Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 13
Показано с 61 по 70 из 128.
    Пророк

Re: ДЯКУЮ, Джамала!

Не помогло )))
    Заодно все поржали. Никто, я думаю, не поверил в правдивость того, что Украина за Рашу 12 баллов дала.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Євробачення завжди було більше політичним конкурсом, ніж пісенним. Але мені подобається Джа (може через те, що мені подобаються спокійні і східні мотиви в її творчості). І саме тому я радий, що вона виграла.

Ну і нагадаю, на смак і колір фломастєри різні. І відповідно музичні вподобання у кожного з нас індивідуальні. Тому, якщо наприклад Pentax не подобається Джа, я не буду його звинувачувати у тому, що він упереджено ставиться до неї.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    ... дороги может хоть немного начнут чинить, инфраструктуру развивать. И какие миллиарды евро должны уйти на этот конкурс? Что, нужно новый концертный зал и аэропорт построить под это дело? Откуда цифра?
    хто забув, ми уже проводили євробачення - Київ, палац Україна, після перемоги Руслани. витрати там копійчані, нічого складного нема.

PS до цього конкурсу як такого взагалі байдужий. музику звідти я б став слухати лише під тортурами. Але Джамала - молодець, плюс пісня татарської тематики, плюс шикарний ляпас москалям, вони досі сказяться. так що - щира їй подяка.
    а також: полякам, ізраїльтянам, грузинам та іншим нашим друзям, які часто бувають більшими українцями за нас самих, і особливо за нашу боягузливу владу.

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Никто, я думаю, не поверил в правдивость того, что Украина за Рашу 12 баллов дала.
    теж якось не віриться. але це офіційна інформація з сайту євробачення.
    Пророк

вести с сумасшедшего рашостана

المزيد من النفط

У Франції збирають підписи за звільнення ведучої Євробачення, яка підтримала Україну

http://www.eurointegration.com.ua/ne...05/16/7049301/
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    У Франції збирають підписи за звільнення ведучої Євробачення, яка підтримала Україну
    А что зря, карлик вливал деньги в Марин Ле Пен...
    Злий

Пророк

Пророк

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Стоп. Навіть якщо ці дебіли вважають так, то за країну може брати участь громадянин іншої держави. Наприклад минулого року українець Едуард Романюта виступав від Молдови.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 13