Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 40.
    Пророк

Re: Смішне чи Позитивне відео (YouTube і т.п.)

не знаю, чи варто робити для цього окрему тему, але як я розумію, щоб вентилятор крутився, магнітне поле повинно постійно змінюватися.

За умов, що показані на відео, поле буде незмінним, тому, на мою думку, вентилятор знайде якийсь баланс і буде стояти в цьому полі неподвижно.

До речі, товариш ради цього відео не полінився розібрати вінчестер. У нього вентилятор не закрутився. Але (знаючи товариша) він міг зробити щось не так. Що у нього вийшло я не бачив, переписувалися через аську.

Зануда

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    не знаю, чи варто робити для цього окрему тему, але як я розумію, щоб вентилятор крутився, магнітне поле повинно постійно змінюватися.
    не все так просто, адже не всі двигуни працюють саме за таким принципом - з колектором. Давно відомий уніполярний двигун, але і там не обійтися без елемента живлення.
    Пророк

не чув раніше про уніполярні двигуни.
    щойно трішки погуглив - цікава штука.
    але ми ж не говоримо про те, які в природі бувають двигуни, а обговорюємо двигун саме той, що на відео.
    з.і. Давай окрему тему
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Щось таке ще зі школи засіло у свідомості, що не складалося у суцільну картину.
    Например закон сохранения энергии? ))

Сегодня на работе пробовал с мужиками повторить эксперимент, но розхерячив hdd магнитов не обнаружил, пришлось отложить попытку )))
    Зануда

не чув раніше про уніполярні двигуни.
    щойно трішки погуглив - цікава штука.
    але ми ж не говоримо про те, які в природі бувають двигуни, а обговорюємо двигун саме той, що на відео.
    але ж ми намагаємося пояснити природу і взагалі вірогідність такого двигуна.)) От і наводимо приклади, що є суміжними.
    Так, завдяки силі Лоренца, яку я згадав спочатку, працює якраз уніполярний двигун. Але там по контуру протікає постійний струм (бо є елемент живлення), тобто є рух заряджених часток. З ними взаємодіє магнітне поле і сила Лоренца рухає контур.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Например закон сохранения энергии? ))
    ну да. Але я не вірю у вічні двигуни та "енергію ефіру" ))) Просто припускаю, що наука приписує магнітному полю деякі несумісні властивості і не може пояснити певні його аспекти.
    Пророк

Да, еще я не понял, что за магнит он на 1мин 10сек откидывает, как не подходящий? И в чем особенность магнитов с винта?
    Зануда

И в чем особенность магнитов с винта?
    там неодимові магніти - вони мають потужніше поле. Їх можна придбати і окремо, через інтернет-магазини, зокрема. Форми та розміри вражають ))))
    Пророк

Просто припускаю, що наука приписує магнітному полю деякі несумісні властивості і не може пояснити певні його аспекти.
    но согласно этому видео мы как раз получаем механичискую энергию в чистом виде из ниоткуда.
    Зануда

Да, еще я не понял, что за магнит он на 1мин 10сек откидывает, как не подходящий?
    він і каже, що чорний звичайний магніт нам не підходить, а візьмемо потужний, неодимовий.

но согласно этому видео мы как раз получаем механичискую энергию в чистом виде из ниоткуда.
    тому я і вважаю, що насправді це не буде працювати.
    Але з іншого боку є певний парадокс (уявний, звичайно). Наприклад, ми заряджаємо хімічний акумулятор, а потім використовуємо його енергію, і не бачимо нічого дивного. Залили енергію - використали. Чому нас має дивувати факт, що певний матеріал, до якого приклали певну енергію, щоб надати потужних магнітних властивостей, не може поступово віддавати цю енергію, розмагнічуючись?
    Пророк

не все так просто, адже не всі двигуни працюють саме за таким принципом - з колектором.
    решил разобраться, как же работают наши вентиляторы.

Итак. Мы имеем статор с обмотками из медной проволки, стоящий на микросхеме с датчиком Холла и ротор в виде постоянного магнита прицепленному к крыльчатке.

Датчик Холла следит за положением ротора, в зависимости от положения магнита на роторе на датчик поступает сигнал разной силы (ибо магнит имеет 4 полюса - N-S-N-S) и исходя из этого микросхема переключает поочередно обмотки. И тут происходит то, о чем писал Чип
    щоб вентилятор крутився, магнітне поле повинно постійно змінюватися.
    Схема выглядит так:

Вывод. Поднеся 4 магнита к моторчику электромагнитное поле будет неизменным, электромагнитной индукции не возникнет и ротор останется неподвижным. Вот если эти магнитики крутить вокруг кулера, может что-то и получиться )))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов