Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    part of me
    Question

Мобільні мантри

На одному сайті знайшов дуже цікавий варіант використання привітання, яке висвітлюється на екрані мобільного телефону (думаю, не того, що висвітлюється тільки коли телефон включається, а того, що виводиться на екран постійно). Тож, я думаю не я один дивляться на екран мобільного хоча б декілька разів на день. Чому тоді не написати слова чи фразу, яка буде підіймати настрій? Наприклад, написати слово "УСПІХ" і дивись, через тиждень Вас підвищать на роботі. :)
    Навіть якщо не дуже вірити в такий самогипноз, але, наприклад, фраза "НЕ ПАЛИ!" таки можливо допоможе Вам здихатися поганоїх звички.
    До речі, можна намалювати красиву заставку і написати мантру на ній. :)
    Які в кого будуть думки чи ідеї, щодо цього задуму? :)

Odo
    -

Відповідь: Мобільні мантри

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Навіть якщо не дуже вірити в такий самогипноз, але, наприклад, фраза "НЕ ПАЛИ!" таки можливо допоможе Вам здихатися поганоїх звички.
    Варто пам’ятати одну особливість подібного самопрограмування: наша підсвідомість не сприймає частку "НЕ". Якщо мама каже дитині "не бери цього", то свідомісь дитини чує лише "бери". Тому мантра "НЕ ПАЛИ", діятиме у зворотному напрямку, тобто палити хотітиметься ще більше. Мантри треба формулювати у позитиві, без "не", тобто писати те, що Ви хочете, а не чого не хочете.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы