Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 40.
    Пророк

Re: Смішне чи Позитивне відео (YouTube і т.п.)

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    но розхерячив hdd магнитов не обнаружил, пришлось отложить попытку )))
    Фото встудію! ))
    Там на кронштейні, що тримає головку, намотана котушка. Ця котушка якраз і знаходиться в полі дії магнітного поля. МОжливо це допоможе знайти магніт )).

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Чому нас має дивувати факт, що певний матеріал, до якого приклали певну енергію, щоб надати потужних магнітних властивостей, не може поступово віддавати цю енергію, розмагнічуючись?
    Та, вроді, все природньо.
    Якби до вентилятора прикріпити механізм, який в залежності від положення вентилятора наближав або віддаляв той чи інший магніт (щоб поле змінювалося), то, імхо, така схема могла б працювати. Єдине, тільки, що потужності такого двигуна може не вистачити на те, щоб рухати магнітами.

Пророк

Re: Властивості магнітного поля

Гадство. Мені 2 магнітів не хватає, шоб повторити цю лабуду з відео :) Все інше валяється в загашнику. Але здається ніфіга там крутитися не буде.
    Пророк

В мене один магнітик є.
    На черговій зустрічі форумчан треба буде все це добро знести до купи, і колективно провести експеримент. =)
    Пророк

Re: Смішне чи Позитивне відео (YouTube і т.п.)

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Фото встудію! ))
    Там на кронштейні, що тримає головку, намотана котушка. Ця котушка якраз і знаходиться в полі дії магнітного поля. МОжливо це допоможе знайти магніт )).
    может винт какой-то сильно древний был, но разобрали всё до болтика, а магнитов не было )
    Пророк

Треба терміново мутить зустріч :)
    Зануда

Особисто мене більше цікавить відповідь на узагальнене питання - чи можна побудувати певну машину, яка буде виконувати роботу (як це розуміють у фізиці) на самих лише магнітних силах?
    І тут цікава річ, яку б з протилежних думок ми не почали доводити, обов"язково приходимо до протиріччя.
    Але не дивлячись на прогалини у знаннях (принаймні в мене) інтуітивно я відчуваю, що такий пристрій працювати не буде.
    Пророк

Дик, любий електродвигун працює на магнітній силі, отже щось побудувати можна ))
    Цікаво було б спробувати реалізувати зображений на відео варіант, так, щоб магніти по периметру автоматично наближалися і віддалялися під час оберту вентилятора.
    Зануда

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Дик, любий електродвигун працює на магнітній силі, отже щось побудувати можна ))
    я писав "на самих лише магнітних силах", тобто без зовнішнього джерела енергії, якщо Ви не зрозуміли. У відомих двигунах працює електромагнітне поле, а не лише магнітне. Різниця, думаю, відома.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    У відомих двигунах працює електромагнітне поле, а не лише магнітне. Різниця, думаю, відома.
    Може все-таки магнітна компонента електромагнітного поля? :)
    Зануда

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Може все-таки магнітна компонента електромагнітного поля? :)
    Що саме "магнітна компонента"?
    У відомих нам електродвигунах обов"язково присутнє електромагнітне поле, тобто дві компоненти. Існує рух електрично заряджених часток, тобто струм.
    Я задаюсь питанням, чи можна побудувати машину, яка буде використовувати силу самого лише магнітного поля, тобто постійні магніти.
    p.s. на певний час здалося, що я висловлююсь китайською. Таке іноді буває зі мною.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов