Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей316Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 30
Показано с 211 по 220 из 297.
    модератор

re: Все про грип і карантин в Полтаві

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    V00D00People, може люди якось домовляються? тобі показуються без масок, а мені в масках.
    Наверное так оно и есть. На работе у нас по прежнему ни кто масок не носит, начальство их не выдавало и никто не проверяет. Пока на работу ехал тоже намордники на глаза не попадались...

Нервова, курррва

V00D00People, давайте екскурсію вам влаштуємо!!!
    Ну, капєц, та народу в масках дуже багато! Де ви дійсно ходите?)))
    Може нам везе?)))
    Я сьогодні об'їхала 4 аптеки, і тільки в 5-ій знайшла сироп від кашлю! І то один був в сартіменті!!!
    Гуру

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    V00D00People, давайте екскурсію вам влаштуємо!!!
    Ну, капєц, та народу в масках дуже багато! Де ви дійсно ходите?)))
    Може нам везе?)))
    Я сьогодні об'їхала 4 аптеки, і тільки в 5-ій знайшла сироп від кашлю! І то один був в сартіменті!!!
    Ну я теж не бачила щоб 80% людей ходили в масках. Лише поодинокі перехожі, хоча кожен ранок їжджу центральною частиною міста. Навіть у транспорті не одягають.
    А про ліки, то да. Люди скупили навіть те, що проти грипу ні разу не допоможе. Хоча б уже думали перед тим як щось купувати. Добре хоч того таміфлю нема у вільному продажу, а то наші люди, незважаючи на ціну, і його б жменями їли б
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    Добре хоч того таміфлю нема у вільному продажу
    і не буде. і масок і мазі не буде. Нє, брешу, Лубнифарм випускатимуть околінову мазь.
    Нам вапше скоро нічого не дадуть, бо Асадчев і Тимошенко самі знаєте шо. вопсчєм, закриють область на карантін і в рєзєрвацію.

і вапше у нас не грип, а чума. це я таке сьогодні чуло в магазіні. може мужик, канєшно, з бодуна був, но виражовувася ясно і з рвєнієм молодого бойца доказував наявність чуми продавщиці.
    ТАК!

я сидячи дома
    бачу купу людей по вулицям ходячих в масках
    аде нема обьективу мощьного для захвоткування

а сприводу аптек де купити, ну оскільки надрод у нас геть сам недодуматись може - шукайте в аптеках не досьожних для всіх (підказую)
    це аптеки в мед, режимних та інших закладах - або на відшибах околицях міста
    в двох таких знаймі та родичи купили все шо треба, навіть таміфлю цей скажений та три типи масок

це знову підтверджуєш шо в нас не народ а єлєкторат
    модератор

Ага...чума) Це даже у нас одна кандидат в президенти казала) А ще люди на полном серйозі розказують, шо в Тернополі трупи вивозять тєлєжками)

От не розумію...у нас наче не радяньський час, доступ до інформаціїї є звідусіль) ...І невже хтось думає, шо якби це була чума, пані Ю, та інші чи не кожен день посєщали лікарні Львова, Тернополя і т.д. Якби ситуація була дуже серйозна, всі високопосадовці б уже давним давно були на "больнічном" і "лікувалися" десь би біля моря на якихось островах)))
    Гуру

Ну та нехай з тими людьми. Ходять чи не ходять не так важливо. Оскільки по-розумному немає можливості носити маски, то не має значення тепер скільки людей ходить в них.
    Аптеки. Я думаю що на даний момент народ уже допетрав шо в дальніх аптеках може щось і залишилося і ломанувся туди. Принаймні в кого є така можливість. Але справа в тому що ті таблєтки і порошочки які вони купують а потім ковтають вдома і думають: "О, всьо, полічився, тепер я маладєц", то ж все до одного місця. Вони не годні вилікувати від вірусної інфекції. Зате така "тіпа здорова" людина ходить і всіх навколо заражає. І що цікаво, всі в теорії це все розуміють, але на практиці нехтують простими правилами. Сиди дома, створи умови для організму щоб він сам поборов інфекцію і буде тобі щастя. У більшості випадків можна прекрасно обійтися без тої хімії, яка невідомо чи лічить чи калічить.
    Новачок

так слушайте...меня мучает на сегодняшний день всего лишь один вопрос: на сколько недель закрыли университеты города??? - одну, или, все же, 3??
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    Краще б замість намордників купили лампу для кварцювання
    Тож "багато" грошів нада ))) бо сама маленька в медтехніці коштує 200-240 гривеників.
    part of me

Бу-га-га, ще й закрили дискотеки, дали вказівку прикрити кінотеатри ну і всі інші місця де люди можуть збиратися.
    Команда у Якубонуковича дійсно була тупа, так оголосив свинячий грип - і майдан можна було б розганяти без проблем. А от Юля - маладец, так Юля - молодець.
+ Ответить в теме
Страница 22 из 30