справді не зрозумів шо то було. Міськрада ніжно цапнулася з організаторами, ну а шо робить, за законами честі треба відповідати і піку. Але це ми шось від музики відійшли...
    Я от (чому б то??) постійно порівнюю якість звуку Мазепи з ДДТ, не на користь преших. Грно чути тільки під колонками було.
    Але не можна порівнювати в настроєвому плані ці концерти - на Мазепі все було просто, легко і миролюбно. (тіки не давало спокою усталене "он стоїть мент. я ж нічо поганого не зробило. но всьо равно страшно")
    Втім міліція теж була коректна, кажуть за сценою когось ловили птахи-"беркути", але я того не бачило. І добре.
    В цілому, чомусь мені здалося, ажіотаж навколо фесті почав спадати. Ніякого тобі "ух-ти", так шо організаторам або міняти шось треба, або якось тормошити народ. Бо скоро ліньки буде всім туда ходити.
    Все сказане - ІМХО
    Гуру

aneisha, спасибо. Был там чуть-чуть, толком ничего не застав. Что могу сказать про памятники, то это актуальная проблема. Для голубей. Они как раз и могут провести несанкционированный митинг - мол даешь каждой паре по памятнику Дзержинскому, Мазепе, Петлюре и Ленину))
    Управдом мог бы сказать, чтобы подействовало - "а если не поставим памятник - отключим фест" :)
    Про лысого черта тоже оригинально. Но ведущий ведь и сам не ангел. И как мне показалось - не вполне волосатый.
    Улыбнули Вы меня рассказом про этих демократов в атаке.
    змія болотяна ОЧКОва

Ктулху, пажалста. Улибать особо нічим. Про памятники можем продовжить, але, мать не тут.
    Це вже звична сітуйовіна.
    на загал згодна з Нікєлєр. потихеньку стає нудно. Ні тобі чогось нового і цікавого. та і якісного тож маловато. треба шось мінять. і цього шось дуже багато. Бо написамо про тих хто любить Україну і не вживає нікотину та алкоголю таке як вони нікого не налякали. та і навколо самого фесту спадає ажіотаж.
    і людей приходить туди багато тільки б пабухать. концептульно послухать музику ніхт не хоче.
    Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ктулху,
    Mr. dUSHA,
    В цілому, чомусь мені здалося, ажіотаж навколо фесті почав спадати. Ніякого тобі "ух-ти", так шо організаторам або міняти шось треба, або якось тормошити народ. Бо скоро ліньки буде всім туда ходити.
    Все сказане - ІМХО
    Спадает градус остроты восприятия, что и неудивительно. Со временем будем проводить аналогию:
    "Мол, ага... живой концерт Мазепа, но низкоуровневый. Фанерный концерт на 9 мая. Фанерный концерт на День города." Чего туда идти? Все ж моветон. Не для людей, ёптить.)) Или нажраться и идти, или сидеть трезвым дома в новых штанах". /полушутя/
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10