Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности

Результаты опроса: Вік виходу заміж

Голосовавшие
21. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • До 17 років - школа

0 0%
  • Від 17 до 22 років - ВНЗ

2 9.52%
  • Після 22 робота

19 90.48%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 17
Показано с 31 по 40 из 163.
    Новачок

Re: Вихід заміж дівчат правильні рішення

Karen, Ну масореты облажались, че там уж.

المزيد من النفط

То есть 3 книга царств, глава 16 стих 34
    Ставят не тире, а двоеточие. Не или..

########

Condor, я завтра позвоню знакомому и он мне четко трактанет.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

По-моєму хтось пише наукову роботу або як мінімум реферат. Чи ще як варіант - соціологічне дослідження.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    По-моєму хтось пише наукову роботу або як мінімум реферат. Чи ще як варіант - соціологічне дослідження.
    Або намагається довести доньці, що їй ще заміж зарано виходити.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, нє, не думаю. Виходячи з характеру дописів ТС і опитування схильний вважати, що тема для якоїсь наукової діяльності.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Karen, нє, не думаю. Виходячи з характеру дописів ТС і опитування схильний вважати, що тема для якоїсь наукової діяльності.
    Ну тоді бідна людина не туди втрапила. Бо тут йому вже такої маячні написали...
    Пророк

Ответ Сообщение от bilorov Посмотреть сообщение
    Просто віковий досвід існування людського суспільства в різних регіонах планети накопичувався та зберігався в різних письмових джерелах і було б досить легковажно знехтувати його і віддатися на волю власному розуму
    Віковий досвід він такий...
    Шпіка Марфа Павлівна (1908 р. н.), що мешкає в одному із полтавських сіл, повчала нас:

Хороша дівчина, вона із хлопцями спит. Колись, як із хлопцями не спала дівчина, то й не считалося, що то вона й дівчина!

Холодна хата є. У моїх батьків була хата. В одній вони жили, а в другій я. Спала з хлопцями, гуляла, дуже гуляла з хлопцем від своїх батьків. Дуже, ну подчитували (себто почитали, поважали) і батьки мене, і я своїх батьків. Це так було колись.
    Бувало таке, одна дівчинка жила дома, ну ніяк з хлопцем спати.
    То до мене йде, то ще до якоїсь подруги, і хлопця веде".

Ми питали в бабці:

А батьки не лаялися?
    Боже сохрани! Мода така була, чого б же вони лаялись!
    Одній дівчинці було таке: ну ніяк з хлопцем переспати. А мене звуть Марфа, то вона і каже:
    Марфа, в тебе ніде з хлопцем лягти?
    А чого ж там, — кажу, — ніде! У мене одна спить десять місяців. І я сплю, й вона спить.
    А шо касається віку, то це щас модно ВУЗ закінчити, щоб корочка була, "як у людей" (с). Хто продвинутіший, ще кар'єру треба забабахать. То воно раньше 30 ніяк не пулучається.
    То лі дело раньше!
    Для дівчат оптимальними вважалися 15–18 років. До цього часу потрібно було встигнути знайти тобі пару. Бо ж підростало ще молодше покоління. Траплялося, що приходять свататись до молодшої, а їм ставлять старшу: “Яка вам різниця? Вона з одного роду, з таким же приданим. Нащо вам Марина? Беріть Горпину”.

Хлопцям давали більше часу – до 20 років. Після цього їх вже називали перестарками.
    Ірина ІГНАТЕНКО, етнограф. Авторка книжок ”Жіноче тіло в традиційній культурі українців”, ”Народна медицина українців Середнього Полісся”, ”Життєвий цикл людини в обрядах та віруваннях українців”.
    Новачок

Традиційно в українському селі жінки слідкували, щоб жодна дівчина не жила не благочестиво, бо знали за розумом: можуть бути фізичні болячки, психічні розлади, притік соціально деструктивного елементу, деградація моралі, духовний занепад. А оскільки села були маленькі з великою кількістю дітей у родинах, та "хата що з краю" дуже швидко могла опинитися поруч. а це загрожувало від нормального духовного життя (як можна порозумітися з людиною іншого світогладу) до фізичного існування членів родини (не здатність забезпечувати повний цикл сільськогосподарських робіт).
    المزيد من النفط

bilorov, скажіть правду. Ви диссертацію пишете чи доньку заміж віддаєте ?
    Новачок

Ті люди, які живуть у Полтавщині на протязі поколінь відзначалися стриманністю та смиренням. Відповідно дівчата шанували двох чоловіків у житті батька та власного чоловіка. Сім'ї були непохтні та виживали під час навали кочовиків зі степу, панщини, епідемій.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 17