Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 51.
    Новачок

Доктор Касьян

Здравствуйте! Соорентируйте пожалуйста меня как добраться из Полтавы в г. Кобеляки (Полтавской обл.), необходимо попасть к доктору Косьяну, есть проблемы.

ри?

Re: Доктор Касьян

rozario73, я Вам співчуваю - сама знаю, шо це таке. Хех...
    Сідайте на приміський потяг з Полтави-Південної у напрямі Кременчука, наприклад Полтава-Кременчук о 8.30 ранку. Ми вставали здається не на ст. Кобеляки, а раніше, за дві-три зупинки. Де точно, не пам’ятаю. Але від самого потяга йшов прямий автобус до Кобеляк. Якраз зручно було, бо він чекав на пасажирів потяга.
    Якшо потягом не з руки, їдьте автобусом чи маршруткою.
    http://www.poltava.bizland.com/trans/index.htm
    І ще. Не хочу нічого поганого сказати за Миколая Андрійовича, але йому вже 70, тому... У нього син є, Ян, востаннє я була у нього. Він приймав тоді разом з батьком. Раджу побувати і в батька, і в сина. Я для себе висновки зробила.

П.С. Прошу відписатися, коли повернетесь - можливо теж доведеться туди гайнути на неділю.
    Новачок
    Home

Ответ Сообщение от rozario73 Посмотреть сообщение
    Здравствуйте! Соорентируйте пожалуйста меня как добраться из Полтавы в г. Кобеляки (Полтавской обл.), необходимо попасть к доктору Косьяну, есть проблемы.
    Для початку. Шлях вам розяснили правильно. Сідаєте на потяг з Полтавського півд. вокзалу і їдете до станції Ліщинівка. (смт. Білики)
    Далі сідаєте на автобус і їдете до Кобеляк.
    Інший варіант - з алмазного на автобусі ( вони там ходять майже кожен час) до Кобеляк
    Зауважу, що вам одразу запропонують квартиру за дорогу ціну. Завжди запитуйте перед тим як з кимось іти, у кращому випадку в Кобеляках є не дуже дорогий готель.
    Удачі вам і здоровя!
    Серега...

Андрей. приезжай я тебя отвезу. Серега.
    Новачок

Серёга, привет! Спасибо за содействие, как собирусь ехать обязательно напишу, кстати, мне написали что Касьян больше не принимает, а принимают его сыновья- это верно?
    Новачок

кстати, мне написали что Касьян больше не принимает, а принимают его сыновья- это верно?
    Так, це правда.
    Серега...

да. и не хуже
    Завсідник

мне написали что Касьян больше не принимает, а принимают его сыновья- это верно?
    . Може Ви маєте на увазі його сина та учнів? В нього один син - Ян та доньки. Приймає тільки Ян, якщо потрібно, дам номер мобільного. А Касьян й правда не приймає - лежить ...
    змія болотяна ОЧКОва

приймають всі (почті),а Ян приймає в мануальній терапії.
    Новачок

Ответ Сообщение от Fantasy Посмотреть сообщение
    . Може Ви маєте на увазі його сина та учнів? В нього один син - Ян та доньки. Приймає тільки Ян, якщо потрібно, дам номер мобільного. А Касьян й правда не приймає - лежить ...
    Якщо не важко, дайте будь ласка номер телефону, дуже потрібно.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы