Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей316Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 30
Показано с 221 по 230 из 297.
    змія болотяна ОЧКОва

re: Все про грип і карантин в Полтаві

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Команда у Якубонуковича дійсно була тупа
    зато роботяща! сіли дружненько і нашили повязочок людям на здоров’я аж 500 тис штук! роздають безплатно і вапще по всякому підтримують електорат.
    Юля б тоже сіла за голку з ниткою токо в неї много роботи. сєлєктори проводить нада, країну спасать. бо хто ж як не ВОНА? ))))

Гуру

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Тож багато грошів нада ))) бо сама маленька в медтехніці коштує 200-240 гривеників.
    200 грн для компанії це не гроші. А якшо ще взяти до уваги, скільки потім грошей підприємство мусить виплатити за лікарняні, то доцільніше, на мою думку, хворобу попередити.

А стосовно заборони масових заходів, то вона існує лише на папері. Крім занять у навчальних закладах нічого більше не відмінили. Чхати вони хотіли на всі ці заборони - і Юлька і Януковіч і вся та їхня братія
    part of me

Цьогорічна так звана епідемія і в мене викликала кілька принагідних спостережень і думок. Якщо кому цікаво...
    1. Неймовірна нестабільність і незнання, чого чекати в нашій державі від завтрашнього дня, сприяє вмілій маніпуляції земним українським людом і процвітанню популізму. Адже в нас перші особи держави - за визначенням і дохтори, і вантажники, і статисти. І у них усе під контролем, а віруси - й поготів. Байдуже, що в цій країні ні масок не здатні пошити, ні опалення вчасно ввімкнути. Та це дрібниці, головне ж - креатив. Тому і рекламу собі безкоштовну забабахали, і грошенят нашкребли до виборів і на післявиборів. А народ усе "хаває" - у страху очі великі, до того ж, якщо по телевізору частіше за рекламу повторювати випуски новин про кількість жертв "свинячого" (він нам ближчий за "каліфорнійський") грипу. І неважливо, що черги в аптеках - то скупчення хворих, що маски носити слід не всюди і не завжди, що ліки, які купуються "аби було, а вдруг...", багатьом узагалі непотрібні. Хоча, хтозна... бо аптекам невідомо скільки ще залишилося - кого не оштрафували, той швиденько сам намагається закритися.
    2. Попри те, якийсь вірус таки тиняється країною. Та тільки який - ніхто не знає. Принаймні лікарі і всі ми земні - точно. Моя свекруха - педіатр, працює в Полтаві. Позавчора в Полтавській обласній лікарні помер хлопчик - звісно, він не потрапив у статистику, адже було чітко сказано, що в Полтаві вірусу немає, отже, й помирати не слід. Вона щовечора нам телефонує, розпитує новини, хвилюється і ділиться своєю безпорадністю - адже лікарі досі не отримали жодних фахових вказівок, вони ще менше за нас із вами знають, що робити і як грип (пневмонію?) новомодний відрізнити від грипів торішніх. Тому лікарі в нас нині підпрацьовують не лише секретарями з видачі довідок, а й психологами - на ділі втихомирюють паніку, заведену відомо-ким, і мовчки між собою розводять руками. А люди тим часом тихо помирають...
    2.1. На популярне в неті запитання: "А чи помер хтось із ваших знайомих?" принаймні я можу відповісти ствердно: "Так, помер. Молодий священник у Снятині (Ів.-Фр. обл.) згорів у лікарні за три дні. Залишилися батьки, дружина і піврічна дитина".
    2.2. Найбільше сміху викликають балачки про тиф-легеневу чуму-ще щось із цієї серії. А дарма. "Запустила тему", на жаль, не Богословська на "Свободі слова" Шустера, а львівські вірусологи, працівники лабораторій. Ще до "буму". І чи варто аж так висміювати їхні натяки? Я, наприклад, дуже сподівалася, що обіцяні на понеділок-вівторок аналізи з лондонських лабораторій таки оприлюднять... Проте нині вже четвер.
    3. У Франківську і Львові смертність знижується. А знаєте, чому? Та тому, що до лікарень перестали приймати людей із сіл і важкохворих. Помирайте собі вдома, нічого псувати статистику. вона ж, ..., працює.
    4. І останнє - про журналістів. адже саме вони спершу "допомогли" наробити гасасу, а потім одне перед одним почали штампувати "викривальні аналітичні статті" про виключне політичне підґрунтя ажіотажу навколо епідемії. от тільки, знаєте... чим голосніше той чи інший автор репетує, що ніякого грипу немає, тим більше тхе від нього часником...

Тому будьмо здорові й думаймо своїми головами. Адже маніпулюють тими, хто дозволяє собою маніпулювати. А оскільки дозволяє більшість, то й маємо ту владу, на яку заслуговуємо, і ставлення до себе відповідне.
    http://tak-ce-ja.livejournal.com/26599.html
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    200 грн для компанії це не гроші. А якшо ще взяти до уваги, скільки потім грошей підприємство мусить виплатити за лікарняні, то доцільніше, на мою думку, хворобу попередити
    Можливо ми одне одного не зрозуміли, але я мав на увазі багато у переносному значенні, і читать фразу треба з насмішкою (над тими ж компаніями).
    Гуру

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Можливо ми одне одного не зрозуміли, але я мав на увазі багато у переносному значенні, і читать фразу треба з насмішкою (над тими ж компаніями).
    мабуть так
    Та, маю сказати, що сьогодні наша компанія таки купила декілька кварцевих ламп. Принаймні я бачила рахунки на них)) ТАк шо, якщо й повмираємо, так принаймні не від швинської грипи
    Нервова, курррва

І навіть найбільшими скептиками вдається маніпулювати. На жаль.
    Ні-ні, та й задумуються. А думка, вона матеріальна.
    _____
    Але мене вбиває дійсно бездумність людей. Вони про все на світі забули.
    Дзвонила знайома, каже: "Я нашила 8 масок" Питаю: "На?" "Юля сказала ж!"
    Бо Йульа лікар, Йульа санепідеміолог, Бажественне сущєство!
    Думаємо, люди, думаємо, шо робимо!!! Не все ж і підсвідомості працювать, включаємо кору!!!
    ри?

Питання: на вулицях ще не штрафують за то, шо без маски ходють?
    Бо я шось не горю бажанням наморднік вдіти. Абсолютно.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Питання: на вулицях ще не штрафують за то, шо без маски ходють?
    Бо я шось не горю бажанням наморднік вдіти. Абсолютно.
    А ти ше й на вулицю за тиждень не виходило?
    Нє, не штрафуватимуть.)) Не переживай. До нас сьогодні теж ніхто не приходив.
    Приходь і хрюкай, бо ми всі тут хрюкаємо одне на одного і кашляємо.
    А нєкоторіє ще й цілувацця лізуть. Такскать, зараза до зарази!)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Jet Посмотреть сообщение
    Не знаю относится ли это в полной мере к новостям Полтавы, но таки запостю. Вот это сегодня нам сообщили в институте, что мол закрывается он на 2 или 3 недели в связи со "свинным гриппом" ...... Но такую панику разводить.......
    Главное не паниковать, и здраво смотреть на вещи!
    ПРОФИЛАКТИКА:
    1. Два раза в день полощите горло теплой соленой водой, «Листерином» или слабым раствором перекиси водорода. «Листерин» - средство для гигиены полости рта (продается в ряде украинских аптек - Ред.). Но если «Листерина» или перекиси водорода нет, сойдет, повторим, и обычная соль. После инфицирования носоглотки вирусу H1N1 требуется 2–3 дня для дальнейшего распространения в организме, после чего появляются характерные симптомы заболевания. Обычное полоскание предотвратит дальнейшее проникновение вируса. В определенной степени полоскание солевым раствором оказывает на здорового человека такой же эффект, как препарат «Тамифлю» на больного. Не стоит недооценивать этот простой, дешевый и в то же время достаточно результативный метод профилактики.
    2. Не реже одного раза в день промывайте нос теплой соленой водой или раствором перекиси водорода. Прочищайте носовые проходы, часто сморкайтесь. Регулярно смачивайте внутреннюю поверхность ноздрей ватным тампоном, смоченным в соленом растворе. Этот метод весьма эффективен для снижения численности вирусной популяции.
    3. Пейте как можно больше жидкости в теплом виде (особенно хороша вода с лимоном). Это столь же эффективно, как и полоскание горла: вода смывает вирусы из глотки в желудок – в среду, в которой они не смогут выжить и размножиться.
    4. Повышайте естественный иммунитет, употребляйте как можно больше продуктов, богатых витамином С. Если вы принимаете витамин С в таблетках, убедитесь, что в состав препарата входит цинк, необходимый для усвоения этого витамина.
    5. Заведите себе правило: «Руки прочь от лица!». Ни в коем случае не поддавайтесь искушению коснуться его руками.
    6. Как можно чаще мойте руки."
    Пророк

Ответ Сообщение от Jet Посмотреть сообщение
    Не знаю относится ли это в полной мере к новостям Полтавы, но таки запостю. Вот это сегодня нам сообщили в институте, что мол закрывается он на 2 или 3 недели в связи со "свинным гриппом" ..............Но такую панику разводить.......
    Удалено по "убедительной" просьбе Meladon (стр.14 я не заметил..... - читал с первоисточника!).
+ Ответить в теме
Страница 23 из 30