Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 40.
    Banned
    World

www.ebay.com (мануал)

Только что заинтересовался покупкой яблокофона на ebay.com
    Кто нибудь из вас сталкивался с данным аукционом, как мне показалось цены приемлемые.
    Очень бы помог чей то реальный опыт и замечания в отношенни процесса покупки
    Реально ли там купить что то дешевле чем у нас или возможен "развод"?

part of me

Re: www.ebay.com (мануал)

Я зістовхувався - питай.
    Alex_Tee_, якщо пакунок зупинять на митниці, прийдеться платити податок.
    Banned

В смысле они имеют права открыть посылку?
    И какова процедура доставки, какой службой и как это доставляется.
    С розетки это понятно "НОВОЙ ПОЧТОЙ" (к примеру) а там?И возможно ли узнать цену пересылки сразу?А если выбрать Free shipping мне доставят бесплатно?
    А если я не захочу платить податок они отправят товар назад?
    И возможен ли развод со стороны ebay.com, ну например пришлют мне китайский аналог, отправка происходит под руководством ebay.com, или продавец сам отсылает?
    part of me

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    В смысле они имеют права открыть посылку?
    Будуть відкривати при тобі. А так, я думаю, вони її просто сканують чимось.
    И какова процедура доставки, какой службой и как это доставляется.?
    Служба вказана на сторінці з продуктом, інколи там є вибір. Також є додаткові послуги, типу страховки товару і т.п.
    С розетки это понятно "НОВОЙ ПОЧТОЙ" (к примеру) а там?И возможно ли узнать цену пересылки сразу?А если выбрать Free shipping мне доставят бесплатно?
    Треба дивитися куди саме Free shipping, якщо WorldWide і не написано except Ukraine або except countries of CIS, то так - доставка буде безкоштовною.
    А если я не захочу платить податок они отправят товар назад?
    Так, при чому, якщо ти згодишся на його доставку в Полтаву, платити за відправку назад будеш скоріше за всього ти.
    И возможен ли развод со стороны ebay.com, ну например пришлют мне китайский аналог, отправка происходит под руководством ebay.com, или продавец сам отсылает?
    eBay - це сайт, він ніяк не пов'язаний з тим, хто тобі продає щось. Тобі треба подивитися в перш за все на репутацію продавця (Reviews), якщо та 23000 позитивних відгуків, то шанс, що тобі відправлять підробку мізерний. Продавці на eBay дорожать своєю репутацією. Якщо хтось робить поганий відгук це вібивається на їх бізнесі. Тому вони будуть старатися зробити все можливе, щоб не отримати поганий відгук. Китайці одного разу були готові мені вислати товар вартістю 75 долларів ще раз. Так як я не мудак, я попросив вислати тільки ту запчасть, яка мене не влаштовувала, а потім сам її замінив.
    Львовянин

Обираючи спосіб доставки - варто заплати більше і замовити EMS. В Україні їх кореспонденцію розвозить держ. кур"єрська пошта, це найбільш швидкий і безпечний варіант.
    Будь який товар, на упаковці якого буде зазначена ціна вище 200 EUR - піде на розмитнення. До цього ліміту - залежить від вмісту і декларації. В штатах є сервіси, що можуть пересилати кореспонденцію, з перепаковкою або без за певну платню. В цьому випадку є можливість самостійно заповнити декларацію, вказавши потрібну вартість і вміст. Хоч, таможня все одно може впертися, особливо якщо всередині новий пристрій у фабричному пакуванні.
    Banned

Ответ Сообщение от Tobinejumi Посмотреть сообщение
    Будь який товар, на упаковці якого буде зазначена ціна вище 200 EUR - піде на розмитнення
    А кто устанавливает какую сумму я буду должен заплатить за растаможку?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Якщо хтось робить поганий відгук це вібивається на їх бізнесі. Тому вони будуть старатися зробити все можливе, щоб не отримати поганий відгук.
    Это отзывы?
    =================
    Seller info
    Member id tool_empire
    ( Feedback Score Of2420)
    99.6% Positive feedback

И вот это тоже отзывы как я понял
    http://myworld.ebay.com/toolfan765/
    Львовянин

Митний кодекс України, в творчій интерпретації працівника митниці ;)
    З власного досвіду, мушу зазначити, що краще на розмитнення не потрапляти, навіть не через переплату, а через суттєві втрати часу і нервових клітин на цей процес.
    part of me

У них є каталог продукції. Якщо цього товару немає в каталозі, вони шукають в Інтернеті подібний (ти можеш дати їм посилання на сторінку де придбав товар). В гіршому випадку буде потрібна експертиза, але тоді, скоріше за всього нічого гарного не вийде.

Это отзывы?
    =================
    Seller info
    Member id tool_empire
    ( Feedback Score Of2420)
    99.6% Positive feedback
    Так. Кількість оцінок - 2420, 99.6% - позитивні.
    Ответ Сообщение от Tobinejumi Посмотреть сообщение
    Будь який товар, на упаковці якого буде зазначена ціна вище 200 EUR - піде на розмитнення.
    Точно 200 євро, а не 200 уе? До речі, треба брати до уваги, що в ціну товару включається також його доставка.

І ще, зараз митниці дали вказівку агресивно поповнювати скарбницю держави, тому вони активно слідкують за тим що приходить і шанс проскочити став мізерним.
    Пророк

200 евриков, растаможка - 20% плюс еще 20% со всей суммы НДС. Итого около 44%. Неслабо, да?

Alex_Tee_, потренируйтесь на игрушках
    Львовянин

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение

Точно 200 євро, а не 200 уе? До речі, треба брати до уваги, що в ціну товару включається також його доставка.
    Так, 200 євро або 270 у.о. Я проганяв на початку року через shipito вакомівський планшет, вказуючи ті самі 270 у.о. в декларації, все пройшло чудово. Як буде зараз - прогнозувати складно.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя