Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей316Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 30
Показано с 121 по 130 из 297.
    Нервова, курррва

re: Все про грип і карантин в Полтаві

чудне_створіння, пятьоркааа!!!!
    поржали какчєствєнно!)))))

Инвалид умственного труда

Нет повязок в аптеке
    Все просто
    Нервова, курррва

rust, драстє!
    Читаєм теми! Увага на 11 сторінку!!!!

Офтоп:
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    rust, драстє!
    Читаєм теми! Увага на 11 сторінку!!!!
    Много букав не осилил
    ри?

Оно то все хорошо, але прививатися від сезонного грипу зараз не рекомендують. Таке як вакцина навпаки ослаблює імунітет, тобто підхопити якусь бацилу більша вірогідність.

А взагалі-то...сьогодні їхала на роботу, сіла в маршрутку-бусік, і якось так роззирнулася, а люди сидять зіщулившись і одне на одного дивляться уважно. Було таке відчуття, що вони очікують ЧОГОСЬ. Може приступів епілепсії чи кондратія у близ сидячого? Мені таааак стало смішно: всі такі напряжонні, а я з довольной харьой їду. І таке жутке бажання мене всю дорогу розбирало - встати різко в повен зріст і голосно, з вискотом захрюкать :) пожаліла...ех...нада буде все одно утнути ось на днях...

Месяц назад читал забавную статейку вирусолога. Вакцина делается за полгода, а вот чтобы ее на людях поюзать надо лет 20. От туберкулеза умирапет больше людей чем от всех новомодных гриппов. отсюда... как обычно бабки все из за них. Если не прав пните.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І таке жутке бажання мене всю дорогу розбирало - встати різко в повен зріст і голосно, з вискотом захрюкать :) пожаліла...ех...нада буде все одно утнути ось на днях...
    )))))) я думав тільки у мене таке бажання виникло, Лайт, підняла настрій, спасіба. Треба домовитись, коли будем хрюкать. А потом містом попвзуть чутки "Гпіп в горадє!" "Люді хрюкають городськом транспортє!"
    модератор

4. Маска. Полезная штука, но не панацея. Обязательно должна быть на больном, если рядом здоровые: вирус она не задержит, но остановит капельки слюны, особо богатые вирусом.
    http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html
    модератор

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    )))))) я думав тільки у мене таке бажання виникло, Лайт, підняла настрій, спасіба. Треба домовитись, коли будем хрюкать. А потом містом попвзуть чутки "Гпіп в горадє!" "Люді хрюкають городськом транспортє!"
    Слушайте...
    Вот думала одна я такая)))Серйозно хотілося закашлятись...чи захрюкатись - бо на людей в транспорті, магазині коротше десь в людному місці страшно дивитись...такі всі зашугані і шарахаються один від одного...

І таки трошки математики. Навіть для мене, не медика доступна інформація зі звичайного мед довідника "СМЕРТНОСТЬ ПРИ ГРИППЕ

По статистике, на каждые 2000 случаев гриппа регистрируется один летальный исход."
    Тепер рахуємо.Нехай, 200 тисяч захворішших. Нехай офіційно 67 померло.Рузультат. Приблизно одна смерть на 3 тисчі. Менше навіть ніж статистичні данні говорять. З чим пов"язана дика паніка?
    Знаєте, просто жалко нас...Роблять з нас...те що самі хочуть(((маріонетки...і соромно за країну в якій живемо...
    Def
    .

Приятно, что люди прозревают.
    Весь этот(свинячий) грипп. Это большой фарс.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 30