Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей177Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 35
Показано с 321 по 330 из 346.
    Пророк

Re: Как похудеть?

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Пів-літра коштує 978 грн. Але можна дочекатися акції і купити дешевше.
    А ви хочете на собі спробувати ? Маєте зайву вагу ?
    що нема куди гроші витрачать? чи у багатих нафтавих алігархів сваї причуди?

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Рєчь шла тільки про планку - вправу, що направлена на укріплення м'язів, а не на підвищену витрату енергії. Так шо не нада!)) Худать од неї не получиться, даже якшо дуже-дуже при цьому ругать вищезгаданих))
    ви робили планку? хоча б місяць кожен день по 5 хвилин. от як поробите тоді відзвітуєте, а критикувать легше всього. а ще легше одягнуть штани і худать на дивані ніж робить якусь там дивну планку шо токо мязи укріпляє

штатний скептик

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    ви робили планку? хоча б місяць кожен день по 5 хвилин. от як поробите тоді відзвітуєте, а критикувать легше всього. а ще легше одягнуть штани і худать на дивані ніж робить якусь там дивну планку шо токо мязи укріпляє
    Робили. Для моїх 46кг (при зрості 164) - це безпечна вправа)) Критики допоки не було (чи може вкажете, де була?)) А тепер критика. Якщо якась вигадана особа (назвемо її Карен)) прислухається до вашої поради і буде "худнути", виконуючи вправу для укріплення м'язів, то вона, скоріш за все, просто згає час, замість того, щоб направити зусилля на виконання активних вправ, що змусять організм втрачати енергію, беручи її з "запасів" - плавання, бігання, ходіння, вєлік, чи що там ще порадить інструктор чи власний смак.
    Пророк

Робили. Для моїх 46кг (при зрості 164) - це безпечна вправа)) Критики допоки не було (чи може вкажете, де була?)) А тепер критика. Якщо якась вигадана особа (назвемо її Карен)) прислухається до вашої поради і буде "худнути", виконуючи вправу для укріплення м'язів, то вона, скоріш за все, просто згає час, замість того, щоб направити зусилля на виконання активних вправ, що змусять організм втрачати енергію, беручи її з "запасів" - плавання, бігання, ходіння, вєлік, чи що там ще порадить інструктор чи власний смак.
    штатний скептик

Виння Пых, заметно)))
    المزيد من النفط

http://risovach.ru/upload/2013/07/me...9645_orig_.jpg

Виння Пых, я вражена !
    Наскільки ви невихований.
    Так відповідати леді просто неможливо !
    Вас треба віддати на перевиховання Enterу !
    Пророк

Виння Пых, заметно)))
    якщо хтось хоче скинути зайву вагу він скине і буде шукати методи і буде щось робити.бігати пригати тощо, у мене нема мети пронести просвітління у голови бидла якому ліньки щось зробити аби скинути зайві кілограми. мені особисто планка допомогла прибрати зайвий жирок.

Виння Пых, я вражена !
    ви мене теж вразили намазюкавшись дорогим кремом і чекаючи на похудіння на дивані

Так відповідати леді просто неможливо !
    у нас рівність статей, вона теж може мене послати навіть на три букви. той що?
    Вас треба віддати на перевиховання Enterу !
    цього дурика треба на медичній пролікувати, яке ще там виховання
    المزيد من النفط

ви мене теж вразили намазюкавшись дорогим кремом і чекаючи на похудіння на дивані
    Пых, за три дні мінус 2кг це хіба не результат ???????

вона теж може мене послати навіть на три букви. той що?
    Вона ніколи собі такого не дозволяла !!!!

"Може" і "посилає" то різні речі.

цього дурика треба на медичній пролікувати, яке ще там виховання
    Не ображайте нашого любого "пітомця" !
    Пророк

Пых, за три дні мінус 2кг це хіба не результат ???????
    ви вважаєте що ті 2 кілограми втрачено надовго ? і за рахунок чого саме втрачено? може за рахунок втраченої рідини в організмі? чи того що менше жиру стало в організмі за 2 години і він за допомогою чудо крему перетворився на 2 кг мязів?

Вона ніколи собі такого не дозволяла !!!!
    то шо вона не дозволяла то її особисті проблеми , я тут до чого?
    штатний скептик

у нас рівність статей, вона теж може мене послати навіть на три букви. той що?
    Та шо ви, міл-человєк, я до вашого плінтуса не опущусь, і не мєчтайтє)) І ето... я б не сказала, що це моя проблема

якщо хтось хоче скинути зайву вагу він скине і буде шукати методи і буде щось робити.бігати пригати тощо, у мене нема мети пронести просвітління у голови бидла якому ліньки щось зробити аби скинути зайві кілограми.
    І ето тоже... Я чогось подумала, що ви тут з нами спілкуєтесь, а ви десь якомусь бидлу просвітління носили і форумом ошиблись, да? Несіть туди скоріш і свою картінку, її там дуже ждуть, мабуть))
    бог

+ Ответить в теме
Страница 33 из 35

Теги для этой темы