Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей290Благодарности

Результаты опроса: При виборі телефону, що для вас найважливіше?

Голосовавшие
10. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Зовнішній вигляд (розмір, вага, форм-фактор, колір тощо)

6 60.00%
  • Функціональність

7 70.00%
  • Марка (бренд) виробника

1 10.00%
  • Операційна система

2 20.00%
  • Яблуко на задній панелі :)

0 0%
  • Не користуюсь мобільним телефоном взагалі

0 0%
  • Інше. Напишу в темі

0 0%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 73 1 2 3 11 51 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 722.
    Odo
    -
    Hardware

Обговорення мобільних телефонів/смартфонів. Проблеми вибору.

Гарна річ. Мені ж більше смакує Р990і, там малювати стилусом можна А якщо стилус не потрібен, то вважаю найкращою моделлю, на поточний момент - Nokia E50.

модератор

Re: Відповідь: Sony-Ericsson m600i

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А якщо стилус не потрібен, то вважаю найкращою моделлю, на поточний момент - Nokia E50.
    Можно поинтересоватся почему именно Е50 а не Е60? ( я вот себе Е61 надумал брать:) )
    part of me

Відповідь: Sony-Ericsson m600i

Гарна річ. Мені ж більше смакує p990і, там малювати стилусом можна А якщо стилус не потрібен, то вважаю найкращою моделлю, на поточний момент - Nokia E50.
    m600i - теж зі стилусом, основні відміності його від p990і: відсутність WiFi, відсутність фотокамери, відсутність відкидного фліпу, ціна в два рази менша. А от процесор, операційна система, екран, зручне колесико з лівої сторони і ще багато іншого в ньому також є.

Чому не хочу брати p990і? Бо в мене вже був p910і, дуже зручний і з усіма потрібними мені функціями. Але вартість цих телефонів висока, і коли їх втрачаєш, чи б'єш...

Я детально ознайомився з усім, стосовно m600i, і після роздумів - вирішив, що камера і WiFi, наврядчи варті 300 у.о.
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Sony-Ericsson m600i

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Можно поинтересоватся почему именно Е50 а не Е60? ( я вот себе Е61 надумал брать:) )
    Всі моделі серії Е вважаю дуже перфектними. Далі вже, що кому більше подобається. Е50 - тому, що всі кайфи, що і у Е60, плюс менші габарити і, як на мене, покращений дизайн. Е60 - теж гарна модель, але зовнішній вигляд трохи програє, надто широкі поля навколо дісплея, габарити таки величенькі, те ж можна сказати і про Е61.
    модератор

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Sony-Ericsson m600i

Всі моделі серії Е вважаю дуже перфектними. Далі вже, що кому більше подобається. Е50 - тому, що всі кайфи, що і у Е60, плюс менші габарити і, як на мене, покращений дизайн. Е60 - теж гарна модель, але зовнішній вигляд трохи програє, надто широкі поля навколо дісплея, габарити таки величенькі, те ж можна сказати і про Е61.
    Ну про дизайн спорить не буду, эт на любителя, а вот к преимуществам Е60 над Е50 отнёс бы более качественный экран(352x416 pix против 240x320 pix) отсутствие камеры( 1.3 mp в Е50... зачем? ) ну и конечно же меньшую стоимость.
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Sony-Ericsson m600i

Ну про дизайн спорить не буду, эт на любителя, а вот к преимуществам Е60 над Е50 отнёс бы более качественный экран(352x416 pix против 240x320 pix) отсутствие камеры( 1.3 mp в Е50... зачем? ) ну и конечно же меньшую стоимость.
    Про дісплей — згоден, а ось стосовно камери, це кому як, мені, наприклад, вона може стати дуже у пригоді, різні обставини та кадри трапляються, а фотоапарат завжди зі собою не носитимеш. До того ж зауважте: час розмови 480 хв. проти до 200-400, час очікування 240 проти до 150-200, дрібничка звісно, але приємно
    модератор

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Sony-Ericsson m600i

Про дісплей — згоден, а ось стосовно камери, це кому як, мені, наприклад, вона може стати дуже у пригоді, різні обставини та кадри трапляються, а фотоапарат завжди зі собою не носитимеш. До того ж зауважте: час розмови 480 хв. проти до 200-400, час очікування 240 проти до 150-200, дрібничка звісно, але приємно
    У тебя есть фотоаппарат и ты его не носишь?! Да ещё и готов выкидывать 250гр за 1.3 камеру? гм... мне этого не понять.

http://mobile.meta.ua

Nokia E50:
    Аккумулятор, питание
    Тип, объем : Li-Ion 970 mAh
    Режим разговора : до 6.80 ч
    Режим ожидания : до 215 ч

Nokia E60
    Аккумулятор, питание
    Режим разговора : до 6 ч
    Режим ожидания : до 290 ч

А вообще советую никогда не верить этим заявленным показателям работы
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Sony-Ericsson m600i

У тебя есть фотоаппарат и ты его не носишь?!
    Гарний жарт Ні, не ношу.
    Да ещё и готов выкидывать 250гр за 1.3 камеру? гм... мне этого не понять.
    Спробую пояснити. По-перше Е50 коштує (у наших краях) на $50 дешевше від Е60, чому у Полтаві инакше — не розумію, по-друге не завше потрібне фото відмінної якости, мені, наприклад вже вкотре треба зняти деякі речі, котрі бачу кожного дня, як факт, як ідею, без захмарної роздільної здатности, але фото у моїй нинішній мобілці немає, і це добряче харить, проте таскати зі собою кожного дня фотоапарат, просто "впадлу".
    http://mobile.meta.ua Nokia E50:
    Аккумулятор, питание
    Режим разговора : до 6.80 ч
    Режим ожидания : до 215 ч

Nokia E60
    Аккумулятор, питание
    Режим разговора : до 6 ч
    Режим ожидания : до 290 ч

А вообще советую никогда не верить этим заявленным показателям работы
    Nokia E60 Время разговора, мин: до 200-400 Время ожидания, ч: до 150-200. Nokia E50 Время разговора, мин: 480 Время ожидания, ч: 240 _http://mobile.ixbt.com/producer/Nokia.

Забув зазначити ще одну деталь, що вигідно відрізняє моделі Е50 та Е61 від Е60, це дуже зручний, як на мене, джойстик.
    модератор

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Sony-Ericsson m600i

Гарний жарт
    А чё смешного то сказал? Вам кажется смешным носить с собой фотоаппарат?

По-перше Е50 коштує (у наших краях) на $50 дешевше від Е60
    ... в "наших" краях оба стоят около 1350гр. У одного лучше экран у другого есть камера...

Забув зазначити ще одну деталь, що вигідно відрізняє моделі Е50 та Е61 від Е60, це дуже зручний, як на мене, джойстик
    А джостик в Е60 чем Вам не понравился?...или то не джостик вовсе?( я руками не трогал, спорить не буду).

А Е61 вообще, как мне кажется, с другими сравнивать не стоит, у него полная клавиатура, поэтому его и беру, мона и в аське сидеть и даже на форуме писать:)
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Sony-Erics

А чё смешного то сказал? Вам кажется смешным носить с собой фотоаппарат?
    Я дійсно вважаю носити зі собою фотоаппарат (для себе) справою безглуздою.
    ... в "наших" краях оба стоят около 1350гр. У одного лучше экран у другого есть камера... А джостик в Е60 чем Вам не понравился?...или то не джостик вовсе? (я руками не трогал, спорить не буду).
    Думаю, є сенс дісно відчути на доторк обидва джойстики, а потім вирішувати.
    А Е61 вообще, как мне кажется, с другими сравнивать не стоит, у него полная клавиатура, поэтому его и беру, мона и в аське сидеть и даже на форуме писать:)
    Клава повна, за рахунок габаритів, і відсутности ергономічности дизайну.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 73 1 2 3 11 51 ... ПоследняяПоследняя