Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей177Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 32 из 35
Показано с 311 по 320 из 346.
    штатний скептик

Re: Как похудеть?

Karen, слушайте его больше))

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Научи !!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Karen, слушайте его больше))
    канєшна зачем шото робить занімацця спортом правильно їсти, простіше жерти все підряд валятися на дивані і проклінать во всьом обамку путіна порошенко юльку. нужноє подчеркнуть
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    канєшна зачем шото робить занімацця спортом правильно їсти, простіше жерти все підряд валятися на дивані і проклінать во всьом обамку путіна порошенко юльку. нужноє подчеркнуть

Виння Пых, а як у вас виходить палити цигарки і одночасно займатися спортом ?!?!?

Я і справді зараз лежу на канапі і від мене тхне морем і водоростями, бо я оцим намазалась і обмоталась плівкою :

Лежу і худну, худну і лежу. Три сантиметри за годину процедури зникають.
    Пророк

Фантастика))))))))))
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Фантастика))))))))))
    Це не фантастика. Це відома італійська косметика GUAM !!!!!!!!!!
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Нє-нє, стопэ! Занімацця спортом і правильно їсти ви й не пропонували (і не робити всього іншого, міжду прочім)) Рєчь шла тільки про планку - вправу, що направлена на укріплення м'язів, а не на підвищену витрату енергії. Так шо не нада!)) Худать од неї не получиться, даже якшо дуже-дуже при цьому ругать вищезгаданих))
    Пророк

Виння Пых, а як у вас виходить палити цигарки і одночасно займатися спортом ?!?!?

Я і справді зараз лежу на канапі і від мене тхне морем і водоростями, бо я оцим намазалась і обмоталась плівкою :

http://irecommend.ru/sites/default/f...B4XHLfP4cg.jpg

Эх,а у меня по 5 см в месяц уходило в период активного похудения на пп и тренировках. Вот я лох

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    Плотность увеличивается. Физика!
    Я понимаю, что идёт набор мышечной массы, но все равно неприятно. Это психологическое скорее...

Канефрон либо чай из хвоща полевого в помощь.
    Да ну... Зачем? У меня сейчас вес 55 кг, тугор кожных покровов может пострадать. Пока пусть так будет. Вдруг надумаю где-то поучаствовать, подсушусь без таких мер))). Два литра воды в себя вливать и потом это все "спускать" неразумно...
    Пророк

звичайно виходить. взагалом це корисніше ніж не палити та просто лежнем лежати на дивані чи сидіти за компом по кілька годин .

ну і скіко ото коштує ваше страхіття? рецепт похудання простий і безкоштовний: харчуйтесь овочами трохи мяса пийте води вдосталь та трохи фізичних вправ.
    мрія ідіота, одягти штани пояс намазюкатися кремом і щоб лежати і худнути худнути худнути. карен може вам солітера підсадить чи глистів ? ото точно похудаєте без усіляких зусиль
    المزيد من النفط

може вам солітера підсадить чи глистів ? ото точно похудаєте без усіляких зусиль
    Я важу 55 кг при зрості 162 см. Ще, звичайно, не свиня, тому з солітером можна і почекати. Але 3 кг точно зайві !!!!!

ну і скіко ото коштує ваше страхіття
    Пів-літра коштує 978 грн. Але можна дочекатися акції і купити дешевше.
    А ви хочете на собі спробувати ? Маєте зайву вагу ?
+ Ответить в теме
Страница 32 из 35

Теги для этой темы