Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности

Результаты опроса: Вік виходу заміж

Голосовавшие
21. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • До 17 років - школа

0 0%
  • Від 17 до 22 років - ВНЗ

2 9.52%
  • Після 22 робота

19 90.48%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 17
Показано с 51 по 60 из 163.
    المزيد من النفط

Re: Вихід заміж дівчат правильні рішення

а я буду бацилу ная?увать ;)
    Шо -шо -шо ????

Новачок

У Новому завіті написано приблизно: "Не мстіться за себе улюблені! Я відімщу. Дайте місце гніву Божому."
    Стосовно Давида зі Старого завіту: після цих подій він був переслідваний, перетерпів випробування, його нащадки зазнали чимало гріховного, а згодом весь народ Ізраіля чекали великі випробування.
    ри?

bilorov, це тема про Бога? Якшо да, то ви не туда написали! У нас є розділ Релігія
    І тема називається якраз дуже по церковному - підступно і зовсім не про те шо ведеться, я так не люблю
    Новачок

Це тема про вихід заміж дівчат, виходячи з культурних та релігійних традицій українського народу.
    Пишіть що не подобаєтся, намагаюся висловлюватись дуже просто.
    Ось до прикладу шановні читачі які проголосували за вихід заміж після 22 років, чомусь не дописали як уникнути спокус пов'язаних зі статевим дозріванням аж до 22 років. Навчаючись у ВУЗ до прикладу, адже існують такі негативні явища як аборти, хвороби, ... .
    Наприклад у ХІХ столітті не маючи антибіотиків, мобільних телефонів, автобусів у селах, інтернету, та маючи всю ту ж природу людську, дівчата мали світогляд який давав відповід на питання, що робити щоб мати міцну сім'ю з дітьми.
    А зараз змістовно пишуть "Про ето" і не змістовно як знайти чоловіка на все життя. Набагато легше знайти стосунки на ніч ніж до старості жити у шлюбі.
    Тож пропоную змістовно без флуду, обговорити методи створення щасливого шлюбу "без дівочих сліз".
    Пророк

Ответ Сообщение от bilorov Посмотреть сообщение
    шановні читачі які проголосували за вихід заміж після 22 років, чомусь не дописали як уникнути спокус пов'язаних зі статевим дозріванням аж до 22 років
    Не всем брак нужен только для секса.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Не всем брак нужен только для секса.
    Поддерживаю ! Двумя руками за !
    Брак ещё нужен для хорошего материального обеспечения !
    23q
    23-й участник

чомусь не дописали як уникнути спокус пов'язаних зі статевим дозріванням аж до 22 років.
    используйте секс до брака. все уже придумано.
    Новачок

Відповіді на питання написане у 54 пості не прочитав у ваших коротеньких репліках.
    Стосвно сексу до шлюбу, спробуйте написати, чим компенсувати втрату здоров'я, психічні розлади, соціальний осуд, докори совісті та смертний гріх?
    Гуру

чим компенсувати втрату здоров'я, психічні розлади, соціальний осуд, докори совісті та смертний гріх
    Какой кошмар! Это всё от секса? Боюсь предположить, каким должен быть партнёр, чтобы успеть до брака такого наворотить?
    Большинству ведь наоборот секс помогает поддерживать тело в тонусе, здоровье и нервы в порядке, чтобы не слететь с катушек...
    ри?

Поскіки тема про дівчат і заміж, треба дівчатам міряти на себе.
    Начньом-с * закатує рукави
    ...чим компенсувати втрату здоров'я....?
    Отвічаю як на духу - да! буквально тиждень тому був насморк, ібо нєфіг на холоді пити холодний квас.
    Вопріс встрєчний: бацила вибирає лише по сексуальним утєхам собі подопитних? Тобто можна зробить висновок, шо мущіни і незайманки вобше нікогда не форіють!
    Тогда ааааааа!!! Чорт возьмі! Я родилась не незайманою!
    Ви ізмєнілі мій світ!

...чим компенсувати ...психічні розлади...?
    Поспрашувала у мєсних жевжиков, чи я псіх. Сказали, шо нє, токо іногда нємножко теє. Коли наступає це "нємножко", вони в основном кажуть "Ти коли мала останній раз секс? Піди развлєкісь з мучачіком, бо ти така зла і нєрвна, невозможно работать".
    Мабуть це не то шо Ви ожидали, на людей з ножом не кидаюсь, їжу в кармани не ховаю, не пускаю слину (хотя якшо мущіна попадеться нічо так, то можна і попускать:).

...чим компенсувати ... соціальний осуд...?
    Што?
    Це Ви про шо?
    Даже наш штатний псіхолог (єслішо женщіна 55 років) каже, шо ви ж не приходите у магазін і не купуєте сапоги наобум?! Ви міряєте! А потім обираєте свій розмір.
    Я щитаю, отлічний прикад про поміряти)))

... чим компенсувати ...докори совісті...?
    У мене жодних докорів совісті з самого першого разу і аж дотепер. З чого б їм виникати і перед ким совіститися? Я хочу, я роблю - життя одне. І нікого не повинно обходити, де, з ким і скільки разів я цейводіло.

... чим компенсувати ... смертний гріх....?
    Отримувати задоволення - це не смертний гріх. Смертний гріх - забивати мізки іншим дурненьким дівчаткам років з 7, і тягати їх, малих дітей у хустках до монастирів, приобщаючи буть послушной тихой мишкой.

Все, шо Ви написали, откровєнно не сучасно. Ви старовір? То їдьте собі в діку глуш, там може не буде оцих всяких дєвок, шо дають до свадьби, а потом ридають.
    Кстаті, послє свадьби вони ридають не через секс, а через дещо інше: понапридумують собі ідеалів і принців, життів золотих, а потом больно ударяються о суровую рєальность - вот тут і соплі, і сльози, і "я не для того за тебе виходила, шоб ти мене не мог свозить раз в год на моооооорєєєєєєє"
+ Ответить в теме
Страница 6 из 17