Грошова допомога постраждалим у війні!
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15.
    ТАК!
    Home

Імбір домашній

інфа
    Імби́р садови́й
    (аптечний або лікарський, Zingiber officinale) — однодольна вічнозелена рослин родини імбирних. Часто називається просто імбирем, але цей термін може також посилатися як на рід, до якого належить ця рослина, так і на їстівну частину рослини, що зазвичай використовується як спеція в кулінарії у всьому світі. Хоча ця частина часто вважається корінням, вона є корневищем, тобто горизонтальним підземним стеблом рослини. Корневище імбиру має довгу історію культивування, та походить з Китаю, після чого розповсюдилося на Індію, Південно-Східну Азію, Західну Африку і Вест-Індію.

ТАК!

Re: Імбір домашній

тільки на прохання викладаю
    Офтоп:
    насправді то бажання шось викладать немає

питання вирощування його в дома виросло в прямому сенсі
    проріс він в мене в шухлядці з картоплею...

але не злякавшись цього я пречитавши все вигуглене з цього приводу ... прейшов до практичних дій

Код:
     Ця тропічна рослина нагадує звичайну траву осоку, що також утворить псевдо стебла із щільно згорнутих у трубочку вузьких листів.

При вирощуванні імбиру в будинку така травичка може досягати метра у висоту. Отже, якщо ви зважилися використовувати в готуванні їжі імбир власного врожаю, вам необхідно обзавестися неглибокою широкою ємністю для висадження кореневища. А також ґрунтом або органічною сумішшю для висаджування овочів. Властиво коренем імбиру, а точніше його фрагментом, що складається з пари «фаланг» з декількома живими бруньками, які при горизонтальній посадці потрібно направити нагору. Якщо корінь небагато підсохнув, то до посадки можна помістити його на кілька годин у теплу воду.

Вирощування імбиру потрібно почати навесні. Саджати глибоко в землю корінь не треба. А тримати горщик з імбиром треба в місці, захищеному від прямих сонячних променів і сильного вітру.

Корінь імбиру дуже чутливий до поливу. У сухих зонах (поруч із батареєю) полив потрібно участити. У більше вологих зонах квартири переливати рослина не треба, тому що корінь швидко загниває. Тому при посадці обов'язково викладете на дно дренаж, наприклад, з керамзиту середнього розміру.

Якщо дотримувати всіх необхідних умов при вирощуванні, імбир може й зацвісти, однак у перший рік це навряд чи відбудеться. Для гарантованого цвітіння потрібно як мінімум 2-3 року. Говорять, що квітки імбиру дуже гарні, виростають на тонкому прикореневому стеблі схожому на тонку стрілу й мають ніжне жовто-зелене забарвлення з ліловими краями.

Листи й стебла імбиру можна використовувати як інгредієнти салату, але зрізати їх не варто, якщо хочете виростити великі кореневища. Для того, щоб корінь імбиру був досить великим, необхідно дати йому хоча б 8 місяців. Таким чином, посадивши корінь у березні-квітні, ви одержите власний урожай саме до початку зими - початку зимівлі (сплячки) імбиру. На цей час стебла й листи висихають, полив можна скасувати, а горщик помістити в прохолодне темне вологе місце.
    купив грунт універсальний
    взяв великий ставчик
    і засадив його

залив водою і через два тиждня отримав перший паросток

а через два місяці ми вже колосилися во всю

ХАЙ ЩАСТИТЬ

ЗІ і передавайте привіти злорадникам
    Banned

Надо и себе попробывать!!!
    ТАК!

виріс в мене він ще вище і почав готуватись до зими, от тепер не знаю шо робить, знов в паніці... буду думать потім відпишусь
    ТАК!

рослинка дуже чуйствує наближення холоду і починає скукожуватись
    ТАК!

удивительно но продолжает расти вверх!
    хотя скукожились почти все старые листочки
    отопление еще не включал - и вот опять будет интерестно как далеко его ставить от батареи (ака радиатор)
    Завсідник

Meladon, А я тут ожидала увидеть рецепт приготовления имбиря :)
    ТАК!

та ну тут же розділ
    Світ та Природа =)
    а імбир же використовується як припрва
    (хіба шо рецепт як його маринувати, але я врожаю ще не збирав)
    Завсідник

Meladon, Ну так розділ "світ та природа" стає видно, коли вже заходиш в тему. Так, я і мала на увазі маринований імбир. Так його люблю.
    Колись з кісточки вирощувала лимон, виріс десь на 20 см, а потім почав пропадати і врятувати невдалось.
    А тобі з імбіря не жаль листочки обривати? Чи ти його для цього і вирощуеш?
    ТАК!

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Meladon, Ну так розділ "світ та природа" стає видно, коли вже заходиш в тему. Так, я і мала на увазі маринований імбир. Так його люблю.
    Колись з кісточки вирощувала лимон, виріс десь на 20 см, а потім почав пропадати і врятувати невдалось.
    А тобі з імбіря не жаль листочки обривати? Чи ти його для цього і вирощуеш?
    ги з лимоном всі так наколюються
    ті лимони шо в нас продають вони листя зкидають на зиму а весною знов випускають =)
    те саме з імбирьойм
    а от листя в нього не дуже смачне та пожвне
    так шо його якось використовувати покищо вважаю не доцільним

ЗІ а маринувати ? так шо там його робить- вонож дуже легко
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы