Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11
Показано с 51 по 60 из 103.
    ри?

Re: дорогая мобила - понты или нет?

А я не розумію оцієї погоні за найновішим.....
    Дорого, а впустиш оце "дорого" і йому ламбець.

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я не розумію оцієї погоні за найновішим.....
    Дорого, а впустиш оце "дорого" і йому ламбець.
    Возьми себе телефон-автомат и носи на спині шо б було не жалко як впустиш.
    2.0

і щодо хоббі. це таки, як на мене, дійсно виправдання. якщо людина "тихо подвинута" на чомусь, будь то телефони, акустика, марки, монети, картини, музика...та блін, будь-що, тут ніякі настанови про співвідношення зарплати і ціни речі не сумісні. така людина буде жити на хлібові і воді, але стягувати в своє убоге помешкання об"єкти пристрасті. Ак коли мета покупки, щоб оцінили "каков я крут!", то це вже не хоббі, а таки понти.
    ри?

Ответ Сообщение от Малышня Посмотреть сообщение
    Возьми себе телефон-автомат и носи на спині шо б було не жалко як впустиш.
    Шо мені робить, я якось сама розберусь. Але спитати хочу: Ви хоч раз заробили на ПАНТОВИЙ телефон? Хоча що я питаю...можна ж сказати - так, і я не зможу перевірити...
    2.0

laithemmer, читай вище, там всьо написано "мнє всьо купят, я даже не прошу".
    Постійний відвідувач

Шо мені робить, я якось сама розберусь. Але спитати хочу: Ви хоч раз заробили на ПАНТОВИЙ телефон? Хоча що я питаю...можна ж сказати - так, і я не зможу перевірити...
    Так не надо проверять. Я не заробила. Я и сама об этом говорю. У меня хватает любящих людей котрые для меня на него заработали.
    ри?

От саме тому Вам не варто давати якісь "поради" стосовно того, що і кому носити/купити.

2nickeler
    "Оно іщо дитина, не понімає - шо папі тяжело" (с)
    Постійний відвідувач

"Оно іщо дитина, не понімає - шо папі тяжело" (с)
    А при чем тут папа?
    .

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    А для вас так важливо, щоб у вас запитали, скільки те коштує? Для вас така важлива думка оточеня про ваші речі? Мені, наприклад, похріну, що хтось може подумати, що я "ламер в техновинках" бо юзаю Нокія 3410. І шо? В мене є кілька "товаришів", які замість "як справи?" питають - "а ти мобілку ще не поміняла?". Оце, пардон, за..бує!
    Як на мене, кожна річ має виконувати свою функцію. Мені треба диктофон, фотоапарат і ноутбук, а не літак з турбонаддувом, який паралельно ще й дзвонить і фотає. І повірте, в міру виникнення потреб я їх намагаюся задовольняти, а не бігаю в пошуках "а яка модель най-найновіша".
    Один викладач наводив приклад, коли на парті в студента лежить дорогущий телефон, а позвонити з нього він не може - бабок нема. А я, наприклад, навіть не знаю який тарифний пакет маю...в мене закінчилися гроші, я туда їх докину.
    Ну а щодо дорогих парфумів...я думаю, що іноді можна. Але краще "прийняти їх в дар", або купити щось середнє, гривень за 150.
    Всьо, можете кидати каміння!
    Встречают по одежке и с этим нужно смириться.
    Я на работе обычно в спортивном если нет стрелок, так представляете, приезжаю в банк, а мне сотрудники "тыкать" начали. Это не правильно, я так думаю. После обеда заехал к ним уже в костюме, все ок, обращение на Вы, все остальное соответственно.

А вообще, есть старая поговорка, у красивых и стильных людей должны быть красивые и стильные вещи.

Красоту я имею в виду не только физическую
    2.0

Gonosuke, Ну якщо по хорошому, то спортивний костюм і банк - речі несумісні. В шортах вам можуть не пустити туди взагалі, так само як і в ресторан. Добре, якщо у вас окрім красивих одежин є ще й щось інтелектуальне на додачу. А є ж і такі люди в яких "імідж мойо всьо"
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11