Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 40 из 40.
    Пророк

Re: Властивості магнітного поля

Угу. І саме струм у провіднику наводить змінне магнітне поле. Яке вже і виконує роботу (крутить ротор). Тобто маємо взаємодію чисто магнітних полів. І усьо.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Я задаюсь питанням, чи можна побудувати машину, яка буде використовувати силу самого лише магнітного поля, тобто постійні магніти.
    магнитное поле статичное, там энергии взяться неоткуда. Если предположить, что изобретут чудо способ превращать магнитное поле в энергию, но тогда с таким же успехом можно будет и воздух в энергию превращать )))
    Зануда

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Угу. І саме струм у провіднику наводить змінне магнітне поле. Яке вже і виконує роботу (крутить ротор). Тобто маємо взаємодію чисто магнітних полів. І усьо.
    саме так, я тут не сперечаюся, зрозумій.
    От ключове слово тут - змінне магнітне поле. Існує змінне магнітне поле окремо від електричного? Від електрично заряджених часок? Ні. Тобто хоча двигуни працюють завдяки магнітному полю, їх робота неможлива без електричного поля.
    Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    магнитное поле статичное, там энергии взяться неоткуда.
    згідно теорії це дійсно так. Але дивіться - на підлозі (за диваном) лежить металевий предмет. Ми підносимо зверху на мотузці магніт. З певної відстані предмет притягується і рухається вгору. Переміщення маси відбулося? Так. Механічна робота (як її розуміє фізика) виконана? Так. Як це відбулося без енергії? Ми ж пам"ятаємо, що механіча робота чисельно дорівнює зміні енергії? Як інакше предмет підстрибнув догори?
    p.s. Ще можна організувати змінне магнітне поле, механічно рухаючи магніт. Але тут теж зрозуміло - яка робота виконана для руху магніту, таку ж (враховуючи КПД системи) буде і у двигуна. От приклад:
    Инвалид умственного труда

Грустно... физику запретили изучать в школе наверное...
    Зануда

но тогда с таким же успехом можно будет и воздух в энергию превращать )))
    а давайте спробуємо без іронії? Ви на рівняннях можете пояснити, чому голка, що має певну масу плигає до магніта, якщо магнітне поле не має енергії? Як виконується ця механічна робота без енегрії?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    та да, всі неучі крім Вас. Все чіткіше відчуваю, що мені на цьому форумі робити вже нічого. adieu
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Просветите нас, неуков.
    Як виконується ця механічна робота без енегрії?
    надо подумать )
    Ми підносимо зверху на мотузці магніт. З певної відстані предмет притягується і рухається вгору.
    как я понимаю, тут-то все магнитные двигатели и обламываются, потому что как бы магниты не располагать, они всегда придут в равновесие.

ну и второе, что даже если получится извлекать энергию из магнитного поля, то вопрос откуда взять магнит все равно не отпадет. придется тратить энергию на создание магнита, а потом еще пытаться её же из него извлечь.

з.ы. надо физиков привлекать к обсуждению :)
    Зануда

как я понимаю, тут-то все магнитные двигатели и обламываются, потому что как бы магниты не располагать, они всегда придут в равновесие.
    дійсно, саме це ми спостерігаємо практично. Але чому?
    Я особисто припускаю, що саме магнітне поле існує (або сказати інакше - його переносниками є) [завдяки] бозонам, що не мають маси. Здавалося б - немає маси - немає роботи. Цілком вкладається у класичну механіку. Натомість коли існує струм - у вигляді руху заряджених часток, що мають масу - робота може відбуватися за класичними рівняннями. Тут все прекрасно - рух мас ми маємо у хімічних джерелах - на виході маємо енергію, наприклад.
    Але знову натикаємося на протиріччя - такою часткою (без маси) є фотон, а він переносить цілком вимірювану енергію, яка може здійснювати роботу.
    Є в мене думки, що пов"язані з мірою ентропії у постійних магнітах, але треба ще подумати. Може до школи дійсно піти...
    Пророк

fabulist, вот этот последний пост... ты с кем разговариваешь? )))
    Зануда

ну и второе, что даже если получится извлекать энергию из магнитного поля, то вопрос откуда взять магнит все равно не отпадет. придется тратить энергию на создание магнита, а потом еще пытаться её же из него извлечь.
    і навпаки, тим більше цікаво, чому витративши енергію на намагнічування речовини, тобто впорядкувавши елементи його будови певним чином, ми не можемо отримувати енергію у зворотньому напрямку (як з акумулятора, пружини і т.п.)? Хоча потужність магніта поступово і втрачається. Куди дівається енергія? ))) Як бачите, питання зовсім не тривіальні.
    Скоро дійдемо до рівнянь Максвела, і це гуд.

fabulist, вот этот последний пост... ты с кем разговариваешь? )))
    це я розмірковую. А що саме Вас засмучує? ))
    Пророк

А що саме Вас засмучує? ))
    обращение на "Вы" ))))
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов