Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6
Показано с 41 по 50 из 52.
    Здібна учениця

Re: 30 Seconds to Mars приїдуть до Києва

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    не дивилася.в мене ота твіт хрєнь не грузиться.
    в мене теж, подивись у Лайті на стіні))

2.0

Olio, начала дивитися. догортала. скучно. 13 звилин забагато. хоча образи подекуди цікаві (з гробами наприклад). ну і Джа канешна ж красавчік.
    Здібна учениця

"No no no no
    I will never forget
    No no
    I will never regret
    No no"
    Closer to the edge

Свєршилось! І ми були там, і ми бачили це!)))
    Да, ми обидві їхали застужені з температурою, і да, концерт затримали на дві години, да, на розігріві було якесь, еемм, чудо, да, ми не встигли на свою маршрутку і кантовалися три години на вокзалі в залі підвищеного комфорту по 35 гривасів з носа незалежно від часу перебування. НО! Це все ніщо! Бо те, що ми встигли побачити і почути за 1,5 години концерту було варте й більшого! За Шеннона, думаю, напише Лайта, а от Джаред виявився знатним матюгальщиком (наша людина:)), режисером-постановщиком (заводив публіку з пів-обороту, зал просто шаленів), підлизою (вийшов на останні пісні з прапором України і регулярно відвішував компліменти нашій краіні) і просто душкою))) І найголовніше - він обіцяв повернутися!))) Ми будемо чекати!
    2.0

Olio, ви умнічки, шо вирвалися! вітаю з однією мірєю, яка стала дійсністю!
    модератор

Olio, я 12го числа по- белому завидовал Вам))) безумно рад, что Вы побывали там)
    ри?

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    За Шеннона, думаю, напише Лайта,
    І напише ж)))

Їхали ми туда з пріключеніями (прівєт ззаді жующим огірочки) і назад з оними (прівєт вологій білизні і странному проводніку).
    По Києву пройшлися, тоже з пріключеніями! Оліо безсовісно випустила момент зустрічі з Сахно Б.Н. і введення старічка в курс всіх прємудростєй сканування :)
    Ну а потім сам концерт! Як все було? Спочатку ми приторохтіли на Лівобережну, вивалилися на перон і пішли за людьми, бо Оліо постійно повторювала "Це ж наш контінгєнт!" і не вірити їй не було сенсу - народ валив! Нє. ВАЛИВ!! Біля самого павільйону вистроїлася черга - ну і ми ж стали, воспітані ж. А потім я вирішила пройтися до початку черги і розвідать як там, на початку, діла. Ну і пішла вздовж стіни людей. Я йшла. І йшла. і йшла. А черга все не кінчалася, і не кінчалася, ...і не кінчалася. А потім виявилося, що черга охоплювала майже по периметру павільйон, ну тобто дуууже довга! А біля входу - тадааааам, групіз!! Джарєд, я люблю тєбя, здєлай мнє рібйонка! (я не шуткую!) І соплі! І сльози: пустітє мєня к нєму! Ви же гаварілі, что пустітєєє!(дівча було в майці, розмальоване червоно-білою фарбою в знаки 30 STM). І таких була толпіща! Вони висіли на залізних пруттях, кидалися на охорону і на зачинені двері, рвучись до них, до своїх кумирів, до зірок!
    Я погляділа на це буйство емоцій, порадувалась, що не настільки йокнута (), і пішла обратно по периметру до Оліо, котра тримала нашу чергу. Розповіла всьо це, і вдруг так якось виявилося, що ми не в тій черзі стоїмо! Що черги-то на фан-зону і загальну різні)))) Добре, що не довго померзли))
    Потопали до іншої черги, яка виявилася разів в 10 меншою, і майже одразу прорвалися всередину. Ну а потім було чекання. Спочатку дуже здивувала кількість оголених тіл - майки і футболки! Потім, через дві години стало все на свої місця - не дихнути, яке вже там змерзнути. А ще через годину вже мені хотілося бути в майці. Бо коли ти скачеш, колишешся і взагалі віддаєшся цьому шаленству - не холодно, правда
    Про групу на розігріві Оліо вже сказала. Це було ...такоє.
    Очікування довело натовп до такого стану, що кожному техніку, який виходив на сцену, кричали і аплодували (оце людині приємність!)

Ну а потім світло згасло - і почалося! Ммммм!! Це неймовірно!
    Від сцени очей не відірвати! Ти ж чекав на це, Київ? Ось, маєш!
    Лето вміє працювати з натовпом. Тому коли він хотів, всі стрибали до "факінгскай")) і співали, і аплодували. Прямо скажене море екстазу. Ну а Шенон, що тут скажеш. Барабанщик! Він задає ритм! Не дивитися на його гру було неможливо! На останню пісню Джа не пострімався і викликав на сцену порядка 20 штук дівчат з фанзони - мужествєнний поступок, одначе. Боюсь навіть уявити, що з ним було б, аби ті шалені дівчата вирішили дотягнутися до нього - мабуть, клаптів би не лишилося.

Весь концерт - величезний клубок емоцій! Цього варто було чекати півжиття:)
    І коли ми вже покидали павільйон, слів бракувало. Рядки пісень ще крутилися в головах, емоції не відпускали... і ще через три години окрім "О боже!" більш нічого в голову не йшло.
    Отакий от ми мали вікенд!

П.С. Оліо, до речі. У Джа дійсно волосся бірюзового кольору було - нам тоді не здалося.
    Я досі не вірю, що там була))
    2.0

laithemmer, Шеннон оказуєтьсся ще й барабанщік... тоді я мовчу, бо про них стока анікдотів )))
    ри?

nickeler, ану-ка! Руки геть від барабанщиків)))

П.С. У Оліо є фоткє вікенду, пару штучок!
    2.0

laithemmer, "хто більше всього любить тусуватися з музикантами?" - "канешна барабанщікі!" почуто від Журавля ))))
    а ваще в мене ще єсть. про барабанщіків і ритм секцію ваще ))))))))))
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    пару штучок!
    гг, два десятки не хочеш?))) Там серія ціла вийшла, називається "Лайт кривляється")))
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6