Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей316Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 20 из 30
Показано с 191 по 200 из 297.
    модератор

re: Все про грип і карантин в Полтаві

Люди помирали і раніше. Наприклад, за статистикою, яку навела сама Тимошенко за 9 місяців цього року від грипу і ускаладнень померло щось біля 4 тисяч людей. Тобто близько 400 чоловік щомісяця - якщо в середньому.Влітку, мабуть трохи менше. тільки чогось ніхто не кричав про ці цифри...і вони не були в перших рядках усіх новин...

2.0

AnnaVel, та патамушо тоді їм було ненада. а зараз всі озабочені, тим, як би народ не розплямкав діромаху в бюджеті і купу не очєнь позітівних речей. кіпішу то більше, чим фактів. скіки б тих фактів не було і якими б вони не були.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

що цей кіпіш не з проста і для отвода глаз - це вже давно понятно, принаймні мені. Щось мадам Косата задумала. І довго цей план видумувала. от тіко шо за задумка - поки не розумію. От якби її хтось заразив цим вірусом.
    ТАК!

Ответ Сообщение от AnnaVel Посмотреть сообщение
    Люди помирали і раніше. Наприклад, за статистикою, яку навела сама Тимошенко за 9 місяців цього року від грипу і ускаладнень померло щось біля 4 тисяч людей. Тобто близько 400 чоловік щомісяця - якщо в середньому.Влітку, мабуть трохи менше. тільки чогось ніхто не кричав про ці цифри...і вони не були в перших рядках усіх новин...
    Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    Однако Бондаренко продолжал настаивать на своем, переходя на крик, и Литвин попросил руководство фракции БЮТ отреагировать на эту ситуацию. Крик продолжался, и тогда, обращаясь к фракции БЮТ, Литвин сказал: "Вы организовали эпидемию гриппа, чтобы не нести ответственности за то, что не отапливаются дома, школы, вузы, детские учреждения". "Будете работать самостоятельно со своим правительством", - добавил спикер.
    спробуйте читати повныстю всю тему
    копєтан очєвідность уже позаботілся о нас
    модератор

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    спробуйте читати повныстю всю тему
    копєтан очєвідность уже позаботілся о нас
    Та я читала. Мой вопрос был риторическим)
    rys
    Частий гість

Re: Ну дайте и я попаникую!

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    Под машинами намного больше гибнет.
    Нееееее, от грипа больше!(
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Вже й тести з приводу свинячого грипу є
    Філософф

Роздуми на тему: маски і українська ментальність.
    "Епідемія" застала мене якраз в дорозі - я не дивилась новини, тому спокійно поїхала з Радомишля в Полтаву через Київ. Тільки в Києві в метро, коли побачила багато людей в масках, зрозуміла, що відбувається щось серйозне. У маршрутці вже послухала новини, чесно кажучи, було напряжно їхати без маски, адже наскільки загрозлива ця ситуація, я тоді не знала. Всюди в транспорті люди косились одне на одного, говорили про епідемію, але масок не надягали. Стииидно якось, а шарахатись одне від одного не стиииидно.
    Коли приїхала в Радомишль, знайшла заначку з декількох масок, що в мене завалялись, і пошила ще кілька марлевих. Робота в бібліотеці пов"язана зі спілкуванням з людьми і контактом із забрудненими книгами, адже кожен бібліотекар скаже, люди, які занедужали, але ще стоять на ногах, часто стрімголов поспішають у бібліотеку, щоб затаритись чтивом і скрасити період постільного режиму. Тому тіточки, які кашляють тобі в обличчя і заявляють "Оце заболіла, рішила до вас прийти", у нас не рідкість. Потім приносять обчихані книжки. Ніколи не задавались питанням, скільки інфекції на бібліотечній книжці, яку вже років 10 як треба списати, але їй заміни немає. Отож, чого б там не була епідемія, грипу звичайного чи каліфорнійського, чи чуми - поберегтись не завадить. Крім того, я й сама трохи застуджена. Надягаю маску. Іду на роботу. Далі власне про нашу ментальність. Молоді люди ходять в масках- мабуть вони більш вільні, не такі закомплексовані, менш залежні від людської думки. Старше покоління дивиться на мене, як на диковинку. До місця роботи - 15 хвилин. Назустріч іде літній чоловік поважної зовнішності. Дивиться на мене і каже " А це ти намордника наділа, щоб людей не покусати?" Зло так. Воно тобі треба? Ідеш собі і йди. Маска - особистий вибір кожного. "Дядечку, кажу, ідіть собі далі, бо дожену, зніму маску і покусаю". Прикро так. Ти ж чоловік, ще й не молодий. Чому хамиш жінці, яка тобі в дочки годиться, яке ти маєш право прилюдно мене засуджувати. Йду далі, назустріч бабця йде, тягне за собою стару дитячу коляску - бабка бізнеследі, приторговує сигаретами поштучно. "Свіжим повітрям треба дихати, а не маски начіпляти!" Воно тобі треба, ідеш - і йди собі. Далі йде купка молодих хлопців. Один до мене підійшов і спеціально кашляти заходився. "Будь здоровий, хлопчику, кажу" Але на цього я якось не образилась. Хохма у них така просто, я ось одного такого "прикольного" бачила в метро в протигазі. Вертаюсь з роботи - питаю в жінки, котра година. Та відповіла. Чоловік за нею йшов якийсь на відстані, і цей вирішив вставити свої п"ять копійок. Питає у жінки, "а ти її хоч через маску почула, що вона тебе питала, мені оці всі в масках, як прокажені". "Ідіть, кажу, дядьку, подалі, а то зараз як зніму маску, як чхну на вас". Власне, чому ми так боїмось масок, чому носити маску - соромно, чому це викликає нездоровий інтерес і обурення.
    Я вважаю так: у побуті носити маску - особиста справа вихованості кожного, а там, де є велике скупчення людей, на роботі, а особливо на такій, яка пов"язана з людьми, маску треба носити обов"язково. Адже ти знаходишся в такому середовищі вимушено і не слід людину, яка з тобою поруч вимушена знаходитись у тісному контакті, змушувати думати, заразний ти чи ні і так само мучитись з приводу сусіда. Дуже неприємно сидіти в маршрутці поруч із кимось сопливим і кашлючим, адже те, що він хворий не на поросячий грип не дуже заспокоює, я і на звичайний захворіти не хочу.
    Філософф

Я бачила репортажі з Китаю. Там під час епідемії всі спокійно і організовано носили маски, без паніки, їхня епідемія швидко пройшла.
    У нас же всі розмови тільки про епідемію, скупили всі маски, ними не користуються, але й тим, хто б користувався, не дають. Одне від одного шарахаються. Але бояться людського осуду. Натомість, хворі ходять і чхають на всіх підряд. Моя хата скраю, хто не відбіг - я не винен. Печерна ментальність. Чи не краще спокійно надіти маску і вже не боятись, щоб на тебе хтось чхнув. І сам не заражай людей. Маска - елементарна повага до людей.А якщо не носиш маску, не цькуй тих, хто її носить. Якби всі носили маски, хворіли б менше. На будь -який грип. Я думаю, насправді багато хто носив би маску, але комплекси і людський осуд заважають. І скільки людей захворіє через такі дурниці! Натомість лицемірно косяться й кутаються шарфиками. Тільки б не виділятися з натовпу. До речі, в шарфику не так зручно, як в масці. Наше телебачення і політики теж лицеміри. Якби всі публічні персони надягли маски, то і прості люди це б сприймали нормально. найвищий рівень маразму - маски з оборочками, тощо. Що свідчить про те, як на наших комплексах наживаються. Це ж просто засіб гігієни. Ви ж, перепрошую, на туалетний папір оборочки не чіпляєте. Отже, в нашій країні, з нашою паскудною ментальністю все відбувається як завжди. Маски не носимо, а складуємо, політики піаряться, зверху дали вказівку, як діяти під час епідемії, але все робиться формально, у поїздах, наприклад, провідники маски на вухах тільки носять і хто б там ті вагони дезинфікував. А потім ми дивуємось, чому у нас така велика епідемія грипу і не проходить. а як можна без маски їздити в маршрутці,, де поруч сидить нахабний чхун і до того їздило таких сотні, я не розумію. Звичайно, від усього не вбережешся, але краще захистити себе, ніж потім кусати лікті.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Я думаю, насправді багато хто носив би маску, але комплекси і людський осуд заважають.
    Народ, ви такі нажахані, шо й вулицями не ходите?!
    Із усіх, сьогодні мною побачених на вулиці, людей, відсотків 80 були в масках. І нормально так натягли їх на свої сюрла.
    Але проблема-то в чому, шо на вулиці бажано б ходити без маски, а де куча "гавкаючих" - треба одягати!!!!
+ Ответить в теме
Страница 20 из 30