Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 39.
    2.0

Re: У Ані Лорак вкрали новий кліп

rust, як казала одна дівочка "я газєт не читаю, я в них работаю".

Mihey, згодна шо красотка. а на красоту дивиться - значить получать задоволення. і пофіг шо попса. є в неї пристойні пісні. (Я стану морем наприклад, а кліп ваще дивився без передиху, наскільки дібрані кольори)

Олесь, для декого Юхніца справжнє мистецтво. А дехто не догонить Ван Гога. і шо?

Філософф

laithemmer, ну то в кожного свої критерії справжності. Для мене справжнє - це то, в яке вкладають душу. Неважливо хто - художник, поет, композитор чи виконавець. А написання і тим більше виконання пісень для заробляння бабла - то для мене не справжнє мистецтво. Щоб було зрозуміліше напишу 2 прізвища: Назарій Яремчук і Ані Лорак. Сподіваюся різницю пояснювати не треба.
    Зануда

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Для мене справжнє - це то, в яке вкладають душу. Неважливо хто - художник, поет, композитор чи виконавець. А написання і тим більше виконання пісень для заробляння бабла - то для мене не справжнє мистецтво.
    Тут наші думки співпадають. Але чи не забагато ми берем на себе сміливості, стверджуючи, що Ані Лорак (чи хто там ще), мають на меті лише заробляння бабла? З чого це випливає?
    ри?

laithemmer, ну то в кожного свої критерії справжності
    Отож. Для мене справжнє - Кіно і Animal ДжаZ. Для Вас, думаю, ні. Треба пояснювати такі розбіжності?
    Справа смаку.
    Згодна з Нік, обожнюю пісню "Я стану морем".
    2.0

Для мене справжнє - це то, в яке вкладають душу.
    я думаю, Чічкан не цеглу вкладає в картини. а Забужко, окрім душі, вкладає колосальні знання. В першу чергу, знання. Прозаїки взагалі пишуть переважно мозгами, а не душею. А мій улюблений Гігєр - його можна боятися, гребувати, але це безперечно мистецтво. Карочє, це дууууже суб"єктивно - знайти цьому визначення. Не хочу називати місцевих імен, а то може завязатися бойня, але багато з того, що називають "мистецтвом" і близько біля нього не лежало. Сплошний кіч )

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Для мене справжнє - Кіно і Animal ДжаZ
    да, для мене, кстать, це тоже не мистецтво ))) а мала не всасує Сестер Тельнюк. Так шо давайте не будем. Якшо воно змушує серце битися, а сльози навертатися, то нехай буде. у кожного свій "мистецько-больвоий поріг".
    ри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а мала не всасує Сестер Тельнюк. Так шо давайте не будем. Якшо воно змушує серце битися, а сльози навертатися, то нехай буде. у кожного свій "мистецько-больвоий поріг".
    Да, Тельнюк мала не всасує))))) І вобщє! Космополітенруліт!!
    Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Тут наші думки співпадають. Але чи не забагато ми берем на себе сміливості, стверджуючи, що Ані Лорак (чи хто там ще), мають на меті лише заробляння бабла? З чого це випливає?
    Це скоріше власні враження. Коли показували архівне відео, де 16-річна (наче) Кароліна виступає в "Ранковій зірці", то там, як на мене, вона була справжня. З часом все поступово стає на конвеєр. Концерти відпрацьовуються на автоматі. Бабло поступово стає головним. Моя мама ходила на концерт Білик, де українська "поп-діва" сказала щось на кшталт "привіт, Черкаси". Що тут ще можна сказать. Те ж саме і Ротару. Грань доволі тонка і більшість людей, які називають себе артистом, художником, митцем - неважливо, переходять її з віком. Тільки вік у кожного різний. Це як би мої особисті спостереження і враження. Нікому не хочу їх на'язувати.
    2.0

Грань доволі тонка
    от! при чому, більшість людей не зрозуміє те, що ви називаєте мистецтвом. чомусь в цьому контексті згадую форумну екскурсію на виставку Івана Марчука...
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Грань доволі тонка
    от! при чому, більшість людей не зрозуміє те, що ви називаєте мистецтвом. чомусь в цьому контексті згадую форумну екскурсію на виставку Івана Марчука...
    Встал и по аплодировал!
    Но все же Кто такая Ани Лорак? Я вот не помню, и не переживаю за ее клипы?
    Сижу читаю "Полковнику никто не пишет".
    Кстати автора сего произведения знают смотрящие клипы?
    Тока честно без гугля?
    ри?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Сижу читаю "Полковнику никто не пишет".
    Ем..... БИ-2?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4