Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей316Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 28 из 30
Показано с 271 по 280 из 297.
    Нервова, курррва

re: Все про грип і карантин в Полтаві

Ответ Сообщение от Elen_Ka Посмотреть сообщение
    и это при том что сам медик
    Кхм... Я розумію, шо "сапожник без сапог", але і ви і він маєте розуміти, шо вірус це чи запалення звичайне, але ж якшо йому гірше, то трба вживати невідкладних закладів. Не хворійте!)

ТАК!

ТАК!

ТАК!

все ще боїтесь?
    а в нього відмінний імунітет!!!!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

17.11.2009
    Вчасно проведені карантинні заходи, зазначають фахівці медичної справи, дали змогу розмежувати населення і уникнути швидкого розповсюдження інфекції
    Ситуація у місті із захворюванням на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції – стабільна і контрольована. Нині фахівці відзначають стійку тенденцію до зменшення кількості звернень людей до лікувальних закладів міста, говорить начальник міського управління охорони здоров'я Сергій Котов. Пікова ситуація, зазначає, була 2 листопада, коли по місту нарахували більше 1700 викликів, а вже напередодні ця цифра була трохи більше 600.
    Студія "Місто"
    Пророк

Ответ Сообщение от Elen_Ka Посмотреть сообщение
    тут все ржут я смотрю... но вот как то у нас дома не оч. смешно :(
    в пт. 13.11 в обед муж начал жаловаться на горло, что мол болит, начали делать припарки и все такое. вечером температура 37,4, говорит такое как бронхит вроде начинается, в СБ утром приходит врач, слушает, говорит что воспаление легких назначает антибиотики и уметается. Сегодня уже ВС, мужу хуже заметно, слабость, еле ходит по квартие, курс антибиотиков начали, но заметных результатов нет, видно пока что только хуже... что завтра делать не знаю... посылают на флюрографию...муж грит - не знаю чи дойду...
    как то во страшно вполне реально... с нифига так воспаление легких на тебе. Народ что делать?? где у нас можно пройти эти тесты на свиной грип, как лечить, куда бежать??? я в шоке.... хелп
    Elen_Ka чим все закінчилось?
    Постійний відвідувач

Всем спасибо за поддержку меня в истерике :)
    закончилось все карашо, в Пн пришло участковая, типо лечение назначенное одобрило, кстати пневмонии не выслушало (хотя веры ей нет, пару лет назад соседку так чуть не угробила, в больнице чудом спасли);
    во Вт сходил муж мой на флюрографию - все чисто (хух!), щас кашляет еще правда не хорошо так (делаем припарки), но антибиотики закончили, а еще заживляем попу в синяках от уколов :(
    Живец кароч, бегал уже сегодня на массаж!
    Так что всем спасибо еще раз - мы урря выздоравливаем!!

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Кхм... Я розумію, шо "сапожник без сапог", але і ви і він маєте розуміти, шо вірус це чи запалення звичайне, але ж якшо йому гірше, то трба вживати невідкладних закладів. Не хворійте!)
    хиба ему це объясниш, это ж музчина!?
    Гуру

До речі, щодо контрольованої ситуації з грипом. Захворіла я таки. Грип то чи якась ОРВІ чи ОРЗ - не важливо, але те що це якась інфекція була - напевне, бо за добу вся наша родина злягла з однаковими симптомами. Пішла до лікаря. Мені виписують лікарняний, і медсестра питає у лікарки - що писати, ОРВІ? Та каже ні, пиши гострий бронхіт. Звчайно, цілком імовірно що ОРВІ ускладнилася якимось бронхітом, але ж факт наявності ОРВІ як основного захворювання ніде не був відображений! Ото так в нас і робиться тенденція до зменшення кількості захворілих на ОРВІ. Одному ставлять бронхіт, ще комусь ларингіт чи трахеїт - так дивись і виявиться, що завдяки чітким і виваженим діям уряду в країні грип подолано!
    Постійний відвідувач

ну и хрен с этими уродами, главное выздоравливайте поскорее!
    Гуру

дякую, мені вже краще))
+ Ответить в теме
Страница 28 из 30