Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
 1. #11
  Offline
  Філософф

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  Ніфіга собі безбожно мало, вони отримують середню з/п по Полтаві, і більше, не менше 20 грн/год. Чи ви десь бачили няню, яка працює на мінімалку? Няні, яких я бачила, отримували немало, при тому що їсти дитині вони не варили, гуляють для галочки, і на прогулянці ведуть себе як більшість мам - сіли на лавку і триндять з подругами.
  Кстаті, приведіть ваші відповіді на ваші питання? Просто цікаво, я не думаю що всім мамам підійдуть однакові няні. В кожного свої вимоги, наприклад я лічно дуже проти всяких заігрувань із їжею, не хоче їсти, ніяких витанцьовувань перед дитиною з тарілкою. По друге, вважаю, що до 5-6 років, компьютер і телевізор це привілегія, і адекватно вихована дитина в 5 років уже не буде плакати, бо їй не включили компьютер (наприклад за провину чи погану поведінку). А звичка висажувати дітей перед тєліком в 2 роки, бо можна викроїти час поки дитина сидить втупившись в тєлік - це проблеми батьків у вихованні і невмінні зайняти дитину.

 2. #12
  Offline
  Пророк

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  Ответ Сообщение от veselka Посмотреть сообщение
  - Якщо дитина не отримує те що хоче (наприклад включити комп) і починає плакати, що ви будете робити?
  Тут все просто. Работает закон подкрепления. Если результатом плача будет игра на компе, у ребенка это закрепится и в дальнейшем он будет и прочие блага выбивать плачем.
  Делаем выводы. Потому надо переключить внимание ребенка на что-то другое.

  Ответ Сообщение от veselka Посмотреть сообщение
  - Якщо дитина не хоче гратися. Не хоче і все. Що ви будете робити?
  Наверное ребенок не может постоянно играться, пусть не играется. Если же надо чтобы игрался, пусть начнуть "играться" игрушки друг с другом, или вы с ними, и ребенок тоже включится в игру. Тут сработает соревновательность.

  Ответ Сообщение от veselka Посмотреть сообщение
  - Дитина відмовляється їсти. Ігри не допомагають. Обхитрити не вдається, що ви вчинете?
  Это самое простое. Еда убирается до следующего приема пищи. Тогда все будет съедено без всяких игр и танцев с бубнами.
 3. #13
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
  Кстаті, приведіть ваші відповіді на ваші питання? Просто цікаво, я не думаю що всім мамам підійдуть однакові няні. В кожного свої вимоги, наприклад я лічно дуже проти всяких заігрувань із їжею, не хоче їсти, ніяких витанцьовувань перед дитиною з тарілкою.
  На ці питання нема правильних відповідей. Просто перевіряється адекватність людини. Якщо кандидат в няні - аж піна з рота доказує: та ні, я накормлю, в мене вона їстиме.... Значить це людина з старперським відношенням до виховання загалом. Вона не зможе просто не нагодувати дитину, бо боятиметься, що ви (батьки) будете не задоволені. Буде запихати бідне дитя, доки в нього не з'явиться ненависть до якогось продукту. Вона буде виходити зі своїх інтересів (аби вас не розсердити), а не з інтересів дитини. Так і у всьому іншому. Няня має бути іноді строгою (не дозволити включити комп дитині), розуміючи, що робить краще для дитини. Але, звичайно, потрібно враховувати побажання мам, адже насамперед це їх дитина і вони запроваджують правила. Навіть якщо няня відповіла не так як ви хотіли, але здраво - це вже їй великий комплімент.

  Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
  Ніфіга собі безбожно мало, вони отримують середню з/п по Полтаві, і більше, не менше 20 грн/год.
  Нічого собі. Ну якщо так, беру свої слова назад. Шукаю роботу няні :)
 4. #14
  Offline
  Пророк

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  Ответ Сообщение от veselka Посмотреть сообщение
  Але, звичайно, потрібно враховувати побажання мам, адже насамперед це їх дитина і вони запроваджують правила.
  Представляю что мамочки навыдумуют в этих правилах. И все за
  Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
  20 грн/год.
  За эти 20 грн/год родители все мозги выедят у няни своими чудернацкими правилами и пожеланмями.
 5. #15
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  Коли мова йде про ціни - кожен судить зі своєї колокольні. Комусь 20 грн/год - багато, бо треба їх платити, а комусь - мало, бо загалом за місяць виходить не така вже й сума.
  Одна справа, коли няню беруть на весь день (це біля 9 годин роботи, якшо у мами 8ми годинний робочий день) і тоді батьки говорять про ставку. А якшо тре час від часу, то повірте 20 грн/год - це не ОГОГООО які гроші. Я працювала нянею із зп 12,5 грн/год. Де взялася сума 12,50? Якшо взяти 8ми годинний робочий день із ЗП 100 грн/день, то от вам і 12,50/год. При нормальній роботі, в середньому 21 робочий день на місць і 8 год роботи на день, ЗП становить 2100 грн. Така собі ... вище мінімальної. Але коли реально працюєш нянею, то часто буває таке: приходиш на 8 ранку, відбув з малим сніданок, прогулянку, ігри, обід (досить напружена частина доби), а коли час вкладатися спати і можна відпочити, з’являється бабуся/дідусь і до побачення. Результат: відпрацьовано 4 години, це 50 грн, витрачено біля 5-6 годин (дорога туди-назад, збирання) і купа сил. Ще кльовий варіант - відведіть/заберіть дитину з дитсадака. Це максимум година (якшо дуже повільно вдягатися-йти) а то і по півгодини. І шо маємо - зранку витрачено купа свого часу за 6,25 і ввечері аналогічно. Ну дорогою з дитсадка можна погулять десь на гойдалці і всього вийде годинка. Але зарлпата в 20 грн/день .... не сказала б шо нормально (точно не прогодуєшся). А ще діти різні, до кожного треба мати свій підхід, а ще дуже різні батьки і з ними часом важче ніж з дітьми.
 6. #16
  Offline
  Філософф

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  Так звичайно, почасова робота оцінюється дорожче, по типу як година у "рукавичці" біля 30 грн, а якщо щомісячно, то уже ставка, і дуже багато ньюансів, типу робота на вихідних, відпустка, хвороби няні і теде, бо стовідсотків, що наші люди не враховують це. Взагалі ніколи не розуміла, коли в об'явах про няню пишуть - медична освіта, виховна освіта і теде, бо я б не хотіла, щоб няня грудничка наприклад почала сама давати лікарства і колоти уколи, вдруг що, замість того щоб визивати швидку і батьків. Або виховувала "по своєму", а не так, як їй вказали батьки. Звичайно з дуже маленькою дитиною (до року) простіше в тому плані, що особливо не потрібні виховні моменти.
  На мій погляд, всі моменти повинні обговорюватись зразу, і бажано в письмовому вигляді, додатково обговорювати хатні справи (застір колготків, приготування їжі, прибирання у дит. кімнаті), і тільки дорослі, без присутності дитини. Також не можна при дитині з обох боків обговорювати дії няні, виховательки, вчительки, мами, папи, бабушки, дідуся, короч. всіх, хто причетний до виховання, тільки власне між собою і ними. Скласти графік, описати ньюанси, відноситись по людському (привітати на свята, можливо за гарну роботу якась премія).
  У мене була няньой сусідка-бабушка, десь до року. Вона особливо з ним не розвивалась і теде, але мені це було не потрібно, я сама цим займалася, головне що вона не дивилась з ним телевізор, не годувала печивом, годувала з ложки (а не з бутилочки).
  І да, ботьки то окрема історія, мені ніколи не зрозуміти фрази "а що робить, воно ж просить, хоче, плаче, не хоче їсти".
 7. #17
  Пророк

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  у кожного всої історіі, але коли мама мусить працювти, - няня то вихід, даже для школярів молодших класів, бо дитина потребує уваги, та ще є небезпека, страховка то добре Випадок Турбота, добре коли гарні сусіди, але для маленької дитини це мало
 8. #18
  Offline
  Новачок

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  А я ни при каких условиях не смогла бы оставить своего ребенка на чужого человека, нам скоро в сад идти, даже не знаю как перенесем этот период привыкания
 9. #19
  Новачок

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  А я бы хотела найти няню, чтобы в ситуациях, когда не с кем оставить можно было бы воспользоваться услугами этого человека. Вопрос только в том где ее найти, нормальную, профессиональную и чтоб не страшно было оставлять...
 10. #20
  Offline
  Частий гість

  Re: Нужна ли няня ребёнку?


  мне как то привычнее обращаться к помощи близких- бабушки, дяди тети, крестные. Мне в этом плане повезло- всегда найдется желающий. а у кого нет родственников, то без няни конечно не обойтись.

  Ответ Сообщение от Мария Архипова Посмотреть сообщение
  А я бы хотела найти няню, чтобы в ситуациях, когда не с кем оставить можно было бы воспользоваться услугами этого человека. Вопрос только в том где ее найти, нормальную, профессиональную и чтоб не страшно было оставлять...
  можно поспрашивать рекомендаций у родителей в садике (школе), или у знакомых-думаю,обязательно есть те, кто пользовались услугами няничек.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Похожие темы

 1. Как добраться с ж\д вокзал на автовокзал в Полтаве?
  Стрекоза в разделе Запитання і відповіді
  Ответов: 12
  Последнее сообщение: 23.05.2009, 21:42
 2. Нужна ли нам любовь
  Queen-Ireene--- в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 27
  Последнее сообщение: 23.10.2007, 14:02

Теги для этой темы