Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей56Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 87.
    модератор

Re: Экономия и семья

Обойду вопросы экономии и философии и перечитаю первый пост этой темы...

Ага! Понял, что нужно добавить:
    6. Дополнительный заработок:
    - варианты улучшения бизнеса (если таковой имеется)
    - извлечение дохода из хобби-занятий
    - варианты смены работы на более денежную
    7. Эмоциональный настрой! При любых обстоятельствах держать хвост пистолетом, сохранять бодрость духа и тела.
    8. Оказывать моральную поддержку любимым людям и просто окружающим. Делиться со всеми оптимизмом.
    9. Увеличить познавательную активность свою и стимулировать к ней любимых людей.

Пророк

С 7, 8 и 9 пунктом Вашего поста №-61 полностью согласен и поддерживаю на 100%!

А вот по 6 пункту, это просто в теории, но на практике на данный момент времени скажем по мягче проблематично. Причины, Вы знаете и видите каждый день в нашей стране. И если, Вы еще по работе ездите по областным центрам, райцентрам, селам нашей страны (бываете в ближнем и дальнем зарубежье) то проблематика набирает еще большых масштабов и пропасти по сравнению с другими странами. Сейчас так, увы......
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    я не знаю такого як субсідії, не знаю скільки там коштує опалення і інші ком витрати, шо таке платна медицина і збирання грошей на операції, не знаю шо таке платна освіта, шо таке хабарі поліції і де у нас погані дороги, не знаю скільки їжа коштує і тд
    Так то воно так, але ж це заслуга не лише діючого прем'єра?
    І, знову ж таки, мова не про те. Навряд чи економічні проблеми країни пов'язані, перш за все, з тим, що доходи членів уряду не залежать від ситуації в економіці. Причини набагато глибше. І зовсім не факт, що нинішній уряд Фінляндії, опинившись на місці українського - справлявся б набагато краще...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    І зовсім не факт, що нинішній уряд Фінляндії, опинившись на місці українського - справлявся б набагато краще...

Жириновский предложил присоединить Финляндию и Польшу в состав РФ

http://www.unian.net/world/1145406-j...sostav-rf.html
    Пророк

Так то воно так, але ж це заслуга не лише діючого прем'єра?
    І, знову ж таки, мова не про те. Навряд чи економічні проблеми країни пов'язані, перш за все, з тим, що доходи членів уряду не залежать від ситуації в економіці. Причини набагато глибше. І зовсім не факт, що нинішній уряд Фінляндії, опинившись на місці українського - справлявся б набагато краще...
    у вас шо не держ діяч так у нього майна наче він 2000 років поспіль працював, та авжеж воно не його, у нього або дружина, або кум сват брат чи мама пенсійного віку раптом дуже талановита бізнеследі

тре бути вже вкрай наївним шоб думати шо у вас в країні у них доходи то заробітна платня
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Жириновский предложил присоединить Финляндию и Польшу в состав РФ

http://www.unian.net/world/1145406-j...sostav-rf.html
    Це більш підходить до іншої теми на Полтавафорумі: "Шизофрения путинской России", адже через Жириновського "перевіряється та/або тестується" реакція Западу.........
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Це більш підходить до іншої теми на Полтавафорумі: "Шизофрения путинской России", адже через Жириновського "перевіряється та/або тестується" реакція Западу.........
    Я розумію, що у цю тему не пасує. Але тут просто були роздуми на тему, що робитиме уряд Фінляндії, опинившись на місці України.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    тре бути вже вкрай наївним шоб думати шо у вас в країні у них доходи то заробітна платня
    А що, хтось так думає?

Але ми ж не про те, а про зв'язок між економічною ситуацією в країні і доходами урядовців. Ви, чомусь, вважаєте, що такий зв'язок повинен бути (як, наприклад, топ-менеджери компаній отримують бонуси по результатам роботи своїх відділів чи фірми в цілому). А я Вам заперечую, що такого зв'язку немає не лише в Україні, а й у Вашій цілком благополучній Фінляндії. Так що, проблема, як на мене - все ж, не в цьому.
    бог
    Cool

проблема, як на мене - все ж, не в цьому.
    Проблема уже давно в другом... если за мир нужно воевать, а за отдых-вкалывать...за здоровье-пьют яд, за внимание одних-игнорировать других...за уважение одних-унижать других, красоту-продают...любовь-покупают Вот где проблема, а всё то о чём вы тут говорите-это вообще не проблема
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Проблема уже давно в другом... если за мир нужно воевать, а за отдых-вкалывать...за здоровье-пьют яд, за внимание одних-игнорировать других...за уважение одних-унижать других, красоту-продают...любовь-покупают Вот где проблема, а всё то о чём вы тут говорите-это вообще не проблема

Jedi_Lee, этот мир вас недостоин...
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9