Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей177Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 35
Показано с 41 по 50 из 346.
    Пророк

Re: Как похудеть?

Думаю, коли кажуть, шо скидають 10 кг/рік(у випадку з Уксус - 9), то це на шось таки вказує. І вказує на те, шо вага змінилася поступово, без шкоди і великого стресу для організму і.... шо головне!!!!!!!!! устаканилася. Відносно, звісно, але це якась стабільна вага, якшо говорити про такий термін, як рік.
    А те, шо ви розказуєте про 1кг/день і 10 кг/10 днів... - це таке...
    Ви краще розкажіть, про свої наступні 10 днів(це у випадку, якшо була дієта).
    Я по собі дуже добре знаю, як швидко набираються і скидаються кілограми. При тому, шо ніколи не сиділа ні на яких дієтах.
    Наприклад, за день можу, як набрати, так і скинути 2-3 кг легко. Скинути - елементарно не їсти добу!!!!!!!!!! Набрати - гарно повечеряти .
    Таке траплялося, якшо страшенний завал, більше доби не спала, вживала тільки каву.... - вжик...дивишся немає 3 кг! Поспав 3 годинки..встав ні живий, ні мертвий і ще добу в такому режимі - чік і нема 6 кг!!!!!!! А потім здав все, шо треба....заспокоївся і пішов до мами :). Мама нагодувала вечерею і вранці ти виявляєш, шо в тебе вже твоя нормальна вага :).
    Це я до того, шо оці кілограми - динамічні дуже, і якісь висновки треба б робити за тривалий термін.
    От рік дуже добре відображає об’єктивну картину. Бо за рік людина і новорічні свята переживає з усякими добряками, і дні народження, і т.д. Але якшо вона в результаті схудла на 9 кг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! То це, як на мене, дуже гарний результат! Особливо, якшо це робилося без дієт, а за рахунок спорту.

Пророк

ну если о перепалке говорить, то тогда не мой пост затирать нужно
    Пророк

А я раз сходил в туалет ,так за 5 минут сбросил 1 кг
    модератор

Обратиться в КПХ
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Обратиться в КПХ
    что сие есть такое?
    модератор

Ответ Сообщение от Elen_Ka Посмотреть сообщение
    что сие есть такое?
    Гагарина, 1.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Гагарина, 1.
    а по конкретней можно? что там на гагарина?
    Здібна учениця

Elen_Ka, кажись пластична хірургія...
    Постійний відвідувач

три ха-ха
    похудеть с помощью ножа хирурга - может и в самом деле действенно и быстро, но явно далеко не для всех!
    Новачок

Физические нагрузки это хорошо. Но можно похудеть и без них...я тут просматривая форум много версий увидел. Если вы решили заняться физическими упражнениями для того, чтоб похудеть, то без изменения рациона питания вам не обойтись, это вам скажет любой квалифицированный тренер в любом фитнес центре (примечание: в Полтаве таких тренеров единицы, лишь бы чел ходил и деньги платил). если вы это делаете без участия профессионала, а так просто на обум или по диетам описанным в журнальчиках блестящих, то я больше чем на 100% уверен, что вы потеряете мышечную массу а не жировую, а это чревато для здоровья. Я вам скажу как специалист в данной области, раз уж вы решились похудеть с использованием физической нагрузки, Гербалайфа или любого другого метода, то делайте это правильно, а лучше обратитесь к специалисту хотя бы в области нутрициологии. Диетологи тут не помощники, заплатите 300 грн за расписанный рацион из непонятно каких продуктов, которых даже в Полтаве то нету и гуд бай.
    Будут вопросы я всегда готов ответить или помочь.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 35

Теги для этой темы