Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10
Показано с 31 по 40 из 98.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Мазепа Фест - 2008

якшо по центру, то на горбі **** з"їжжає. а там рівно і все видно.

ри?

Агаааа, он воно шо... ну ладно...главноє, шоби звук не спотворювався:)
    Філін

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Mr. dUSHA, а чого так нецентрово від сцени??? Я думала, хоч більш-менш впадемо по центру..
    Я сам тільки за, щоб сидіти поцентру десь отам на траві на схилі між полем і оглядовим майданчиком над ним. Але в тому році мєнти нас зігнали звідти. Та і взагалі, якийсь п"яний ушльопок може впасти на схилі і скотитись на наші голови..........
    Дірка, і територія за нею мають стратегічне значення: через дірку в заборі зручно ходити до сцени, і назад, а сам схил в тому місці дуже пологий, і зручно сидіти, особливо якщо до нас приєднаються ще якісь наші форумні і не форумні друзі-колеги...
    2.0

2 laithemmer, та там ніфігово видко біля ліхтаря! Все чути і на голові ніхто не сидить! так шо, какать хатіш, но там нот бед. А до сцени ми і так повзаем...
    ри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    2 laithemmer, та там ніфігово видко біля ліхтаря! Все чути і на голові ніхто не сидить! так шо, какать хатіш, но там нот бед. А до сцени ми і так повзаем...
    Та я просто не повзаю до сцени - мені пре сидіти і слухати)) Хоча сонечко може і теліпав би там коло сцени головою..а я роблю таке лише коли набухєчуся
    Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    Я сам тільки за, щоб сидіти поцентру десь отам на траві на схилі між полем і оглядовим майданчиком над ним. Але в тому році мєнти нас зігнали звідти. Та і взагалі, якийсь п"яний ушльопок може впасти на схилі і скотитись на наші голови..........
    Та все одно...головне, щоб звучання було.

Кста, ніхто не чув, Флайзи не буде?
    Філін

2 ALL

На цій фотці стрілкою вказаний ліхтар та дірка в заборі, біля яких на фестиваль МазепаФест-2008 збирається наша невелика компанія з кількох форумців та наших позафорумних друзів.
    Дивіз нашої компашки: "Мы не курим, мы и так еб*****е"

Якщо ви хочаб частково поділяєте такий погляд на речі, то запрошуємо вас приєднатись до нас на постійній (на 2 дні фесту), або тимчасовій (сказати привіт, або познайомитись) основі, для спільної тусні на фесті
    2.0

Mr. dUSHA, приєднуюся! Компашка чекає в міру двинутих, розкомплексованих форумчан, які не фєкають від матюків і брутальних шютак.
    (я попередило!)
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Mr. dUSHA, приєднуюся! Компашка чекає в міру двинутих, розкомплексованих форумчан, які не фєкають від матюків і брутальних шютак.
    (я попередило!)
    не люблю пошлятины и матершЫны
    ри?

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    не люблю пошлятины и матершЫны
    Вас ніхто не змушує.
    Дюша, ти запропонував, вони відмовилися - так шо все добре. Тепер справа за малим - мені запєцати їдло)))
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Вас ніхто не змушує.
    Дюша, ти запропонував, вони відмовилися - так шо все добре. Тепер справа за малим - мені запєцати їдло)))
    не, ну если будет халявный хавчик, то я еще подумаю
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10