Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей45Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 51.
    Пророк

Мукли

Мукли - це дівчата, які зробили собі операції по збільшенню губ і грудей (силікон, гель).
    цікавить ось шо: ваша думка про це, про його естетичність, особливо цікавить думка хлопців на цю тему (як цільової групи, на яку направлений такий "тюнінг"). Чим більше аргументів і обоснованого обговорення - тим краще. Досліджується феномен "мукл", не більше)
    ілюстрації (в більш ніж достатній кількості на http://community.livejournal.com/mooqly/):

ри?

Re: Мукли

Шось я фото не бачу....

Блін! Краще б я і далі їх не бачила. Шо ? Це? за? ходячі? ужаси? Не губи, а вареники!
    Коли бачу такий рот, завжди на умі лише одна фраза "Нормальний, рАбочій!"
    Не розумію, навіщо себе ото так уродувать?!

Мущини, вам ТАКЕ подобається?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Шось я фото не бачу....
    поправила щойно
    part of me

Зато я бачу! Вони ж страшні! Це капець. Відразу згадую анекдот про собаку-барабаку…
    Груди можуть красивіши зробити, але на дотик вони будуть не приємні. А от губи — то страшне.
    Частий гість

перша жіночка мов з фільму жахів,таку зустрінеш десь в темному провулку....
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мущини, вам ТАКЕ подобається?
    Ні. Побачив, аж гидко стало. Лайт, особисто мені не подабається. Я вважаю, що все повинно бути природьньо. А за "рАбочій" - те само.
    ри?

http://community.livejournal.com/moo...89.html#cutid1
    Убила наповал! Така лапочка, прямо усі-мусі!! От шо значить - сіліконавиє мазгі!
    Напевне чоловіки, заради яких роблять собі укольчіки чарівні, пруться від такого, да ж? По іншому не може бути, правда?
    Пройшла по Ялиновій ссилці - є симпатичні дівчата, але ОЦІ СТРАШНЮЧІ ЯРКО-РОЖЕВІ ГУБИ!

Sky
    , бачиш же - дівчаткам не подобається бути природніми, бо не купують. А хочеться жити красіво, їздити у модній тачці, носити мєха і брУлікі, сидіти до ранку в дорогезних клюмбах з енним бокалом коктейлю, а дні коротати в спа-салонах....
    Нада!! Нада бути мукльою, бо ніхт не вийде без цього!!! Голова ж тільки для того, шоб шапку носить (або вживлене волосся).
    Пророк

хм
    шось нікому не подобається
    для кого ж вони то роблять?
    Філософф

От мені цікаво, чи можуть вони отими ГУБАМИ скласти губи в трубочку *цинічно посміхається
    ри?

Ялина, та зачекай) Це ж тільки двійко хлопців відписалося. Авось знайдуться і такі, що скажуть: "О! Та це ж дівчина моєї мрії!!!!"
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы