Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 18
Показано с 31 по 40 из 178.
    Новачок

Re: Магнитно-резонансная томография в Полтаве

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Неся,мені КТ робили в 4-їй на Залізному, за направленням лікаря. Запис туди був за тиждень вперед (але це мабуть якщо безкоштовно). Здається зараз всі аналізи роблять за гроші
    Щиро дякую

Новачок

Робила МРТ в лютому (2011) на Енгельса. 400 гривень - поперековий відділ.
    Новачок

А томографию легких у нас делают? Где? И сколько стоит?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от belle femme Посмотреть сообщение
    А томографию легких у нас делают? Где? И сколько стоит?
    Позвони в 1-ю больницу или в 4-ю новую поликлинику,там все раскажут и какие отделы делают.
    Можно узнать и в онкодиспансере,там есть компьютерный томограф и дешевле...
    Новачок

Перевірена інформація на 2012 рік!
    МРТ на вул. Залізній 17. Правильний телефон 58-99-34. Заходити з правого боку від входу в нову 4 поліклініку. Там буде написано Діагностичний центр. В реєстратуру не потрібно йти, так як МРТ тільки орендує приміщення і центральна реєстратура не має відношення до МРТ. Від реєстратури повертаєте направо, йдете не питаючи людей які ждуть під металевими дверима в ці ж металеві двері. Там буде коридор, йдіть вперед і розшукайте будь кого в білому халаті. Там вам дадуть консультацію чи запишуть. 1 відділ коштує 400 грн, тобто 400 грн це мінімум. Запис на 10 днів вперед. По їх словам я зрозумів, що вони не мають власних врачів, які б могли лікувати вас, воні тільки роблять Томографію, розшифровують її і віддають вам - відправляйтесь на всі 4 сторони. "Врачі", які не навчені дивитися на МРТ навряд чи що путьове знайдуть у вас, тому мені це не сподобалось.

На днях перевірю МРТ що на Енгельса і відпишу детальні інструкції як туди йти.
    Пророк

Ответ Сообщение от Increazon Посмотреть сообщение
    Перевірена інформація на 2012 рік!
    МРТ на вул. Залізній 17. Правильний телефон 58-99-34. Заходити з правого боку від входу в нову 4 поліклініку. Там буде написано Діагностичний центр. В реєстратуру не потрібно йти, так як МРТ тільки орендує приміщення і центральна реєстратура не має відношення до МРТ. Від реєстратури повертаєте направо, йдете не питаючи людей які ждуть під металевими дверима в ці ж металеві двері. Там буде коридор, йдіть вперед і розшукайте будь кого в білому халаті. Там вам дадуть консультацію чи запишуть. 1 відділ коштує 400 грн, тобто 400 грн це мінімум. Запис на 10 днів вперед. По їх словам я зрозумів, що вони не мають власних врачів, які б могли лікувати вас, воні тільки роблять Томографію, розшифровують її і віддають вам - відправляйтесь на всі 4 сторони. "Врачі", які не навчені дивитися на МРТ навряд чи що путьове знайдуть у вас, тому мені це не сподобалось.

Тут уже нужно, чтоб врач, который направляет, знал где и кто толково делает. Но тут может сыграть другая сторона медали - элементарная заангажированность. Врач просто прикормлен той или иной лабораторией или такми вот "центрами".
    Пасажир

Є отака рекламна статєйка:
    http://www.poltava.pl.ua/news/13529/
    Пророк

По їх словам я зрозумів, що вони не мають власних врачів, які б могли лікувати вас, воні тільки роблять Томографію, розшифровують її і віддають вам - відправляйтесь на всі 4 сторони. "Врачі", які не навчені дивитися на МРТ навряд чи що путьове знайдуть у вас, тому мені це не сподобалось.
    Не совсем понятен смысл этой реплики.
    Врач, который дает вам направление на МРТ, тоже будет смотреть снимки. Или вы просто решили сами туда сходить и "сняться"?
    Пророк

Лабораторія - вона і в Африці лабораторія.
    Тести зроблять і розшифрують.
    А за допомогою звертайтеся до лікаря.
    Пророк

Неврологи, как правило, предпочитают направлять пациентов в 4-у поликлинику. Говорят, там лучше специалисты по расшифровке
+ Ответить в теме
Страница 4 из 18