Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 98.
    Пророк

Re: Мазепа Фест - 2008

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    а че я никого рядом с дыркой в заборе с халявным хавчиком не видел?!

ЗЫ: а песня таки "танцював шива"

ЗЫ часть вторая: слабое в этом году музло

ми там весь вечір просиділи: пили, їли і т.д.

ри?

Ну от! Кобі не дасть збрехати! Я разом зі всіма нарахувала, що нас було чоловік 11!!! Невже таку толпєнь важко було помітити???? А хавчика було стільки, шо в кінці повикидали навіть, бо впадло було тягти додому!!!
    І сьогодні всі коло тієї ж дирки сиділи, прямо перед нею - а поруч туса з Хрякова!
    Новачок

У цьому році Мазепа більш-менш. радує що звучання музики з року в рік стає все чистішим та якіснішим. у мене лише виникла образа на організаторів Мазепа-фест, що вони не відповіли гурту Біла Вежа, бо Біла Вежа грає справжній Хеві!!! (не те що деякі гурти, яким надали перевагу цьогоріч).
    ри?

О! Хочу виразити маленьке фе - зовсім не подобалося, коли солісти верещали в мікрофона. По-перше, нічого не розібрати, а по-друге, звук в натурі стає кращим - так же і оглохнути можна. Краще співати, а не верещати типу Аматорі (я канєшно їх слухаю, але в один день стільки вереску - забагато)!
    Пророк

не понравилось в этом году - шумно, но как-то никак. музло слабое, чертова агитация почти после каждой песни. згадується фраза із Гамлєта Леся, там де: "пробзділось шось у датському князівстві"
    2.0

Tail, шо ж ви так погано шукали! У нас там неформальна туса форумчан вийшла. Таг шо... провтикали ви своє Щастя :)))
    змія болотяна ОЧКОва

да, щастя у вигляді абалдєнно смачної піцульки)))))
    туса вишла шо нада.
    ри?

aneisha, не бреши, піцца помнялася, поки ми її дотаргали до Співочого))))
    До речі, шо я вчора пропустила?
    Гуру

Моя заглянуло вчера на ПП, пришло уже под занавес, когда кончал издеваться над публикой предпоследний бэнд. Послушал немного Тартака. Мнение такое - концерт среднего уровня прошиба и бодяжности. Очень бюджетный. Даже человек-тартак мсье Положинский не порадовал. Вернее он-то хорош, но ватный звук не дал насладиться "Хулиганами".

Улыбнул господин Кульчинский в вышитой украинской рубашке, проводивший в конце концерта сеанс нейролингвистического программирования "Вы молодые, вам
    "розбудовувати" Украину, от вас все зависит". Вообще, ИМХО, нельзя в молодых людях развивать подобные социальные комплексы - оно же вырастет, поймет что зависит все не от него, а установка останется - так и до моральных страданий дойти недолго, душою маяться. А чем лечятся люди, в массе своей, когда маются? Вот именно.

Еще боле улыбнула воспроизведенная в конце действа песня некой группы "Кому вниз", которые еще вольные певцы фашистских напевов про Нахтигаль. Кросавчеги.

Из всего вывод - пожалел сорок минут своей жизни, затраченных на просмотр финального фрагмента этого цырка-шапито. Хотя, глядя на толпу радующегося и танцующего пипла сделал вывод, что то, на что были затрачены усилия организаторов, собственно цели то своей достигло. Ну и слава Будде, и спасибо им хоть за это.
    змія болотяна ОЧКОва

Ктулху, я думаю шо справа в тому, переважній кількості присутніх-танцующіх було глибоко пофіг на соціальні і політичні справи. По-перше, того шо вони здебільшого малалєткі, які вірять в світле майбутнє. Тим паче, не маючи для цього жодних підстав, або аргументів. За принципом "у мене все буде краще всіх і начіхать".
    По-друге, бабахнувши по дозі алкаголю, нашому в принципі інертному населенню пофіг під які лозунги кричать "УРРРЯЯЯ". Там вже спрацьовує "пагудєть".
    І їм було чхать на мікрофонну перепалку Кульчинського і Семеняги, патамушо більшість із танцующой і одривающєйся толпи не знає хто це і про шо вони там базікають.
    Мені наприклад подобається виключно атмосфера опен-ейру. Через то шо, я можу врепать зад на ряднину, побазікать з друзями, зробить якусь чухню.... Чого ну аж ніяк не можна собі дозволити в умовах клубу і тп.

Лайта, я ж не сказала, шо піцулька була абалдєнно красіва))))
    Я сказала, шо абалдєнно вкусна.
    Як на мене. то ти нічо не пропустила. Ми пішли коли виступав Вій, так шо могли і самі шось провтикать
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10