Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
    part of me

GMail Mobile, Google Mail на мобілці

Google випустив нову версію Gmail Mobile. Якщо ви зайдете до gmail.com/app, на вашому телефоні і завантажите маленьку java-програму, ви зможете використовувати Gmail, майже так же легко, як, і в вашому переглядачі.

Деякі ключові особливості:
    • Швидкий доступ і використання;
    • Менша кількості натискань і прокручувань при перегляді електронної пошти;
    • Менше натиснень клавіш при читані, створенні або пошуку повідомлень
    • Прикріплення файлів і фотографій.

YouTube - Gmail Mobile on Sony Ericsson w810i

Odo
    -

Re: GMail Mobile, Google Mail на мобілці

Я вже певний час користаю цю прогу, загалом зручна й швидка, стильний дизайн інтерфейсу. Серед недоліків зауважив, що не можна переглядати листи оф-лайн та зберігати їх у будь-якому вигляді, тобто все працює лише он-лайн, що створює деякі незручності.
    part of me

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я вже певний час користаю цю прогу, загалом зручна й швидка, стильний дизайн інтерфейсу. Серед недоліків зауважив, що не можна переглядати листи оф-лайн та зберігати їх у будь-якому вигляді, тобто все працює лише он-лайн, що створює деякі незручності.
    Для мого m600i є програми, які дозволяють завантажувати пошту і переглядати її в офф-лайн, але мені саме більше і подобається, що GMail Mobile дає можливість працювати з скринькою напряму, тому з якого місця (мобілка, ноутбук, домашній або клубний комп'ютер) я б не передивлявся свою пошту, я завжди бачу останню і повну інформацію.
    part of me

Google випустив оновлення для програми Gmail Mobile. В новій версії 1.05 додано можливість пошуку по пошті, вибирати отримувачів листів стало легше, оптимізовано використання інформації з серверу, що відобразилося на зменшенні використання трафіку (і часу завантаження), додано більше налаштувань.
    Також тепер можна автоматично додавати підпис "Sent from Gmail for mobile" до листа (ця опція відключається в налаштуваннях).

Щоб завантажити Gmail Mobile на ваш мобільний, як і раніше потрібно зайти зі звичайного переглядача в телефоні за адресою: gmail.com/app.
+ Ответить в теме