Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей316Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 24 из 30
Показано с 231 по 240 из 297.
    ТАК!

re: Все про грип і карантин в Полтаві

Філософф

По- перше, свиний грип є, по-друге, маска убезпечує хоч якось від звичайного грипу, по-третє, не треба виправдовувати брак самоорганізації - я змінюю маску кожні 3 години, а в Китаї всі ходили з масками і всі їх міняли, це знову наш "авось-менталітет", і в тому ж Китаї епідемія тривала від сили тиждень,по-четверте, маска убезпечує від доторків руками до рота і носа - у мене є така звичка, по-п"яте, мені здається краще надіти маску, ніж ходити і на усіх коситися.
    Пророк

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    Сори.... - стр.14 я не заметил..... даные с первоисточника! В это время был в Киеве по работе.
    Гуру

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    По- перше, свиний грип є, по-друге, маска убезпечує хоч якось від звичайного грипу, по-третє, не треба виправдовувати брак самоорганізації - я змінюю маску кожні 3 години, а в Китаї всі ходили з масками і всі їх міняли, це знову наш "авось-менталітет", і в тому ж Китаї епідемія тривала від сили тиждень,по-четверте, маска убезпечує від доторків руками до рота і носа - у мене є така звичка, по-п"яте, мені здається краще надіти маску, ніж ходити і на усіх коситися.
    Так ніхто й не заперечує того факту що випадки свиного грипу зареєстровані. І якби всі носили ті маски правильно, то було би пречудово. Але ж, нажаль, далеко не у всих є така можливість. Змінювати кожні дві години одноразові маски складно, том у що не всі мають їх у достатній кількості. З марлевою маскою ще більше клопоту - де ж її на роботі прасувати? А ходити весь день у одній і тій же масці ще гірше ніж зовсім без неї Тож тут маємо не скільки брак самоорганізаціі, скільки відсутність чітко спланованих і втілених у життя протиепідемічних заходів
    Новачок

У нас у місті теж все закрили! І на роботу не пускають (працюю в університеті)... І всі інші заклади закривають... Друзі дома сидять-лікуються: лимони+лук+чеснок=гастріти (я б з ними після такого "обєду" на вулицю і не вийшла б...). Люди маски одягають! Ті хто ще на вулицю виходять-залякані якісь! зате в МакДональдзі "хрю-грипу" нібито немає-всі туди пруть-він в нас тіко відкрився, ще й біля дому...там хоч проходь і спеціально ПЧіхай-не відступять!
    Оце улибнуло http://prikol.i.ua/view/325092/ і ось це http://prikol.i.ua/view/323875/
    В мене є друзі з Івано-Франківська, то вони спочатку зовсім налякані були, у них там і так погано з ліками, а тут щє епідемія, а зараз пишуть, що нібито спокійніше стало, от тіко якось підозріло у гості до мене на схід напрошуються
    Як тіко по новинам Білоруський батько Лукашенко сказав: весь світ кудахтав під час пташиного грипу, зараз візжати буде, а завтра може ще й мурликати...
    Ми цей "Аш один Єн один" переможемо!
    Завсідник

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Вчера часа 2 разъезжал по Полтаве, в масках процентов 7-10 ходит, даже на остановках люди без масок стояли.
    Одними дорогами ходим.

Особенно улыбает, когда люди на улице в масках, а в помещении снимают. Все с точностью до наоборот.
    ТАК!

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    свиний грип є
    В нас? Він вам сам про це сказав?) "Я Є!"
    Постійний відвідувач

"Свиной" грипп - доктор Комаровский в эфире АТН.
    Лично мне было очень интересно и послушать.
    Гуру

судячи з усього доктор Комаровський стає популярною персоною тут у нас ))
+ Ответить в теме
Страница 24 из 30