Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 39.
    модератор

У Ані Лорак вкрали новий кліп

Поки Ані Лорак осягала радості материнства, недруги не дрімали і виклали новий кліп на її пісню "Спроси" в інтернет задовго до запланованої презентації.

Після такої каверзи від невідомих недоброзичливців відеоролик доведеться випускати на телеекрани раніше терміну: кліп планували показати громадськості лише взимку.

Ані Лорак дуже засмутилася, дізнавшись про підступи піратів.

"Я не очікувала, що хтось може зробити таку підлу річ, особливо зараз, коли в моєму житті з'явилося велике щастя. Мені більше нецікаво, що станеться з цими людьми в подальшому", - нарікає співачка.

Найжахливіше, що підлість скоїв хтось із колективу зірки. 31-річна Кароліна підозрює, що відео відправив в мережу хтось з команди, з якою вона працювала багато років. Підозри підтверджуються тим, що за час відсутності співачки в офісі на записах камер внутрішнього спостереження не було сторонніх людей.

Втім, і про сам факт існування відео знали лише люди, особливо наближені до Кароліни.

Зараз перед Ані Лорак стоїть непросте завдання: знайти зрадника, щоб запобігти подібним історіям в майбутньому.

Філософф

Re: У Ані Лорак вкрали новий кліп

А мені якщо чесно якогось пофіг на той кліп і хто там його вкрав. Тут навколо речі набагато страшніші творяться. Людям їсти нічого, ледь зводять кінці з кінцями.. А тут в упакованої зірки "вкрали" кліп. Тьфу.
    Пророк

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    ... кліп планували показати громадськості лише взимку.

...
    Зимой?А че ждать-то? Крисмаса?))) Вся эта история с "кражей" не более чем способ привлечения (освежения) внимания к "звездам".
    2.0

бюджетнінькій кліп, економ-варіант. красива Ані, які взагалі більше пасують пісні українською.
    криси в команді - це однозначно ахтунг.

Олесь, з такими думками всі виставки, концерти і мистецькі заходи до одного місця. давайте засинатимем з думками про політику, і просинатимемось з ними. без образ, але я наприклад, волію менше думати про політичні перипетії. ібо набридло. і роблю я деякі речі не того, шо мене це прям аж так пре, а тому шо це хтось має робити. а так я хочу жити як Ван Гог,як Ана з фільму Медема ну і так далі... у них було занурення винятково у власне життя і вони лишили нам скарб. а нинішнє політизоване суспільство шо лишить... ну та ладно, це не привід до дискусії. просто нехай живе мистецтво!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а нинішнє політизоване суспільство шо лишить... ну та ладно, це не привід до дискусії. просто нехай живе мистецтво
    Просто не смотрите зомбоящик, и не читайте газет.
    Banned

Вот Михей пропиарил певицу :- ))
    Мне что-то вспомнилась история с парнем и девушкой, обещавшей приехать к нему за мобильный телефон :- ))
    Філософф

nickeler, усе воно так. Просто за допомогою в тому числі отаких от псевдоновин і сенсацій маніпулюють нашою свідомістю і відвертають увагу від серйозних речей. Не думати про проблеми - це не є їх вирішенням. Нехай живе СПРАВЖНЄ мистецтво.
    Зануда

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Нехай живе СПРАВЖНЄ мистецтво.
    Ви і критерії можете озвучити?
    ри?

А мені б хтілося взнати, яке це - справжнє?

П.С. Кліп на тройку, пісня - на читирі :) хотя...читирі з плюсом... І пофіг, чи вкрали, чи піар.
    модератор

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Вот Михей пропиарил певицу :- ))
    она красотка))))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя